Bieganie na Podlasiu

kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Do tych, którzy wybierają sie na Bieg ZOO w Wawie: myśleliście jak się tam dostać co by wszystko pozałatwiać i nie stresować się czasem? Chodzi mi o wyjazd i odbiór numerów: piątek czy sobota?
New Balance but biegowy
Wal
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: 09 paź 2009, 23:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Ja wybieram się na pewno w piątek. Jadę samochodem. Narazie nie wiem ile mam miejsc wolnych. Możliwe, że będę mógł kogoś zabrać. Godzina wyjazdu bardzo niepewna - od 17 w dół.
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Ja z rodziną jadę w piątek pociągiem o 18. Pakiety pewnie odbierzemy w sobotę przed bieganiem.
1269,9 km
Szafran
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Znad Rospudy

Nieprzeczytany post

Ja wyjeżdżam w piątek samochodem, ale będę jechał od strony Olecka przez Ełk, Grajewo i Łomżę, a więc ominę Białystok. W Warszawie przed biegiem dobrze byłoby zebrać się w jedną grupę, ale niestety nikogo z wyjeżdżających nie znam. Jeśli byłoby to możliwe, to prosiłbym od kogoś z grupy o maila (prywatnie) z numerem telefonu. Umożliwiłoby mi to odnalezienie "swoich".
Andu
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 24 kwie 2009, 13:21

Nieprzeczytany post

Mogę zaproponować członkom PKB bezpłatny nocleg w Warszawie z piątku na sobotę. Brat zostawił mi klucze od mieszkania na Ursynowie (Al. KEN). Można by się wybrać 1 samochodem do Warszawki ? Są 2 łóżka (4 osoby) + materac/karimaty. Wystarczy zabrać ze sobą śpiworki ;-). Ja i Asia wybieramy się WW Caddy i możemy zabrać 3 osoby: Ula, Wal, Babach. Janusz zapraszam na Ursynów. tel. do mnie 0601-638-242 oraz mail andupl na gmail com.

Andrzej
kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Dzięki Andrzej, u mnie jak zwykle decyzje bedą podejmowane w ostatniej chwili. Na razie wygląda na to, że jadę w piątek pociągiem z rodzinką (ale chyba 18 to już będzie za późno :)) i też nocuję u brata. Warunek jest taki, że bedzie ładna pogoda. Jak nie będzie to jadę sama. Co do spotkania przed startem, to coś wykombinujemy. Przy jakimś misiu czy hipopotamie się spotkamy... :)
gooblin
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 08 lut 2010, 22:04
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Wy to sobie gadu gadu o warszawskim biegu (trochę zazdroszcze tak na marginesie, ale w przyszłym roku gdy już będe jakieś dystanse w stanie przebiec, pewnie się do Was czasem dołącze:)). Na chwilę obecną mam jednak pytanie o stadion. Czy coś w sprawie treningów słychać?
pozdrawiam
gooblin
sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Złożyliśmy już jakiś czas temu wymagany wniosek do Pana Dyr. A. Popławskiego o wyrażenie zgody - formalność konieczna przed korzystaniem ze stadionu. Z racji tego, iż tak dużo osób wpłaciło składki - bodajże 22 lub 24 osoby jak tylko otrzymamy zgodę, to rozdysponujemy każdemu ją oddzielnie skserowaną + pieczęć klubu i prawdopodobnie to ona będzie podstawą do wejścia na stadion, gdyż wątpię, aby przy tej ilości zarządca stadionu zgodził się na wpisanie tylu osób indywidualnie upoważnionych do korzystania. Dlatego będziemy się legitymować zgodą z oryginałem naszej pieczęci oraz imieniem i nazwiskiem wpisanym na górze zgody dla każdego indywidualnie.

W tym przypadku liczę, iż od połowy następnego tygodnia najpóźniej będzie możliwe korzystanie z obiektu. Jak już będę miał zgodę to ustalę godziny wejścia i po prostu w następnym tygodniu na już ustaloną godzinę przyniosę te papierki i każdemu rozdysponuję. Jeśli komuś konkretna godzina nie będzie pasowała - umówimy się jakoś indywidualnie na spotkanie.

Podobnie z koszulkami - również będziemy musieli się umawiać indywidualnie, jak tylko do mnie przyjdą, dlatego jutro jeszcze raz zadzwonię do producenta, gdyż chciałbym, aby każdy kto zamówił ją, otrzymał ją przed biegiem dookoła ZOO.
sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

pobiegamy dziś?
Wal
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: 09 paź 2009, 23:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

ja chętnie. 17.00 czy później?
sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Właściwie to ja mam w planach wystartowanie od siebie ok. 15.20 - następnie do Olmont, powrót przez lotnisko i mickiewicza, w prawo na miłosza, piastowską i powrót trasą kopernikańską o 17 pod lodowisko, aby spod lodowiska już wspólnie potruchtać jeszcze godzinkę w wolniejszym, rekreacyjnym tempie, aby nikogo niezrazić. Jeśli ktoś ma ochotę na taki dłuższy dystansik - możemy się umówić ok. 15.20 pod lodowiskiem.
Na wszelki wypadek zostawiam kontakt do siebie - tel: 600227667.
kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Nie miałam głowy do biegania przez ostatnie dwa dni. Bardzo mnie poruszyło to co się wydarzyło i właściwie żyłam relacjami ze Smoleńska. I raczej na 100 % Biegu Zoo nie będzie, tym bardziej, że uroczystości pogrzebowe planowane są na sobotę. Ale i radość z tej imprezy mi minęła...
Wal
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: 09 paź 2009, 23:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Bieg przełożony na 1 maja.
Szafran
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Znad Rospudy

Nieprzeczytany post

Prośba do zarządu klubu. Prześlijcie mi (na adres: filipowbiega@wp.pl) logo klubu do wykorzystania w organizowanej przeze mnie imprezie biegowej w dn. 8 maja. Jest to dla mnie baaaaaardzo pilne. Z góry dzięki.
sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Cześć Wszystkim,
Uzgodniłem dziś z kierownikiem obiektu stadionu MOSiR następujące zasady korzystania przez nas ze stadionu przy 11 listopada:
Wyznaczamy 5 osób, które będą upoważnione do pobierania klucza w recepcji do przebieralni, resztę osób podajemy na liście ogólnej dla ochrony i recepcji, która będzie mogła wchodzić na stadion i trenować, zostawiając swoje rzeczy przy trybunach / bieżni.
Dlatego dobrze by było zorientować się, kto w jakie dni może / chce przychodzić, aby mniej więcej średnio ta jedna osoba upoważniona do klucza była zawsze.
Dni do korzystania są następujące:
wtorek - 18
czwartek - 19
sobota - 10
niedziela - 17

Z sobotą jest o tyle specyficzna sytuacja, że jest bardzo dużo osób na ten dzień zapisanych, w związku z tym możemy przychodzić trenować wcześniej / później i też zawsze ktoś powinien być.
Natomiast pobierając klucz w recepcji do przebieralni / w czwartek i w niedzielę, gdy nikt już nie pracuje, także do całego obiektu - musimy pamiętać zawsze o gaszeniu światła i zakręcaniu wody - zarząd stadionu jest na tym punkcie szczególnie przewrażliwiony.
Ponadto, biegamy od 3 toru w górę - po torze 1 i 2 obowiązuje bezwzględny zakaz treningu - ochrona wygania za bieganie po tych dwóch torach, ze względu na ich już dość znaczny stopień zużycia.

Jutro rano mam zamiar udać się do MOSiRu jeszcze raz, dlatego już dziś chciałbym mieć listę 5 osób, które będą upoważnione do klucza. Podobnie też, już jutro wieczorem mam zamiar pobiegać po stadionie kilka kółek :-).

Pozdrawiam,
Piotrek
ODPOWIEDZ