Bieganie na Podlasiu

babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Rafalf pisze:cześć Może mi ktoś podpowiedzieć jak jak się zapisać na tegoroczny maraton warszawski?
Piszesz o maratonie czy półmaratonie?
Pómaraton:
http://www.polmaratonwarszawski.pl/rejestracja
do maratonu zapisy od kwietnia
1269,9 km
New Balance but biegowy
Rafalf
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 26 lip 2009, 11:37

Nieprzeczytany post

a to szukałem czegoś co się jeszcze nie rozpoczęło - chodzi mi o maraton. Dzięki :)
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Ula zabierasz dzieci na bieg dookoła zoo? Ja swojego syna zabieram żeby się pościgał z innymi dziećmi.
1269,9 km
Wal
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: 09 paź 2009, 23:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

UUU widzę, że szykuje się niezła ekipa, skoro jeszcze dzieciaki jadą. Ja mam zamiar zabrać jednego szweda i jednego norwega z mojej grupy, o ile uda mi się ich jeszcze zarejestrować do biegu.
kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Hejka!!! Wczoraj odbyło sie spotkanie. Szafran, szkoda że nie dojechałeś, bo bardzo liczyliśmy na spotkanie z Tobą. Zdajemy sobie sprawę, z odległości, ale jednak szkoda, ponieważ rozmawialiśmy trochę o twojej propozycji. babach moje plany są takie: wersja optymalna: jest piekna pogoda, samochód nie nawalił, jedziemy całą rodzinką i jak Starsza będzie chciała to pobiegnie, a jak nie to atrakcje ZOO plus w parku praskim powinny być wystarczające. Jak nawalisamochód, to biorę pod uwagę pociąg. A jak będzie paskudnie lub któreś się pochoruje :( to jadę sama. Numer też już mi wysłali - dziś dostałam 374 :) - przy rejestracji byłam 950 :) Dla tych co nie byli wczoraj przypomnienie NIEDZIELA 14.00 POD FONTANNĄ PRZY RATUSZU - rekreacyjny bieg na powitanie wiosny!!!!!!!
Andu
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 24 kwie 2009, 13:21

Nieprzeczytany post

Chciałbym poinformować, iż jutro pod Ratuszem będzie się odbywał Jarmark Wielkanocny-do g. 14:00 ma stać ok. 100 straganów. Ponadto zapowiadane są opady. Proponuję spotkać się pod zadaszonym przejściem obok Delikatesów - tam nie powinno być tłoku oraz nie zmokniemy czekając na spóźnialskich.
Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Na mnie nie czekajcie, bo nie mogę wpaść. Z Ryszardem jestem dogadany na przekazanie papierów w poniedziałek.
Podlaski Klub Biegowy
http://www.podlaskiebieganie.pl

Strony internetowe Białystok
http://www.komart.eu
Szafran
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Znad Rospudy

Nieprzeczytany post

Cześć Platini, z danych, które podałeś wynika, że jesteśmy sąsiadami. Ja mieszkam k. Filipowa. Mam nadzieję, że zorganizujemy jakiś wspólny trening. Ja też zamierzam zadebiutować formalnie w półmaratonie. Piszę formalnie, bo na treningach dystans ten już kilkakrotnie zaliczałem. Nie planowałem półmaratonu warszawskiego, ale przymierzam się do półmaratonu w Korycinie w czerwcu. Ale zastanowię się nad podmienieniem Ciebie w Warszawie.
Pozdrawiam :oczko:
Wal
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: 09 paź 2009, 23:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Niedziela godzina 14.03, byłem pod przejściem - nikogo nie zastałem.
Pobiegłem sam, powitałem wiosnę.
sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Niedobrze, przez tą propozycję Andrzeja zaszło małe nieporozumienie - czekaliśmy od 13.55 do 14.15 w umówionym miejscu pod ratuszem - przy fontannie. W sumie, w grupce 5 osobowej + 2 kibiców ;) zrobiliśmy leciutką, 7-kilometrową przebieżkę lekko zmodyfikowaną trasą - Aleją Bluesa, przez Planty do Parku Zwierzynieckiego i z powrotem przy Pałacu Branickich :).
sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Ważne / pilne:
Szanowni :),
W czwartek planuję ostatecznie zamknąć sprawę wstępu na stadion MOSiRU przy ul. 11 listopada / wołodyjowskiego. Postaramy się, aby stworzyć listę imienną członków PKB, którzy wpłacili składki (10 zł) na konto stowarzyszenia i tylko dla tych osób umożliwić bezpłatne korzystanie ze stadionu na czas treningów. Dlatego do środy czekamy na ostateczne wpłaty na konto:

28154012162054445821330001 - prowadzone przez BOŚ Oddział Białystok - w tytule przelewu: "składka członkowska za 2010 r. za ... - imię i nazwisko". W środę zamykamy listę i zgłaszamy ją do MOSiRu.

Od razu chciałbym zapoczątkować krótką dyskusję na temat godzin pasujących każdemu z nas, aby ustalić kilka dni, na które postaramy się wpisać PKB, o ile godziny te nie będą zajęte przez inne kluby. Myślę, że optymalnym wyjściem będzie ustalenie 3 lub 4 dni, aby umożliwić każdemu w miarę możliwości dostęp do stadionu.
Ze swojej strony proponuję:
niedziela - 17.00 - na tą godzinę ustaliliśmy, iż będziemy się spotykać regularnie pod lodowiskiem - wprawdzie planowane są rekreacyjne przebieżki w parku, ale ustalenie takiej godziny, jako czasu na trening na stadionie pozwoli każdemu z nas spokojnie przebrać się w szatniach przy stadionie / skorzystać z umywalek po treningu.
Dodatkowo myślę, iż może to być sobota - godzina dla mnie jest obojętna - od 8 do 19 ;).
Oraz jakieś 2 dni w tygodniu - około 6 rano albo 18 lub 19 wieczorem - wcześniej / później, z racji pracy nie mógłbym przychodzić.
Wprawdzie obecnie - ustalenie późniejszej godziny, ze względu na szybko zapadający zmrok, jest jeszcze niecelowe, ale już za kilka tygodni o 18 / 19 a nawet 20 będzie wystarczająco jasno, aby porobić kilka kółek na bieżni.
Czekam na inne propozycje.
Pozdrawiam,
Piotrek
Wal
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: 09 paź 2009, 23:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Super sprawa. Sobota i Niedziela to terminy bardzo dobre. Osobiście w tygodniu wolałbym 19 albo i 20 z racji pracy. Szósta rano jest w moim świecie głęboką nocą, nie wiem kto o takiej porze wstaje :) .

Val
Szafran
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Znad Rospudy

Nieprzeczytany post

Przepraszam Platini, ale niestety 28.03. nie będę mógł pojechać na półmaraton. Mam nadzieję, że znajdziesz chętnego i wpisowe się nie zmarnuje.
Awatar użytkownika
miro375
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 32
Rejestracja: 15 gru 2009, 15:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Sowlany/Białystok

Nieprzeczytany post

sawikos dzisiaj przelalem tą 10 to poczekaj bo przelew to i 5 dni moze isc ;D a i mam pytanie jak wygląda sprawa z koszulkami? bo bym zamówił odrazu. A i sorki ze w niedziele sie nie stawilem ale padnięty po półmaratonie w Sobótce byłem. Ale przynajmniej życiówkę poprawiłem ;D A co do stadionu to jak najbardziej wieczorem
Rafalf
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 26 lip 2009, 11:37

Nieprzeczytany post

ja niestety nie dobiegłem wczoraj pod ratusz - w ostatnej chwili coś mi wypadło :/ ale kase przelałem :)
ODPOWIEDZ