Bieganie na Podlasiu

Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

W takim razie ustalamy termin spotkania:

19 marca o 19:00.

miejsce: pizzeria john & jimmy - w budynku NOTu - róg Legionowej i Skłodowskiej

Musimy obgadać następujące sprawy:
1. Data realnego oficjalnego rozpoczęcia naszego sezonu (moment w którym będziemy mieli plakaty, koszulki itp.)

2. Sprawa upoważnienia w organizacji imprezy przez Ryszarda i ew. zakupu pieczątki

Sprawa dodatkowa
W niedzielę (21 marca) o godz. 14 pod ratuszem, przy fontannie na Rynku Kościuszki - organizujemy biegowe powitanie wiosny - spotykamy się wszyscy oraz wolnym / rekreacyjnym tempem przebiegamy sobie spod ratusza przez planty do zwierzyńca i z powrotem, aby rozpocząć oficjalnie sezon biegowy :-).
http://www.podlaskiebieganie.pl/index.p ... 5&Itemid=8
Podlaski Klub Biegowy
http://www.podlaskiebieganie.pl

Strony internetowe Białystok
http://www.komart.eu
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
miro375
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 32
Rejestracja: 15 gru 2009, 15:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Sowlany/Białystok

Nieprzeczytany post

W piątek niestety nie stawię się na spotkanie ponieważ jade na półmaraton do Sobótki ale w niedziele oczywiscie sie pojawię ;)
sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Zacząłem już rozmawiać z potencjalnymi sponsorami naszej działalności, zaczynając od najbliższego otoczenia - prawda jest taka, iż na każdy zakup na rzecz PKB potrzebne są środki, których chyba nikt nie chce wykładać ze swojej kieszeni ;). Nawet ja, przy całym swoim zaangażowaniu w sprawy stowarzyszenia w pewnym momencie rejestracji z coraz większym zastanowieniem wydawałem i dalej wydaję swoje środki na sprawy związane z rejestracją ;).
Tak więc każdy z nas może nawet w trakcie nieformalnej rozmowy z szefem / znajomym, napomknąć mu o tym, iż powstało takie stowarzyszenie, które z radością przyjmie każdą pomoc, w zamian oferując chociażby logo na stronie, koszulce, banerze itp. :). Wg mnie to nieformalne więzi mogą być podstawą skutecznej działalności na polu pozyskiwania środków na konkretne działania. Plusem stowarzyszenia jest jego przejrzystość, która obawiam się, że pewnym momencie czkawką mi się odbije, kiedy będę musiał sporządzić pod koniec roku sprawozdanie z naszej działalności :).

Ps. Janku - powodzenia na zawodach :).
Szafran
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Znad Rospudy

Nieprzeczytany post

W pełni Cię rozumiem Sawikos. Sam nie tak dawno (przez kilka lat) kierowałem stowarzyszeniem, pozyskiwałem dotacje ze źródeł zewnętrznych i wiem ile trzeba włożyć w to własnego zaangażowania (i nie tylko zaangażowania). Ale taka dola prezesa. Trzymam za Ciebie kciuki.
A tak na marginesie, na organizację imprezy biegowej, o której rozmawiamy od jakiegoś czasu zostało już naprawdę baaaaardzo mało czasu. W piątek (19.03) spotkanie, wyrobienie pieczątki nastąpi podejrzewam, że ok. 25 marca, przesłanie upoważnienia, to kolejnych kilka dni, no i mamy kwiecień. A formalności i przygotowań multum. Najgorzej jest z urzędami, wszystko musi być z wyprzedzeniem czasowym (np. zezwolenie Powiatowego Zarządu Dróg dot. zamknięcia ruchu). Sam wiesz jak to jest z urzędami. Dlatego myślę, że zrozumiesz moje podenerwowanie. :wrrwrr:
Pozdrawiam.
sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Szafran - jeśli do piątku dostaniemy NIP z urzędu skarbowego (tylko to mnie powstrzymuje przed wyrobieniem pieczątki) - w sobotę wyrabiam pieczątkę i w poniedziałek priorytetem wysyłam papierek, tylko nie wiem, czy ostatecznie przesłałeś Karolowi wzór upoważnienia, co byś chciał mieć w nim wpisane, jeśli nie to możesz mi przesłać na priv lub maila - sawikk(at)yahoo.co.uk.
Przychodzi mi także na myśl prośba o patronat do Marszłka naszego województwa - jeśli chcesz, to możemy się zwrócić z takim pismem w najbliższych dniach w imieniu klubu chyba, że wszystkie takie sprawy wolisz załatwiać osobiście, w ramach upoważnienia :).
sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Słowa uznania dziś należą się gooblinowi za artykulik o naszym biegu niedzielnym w gazecie współczesnej. Jest on tym bardziej ważny, że ukazał się na 4 stronie, zamiast na jednej z ostatnich stron, poświęconych ogólnie dla sportu, które wiele osób nieinteresujących się sportem pomija, na dotarcie do których to osób nam najbardziej zależy :).
gooblin
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 08 lut 2010, 22:04
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

sawikos pisze:Słowa uznania dziś należą się gooblinowi za artykulik o naszym biegu niedzielnym w gazecie współczesnej. Jest on tym bardziej ważny, że ukazał się na 4 stronie, zamiast na jednej z ostatnich stron, poświęconych ogólnie dla sportu, które wiele osób nieinteresujących się sportem pomija, na dotarcie do których to osób nam najbardziej zależy :).
mam nadzieję, że prędzej czy później jakiś to skutek przyniesie, a warto biegać :) Ja jako młody stażem adept to potwierdzam :) Polecam się na przyszłość i zapewne do zobaczenia w niedzielę
pozdrawiam
gooblin
Andu
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 24 kwie 2009, 13:21

Nieprzeczytany post

Przypomnienie dla Uli, Ryszarda, Babacha i Wala oraz innych osób wybierających się do Warszawy na Bieg Zoo, iż dzisiaj mija termin opłaty wpisowego za udział w tej imprezie.

Zgodnie z regulaminem, zawodnicy startują w koszulkach dostarczonych przez jednego ze sponsorów biegu. Mam propozycję, aby na koszulki Adidasa, nałożyć dodatkowo nasze koszulki klubowe (na ramiączkach) o ile zamówimy je przed wyjazdem do Wa-wy ;-). Karolu, czy możesz przynieść swoją koszulkę na dzisiejsze spotkanie?
Rafalf
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 26 lip 2009, 11:37

Nieprzeczytany post

cześć Może mi ktoś podpowiedzieć jak jak się zapisać na tegoroczny maraton warszawski?
Wal
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: 09 paź 2009, 23:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Dzięki za przypomnienie - dawno już opłaciłem - numer startowy 369!
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Mój 312 :)
1269,9 km
Rafalf
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 26 lip 2009, 11:37

Nieprzeczytany post

a powiecie jak je zdobyliście? ;) wiem że trzeba wypełnić formularz na stronie maratonu ale nie umiem go znaleźć na niej :/ pomóżcie :)
Szafran
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Znad Rospudy

Nieprzeczytany post

I ja opłatę już uiściłem i mam przydzielony numer startowy.
Mam małą prośbę do prezesa. Jutro wybieram się do Białegostoku i chętnie chwilę porozmawiałbym bezpośrednio, tylko nie dysponuję Twoim numerem telefonu do kontaktu. Jeśli mógłbyś poświęcić mi chwilę czasu, to proszę, prześlij mi swój numer mailem.
Pozdrawiam.
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Rafalf pisze:a powiecie jak je zdobyliście? ;) wiem że trzeba wypełnić formularz na stronie maratonu ale nie umiem go znaleźć na niej :/ pomóżcie :)
My piszemy o biegu dookoła zoo
1269,9 km
Platini
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 12 sie 2009, 23:50
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Witam,

Planowalem w tym roku zadebiutowac na dystansie polmaratonskim w Warszawie.
Realizowalem cierpliwie zalozenia planu treningowego, zaliczalem kolejne kilometry.
Wszystko zmierzalo we wlasciwym kierunku, az do czasu... no wlasnie, kontuzji.
Niestety, uraz okazal sie na tyle powazny, ze nie umozliwia mi powrot do treningow, a tym bardziej wyklucza moj start w stolicy :(

Chcialbym wiec umozliwic uczestnictwo komus innemu, odsprzedajac swoje miejsce i pakiet startowy za ulamek oplaty startowej.

Wynosila ona odpowiednio:

- do 14.03 - 80,00 pln
- do 21.03 - 120,00 pln
- po 21.03 - 160,00 pln


Za 40 zł odsprzedam wiec swoje miejsce, wraz z wydrukowanym imiennym potwierdzeniem nadania numeru startowego, upowazniajacym do odbioru pakietu.

Chrzanowski Radosław - Gołdap - 6516.

Zainteresowanych prosze o kontakt pod:

kom: 517 281 438
gg: 5858551



Pozdrawiam
ODPOWIEDZ