Bieganie na Podlasiu

sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Witam,
Ja się wybieram do Wiązownej, tylko jeszcze nie zaplanowałem dojazdu :).
Odnośnie rejestracji - niebawem wszystko się wyjaśni. Wprawdzie sąd może rozpatrywać naszą skargę nawet pół roku - nie ma maksymalnego terminu w kodeksie postępowania cywilnego, jaki się w takich przypadkach stosuje (w przeciwieństwie do postępowania administracyjnego - przed urzędami), to jednak myślę, że nasze 5 stron skargi zostanie w końcu przeczytane i rozstrzygnięte :).
Pozdrawiam,
Piotrek
New Balance but biegowy
Szafran
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Znad Rospudy

Nieprzeczytany post

Jak sprawują się testowane koszulki klubowe? Czy są już do nabycia? Jestem chol...nie ciekawy.
sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Cześć,
Koszulka po 1 treningu jest ok - materiał jest w porządku-dobrze przepuszcza powietrze i odprowadza wilgoć. Zobaczymy jutro, jak wygląda po praniu, choć na dobrą sprawę pewnie będę mógł coś więcej powiedzieć po większej ilości treningów.
Mam jedynie zastrzeżenia, że po raz kolejny dostaliśmy koszulkę bez imienia. Ponadto - zamówiłem rozmiar L i koszulka wg mnie mogłaby być trochę dłuższa - mierzę 180 cm. Ponadto, jeśli ktoś przy podobnym wzroście i przy większej wadze od mojej (ok 72 kg) wybierze L - może odczuwać dyskomfort, z racji tego, iż jest ona wg mnie trochę zbyt obcisła. W weekend zrobię foto - jak wygląda koszulka na żywo.
Pozdrawiam,
Piotrek
Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

O - bardzo dobrze - zrób zdjęcia i prześlij mi a w poniedziałek puszczam maila do wszystkich o możliwości zakupu koszulek.
Dodam projekty i zdjęcia.
Podlaski Klub Biegowy
http://www.podlaskiebieganie.pl

Strony internetowe Białystok
http://www.komart.eu
Rafalf
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 26 lip 2009, 11:37

Nieprzeczytany post

hej, jest dzisiaj spotkanie pod lodowiskiem?
sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Cześć Rafał,
Możemy się umówić pod lodowiskiem na 10 -miałem wprawdzie wybiegać za 30 min, ale spokojnie mogę przełożyć niedzielne bieganie do 10.
Pozdrawiam,
Piotrek
Rafalf
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 26 lip 2009, 11:37

Nieprzeczytany post

hej Piotrek ok to o 10 pod lodowiskiem
sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

ok
kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Hej! I jak się biegało w niedzielę? Dalej ślisko czy błotnie :) Mam pytanie trochę pewnie babskie, ale myślę, że coś wiecie na ten temat. Potrzebuję adresów stron gdzie mogłabym poczytać o prawidłowym żywieniu biegaczy. Te krótkie informacje i bardzo ogólne typu węglowodany przed, a białka po to wiem, ale chodzi mi o jakieś wzmocnienie teraz na wiosnę, po zimie kiedy organizm wypruty jest z wszelkich składników, a w jedzonku pozimowym niewielkie tego bogactwo. Sezon wiosenny to dużo biegania i nie chcę sobie krzywdy zrobić brakiem czegoś. No to chłopaki: kto co wie, niech pisze!!!
gooblin
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 08 lut 2010, 22:04
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Co do odpowiedniej diety, ilości węglowodanów, etc. - mnóstwo tego w necie. Wystarczy odpowiednio skomponowane hasło i należy udać się do wujka google. A jak to wujostwo, pomoże najlepiej jak potrafi:) Ja tak zrobiłem, podrukowałem, dotego dołożyłem komercyjny członkostwo w klubie biegacza Nike, parę pytań, konsultacji, doświadczeń znajomych i tak od marca zaczynam jak najlepiej przygotowany nowy tryb życia:) P
oza tym wczoraj w Wyborczej był dobrze skomponowany dla laików tekst odnośnie odchudzania, a co za tym idzie zdrowego odżywiania oraz treningów. Nie miałem czasu by to dobrze poczytać, ale wydaje się porządnie przygotowane, także polecam.
pozdrawiam
gooblin
gooblin
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 08 lut 2010, 22:04
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Aha, jeszcze jedna rzecz. Jako że tak jak wspomniałem w poprzednim poście, dopiero zaczynam swoją prawdziwą przygodę z bieganiem, chciałbym odpowiednio się przed nią zabezpieczyć, tj. nie rozchorować się po pierwszym biegu, przy mojej tendencji do łapania wszystkiego co lata złego w powietrzu. Dlatego pytanie: gdzie w Białym mogę kupić odpowiednie ciuchy potrzebne do bezpiecznego biegania i zbytniego nie uszczuplenia i tak ubogiego portfela? Wizyta w Nike'u, Adidas'ie czy Reebok'u skończy się nieprzyjemnie. DeltaSport oraz Intersport mają przygotowane mniej lub bardziej zaawansowane oferty dla biegaczy, ale mimo wszystko to cholernie drogie. Chyba dobre ciuchy można kupić w Decathlonie, ale najbliższy w Warszawie, a ja dopiero co z niej wróciłem i prędko się nie wybieram. Tam, mieszcząc się w 200 zł kupię odpowiednią koszulkę, bluzę oraz wiatrówkę, a do tego dołożę bieliznę termoaktywną. Za 200 zł w Nike'u udałoby mi się kupić jedynie wiatrówkę.
Co polecacie?
pozdrawiam
gooblin
Awatar użytkownika
serek
Wyga
Wyga
Posty: 57
Rejestracja: 09 mar 2004, 11:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Witam!
Tchibo w alfie od jutra
Pozdrawiam
Serek
Szafran
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Znad Rospudy

Nieprzeczytany post

Decathlon, kolego Decathlon. Ubierzesz się szybko, tanio i solidnie. Ja tak zrobiłem i nie żałuję. Mam ciuchy na wszystkie warunki pogodowe. A o tym, że ciuchy porządne świadczy fakt, że przebiegałem całą zimę (nawet przy -20 robiłem 10km.) i żadnych sensacji zdrowotnych.
gooblin
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 08 lut 2010, 22:04
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Szafran pisze:Decathlon, kolego Decathlon. Ubierzesz się szybko, tanio i solidnie. Ja tak zrobiłem i nie żałuję. Mam ciuchy na wszystkie warunki pogodowe. A o tym, że ciuchy porządne świadczy fakt, że przebiegałem całą zimę (nawet przy -20 robiłem 10km.) i żadnych sensacji zdrowotnych.
No właśnie, Decathlon. Ale nikt nie wybiera się np niedługo do Wawy? Ja osobiście w najbliższym czasie nie planuje
pozdrawiam
gooblin
sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

kifarus pisze:Hej! I jak się biegało w niedzielę? Dalej ślisko czy błotnie :) Mam pytanie trochę pewnie babskie, ale myślę, że coś wiecie na ten temat. Potrzebuję adresów stron gdzie mogłabym poczytać o prawidłowym żywieniu biegaczy. Te krótkie informacje i bardzo ogólne typu węglowodany przed, a białka po to wiem, ale chodzi mi o jakieś wzmocnienie teraz na wiosnę, po zimie kiedy organizm wypruty jest z wszelkich składników, a w jedzonku pozimowym niewielkie tego bogactwo. Sezon wiosenny to dużo biegania i nie chcę sobie krzywdy zrobić brakiem czegoś. No to chłopaki: kto co wie, niech pisze!!!
Cześć Ula - biegałem z Rafałem po chodnikach - wzdłuż zwierzynieckiej, miłosza, piastowskiej i kopernika. Z dnia na dzień jest coraz lepiej, gdyż śniegu i lodu na chodnikach ubywa. Do lasu jednak się nie zapuszczaliśmy :/.
ODPOWIEDZ