Wyprzedaże

Awatar użytkownika
pejot
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 379
Rejestracja: 11 lip 2007, 11:34
Życiówka na 10k: 00:44:44
Życiówka w maratonie: 3:32:39
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Tak jest, Fortis2.
Ten model też przerabiałem, za ciasne w szerokości, co wyszło po 5 kilometrze na bieżni.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
glootech
Wyga
Wyga
Posty: 103
Rejestracja: 25 kwie 2009, 19:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

A w Poznaniu też będzie ta noc wyprzedaży? Tylko nie piszcie, że już była ;P
Awatar użytkownika
wysek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3442
Rejestracja: 16 paź 2004, 22:35
Życiówka na 10k: 32:34
Życiówka w maratonie: 2:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Nieprzeczytany post

glootech pisze:A w Poznaniu też będzie ta noc wyprzedaży? Tylko nie piszcie, że już była ;P
Zdecydowanie już była.

W takim momencie mogę powiedzieć tylko tyle, że warto mieć kartę stałego klienta z uzupełnionym, aktualnym adresem email. Wszyscy stali klienci dostali "cynk" ; )
Obrazek
Biegacz, bloger, trener biegania
brujeria
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1060
Rejestracja: 30 lis 2009, 11:32
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wysek, jeśli mogę zapytać - nie wiesz czasami, czy w Bydgoszczy będzie ten Decathlon w końcu, czy to znowu jakieś plotki?
Awatar użytkownika
jaszczomb
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 280
Rejestracja: 20 lut 2009, 06:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mętów/Lublin

Nieprzeczytany post

wysek pisze: W takim momencie mogę powiedzieć tylko tyle, że warto mieć kartę stałego klienta z uzupełnionym, aktualnym adresem email. Wszyscy stali klienci dostali "cynk" ; )
Ciekawy jestem dlaczego Decathlon ma takie parcie na karty klienta, przy wyprzedaży jakiś gość na kasie stwierdził że muszę mieć kartę żeby móc kupić towary z wyprzedaży. Dał jakąś kartkę mówiąc że to tymczasowa karta klienta i że muszę ja oddać wypełnioną przy następnej wizycie.
Potem patrzę a to zwykły wniosek z ankietą o wydanie karty.
Lubi ktos jak się próbuje z niego zrobić debila?
Sprzedawca miał plakietkę z kierownikiem kas czy cóś podobnego
Awatar użytkownika
ArturS
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 819
Rejestracja: 24 wrz 2009, 08:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Mi ta karta pasuje. Raz że mailowo dostaję info o akcjach wyprzedażowych, dwa że nabijają się ponoć jakieś punkty (nie wiem co się z nimi robi), a trzy - mogę sobie gubić paragony za zakupione rzeczy, bo wystarczy okazać kartę i tam jest historia zakupów i na tej podstawie przyjmuje się reklamacje.
Awatar użytkownika
wysek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3442
Rejestracja: 16 paź 2004, 22:35
Życiówka na 10k: 32:34
Życiówka w maratonie: 2:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Nieprzeczytany post

brujeria pisze:Wysek, jeśli mogę zapytać - nie wiesz czasami, czy w Bydgoszczy będzie ten Decathlon w końcu, czy to znowu jakieś plotki?
Na dzień dzisiejszy to zdecydowanie plotki.
Ciekawy jestem dlaczego Decathlon ma takie parcie na karty klienta, przy wyprzedaży jakiś gość na kasie stwierdził że muszę mieć kartę żeby móc kupić towary z wyprzedaży. Dał jakąś kartkę mówiąc że to tymczasowa karta klienta i że muszę ja oddać wypełnioną przy następnej wizycie.
Potem patrzę a to zwykły wniosek z ankietą o wydanie karty.
Lubi ktos jak się próbuje z niego zrobić debila?
Sprzedawca miał plakietkę z kierownikiem kas czy cóś podobnego
Żadnego parcia sprzedawca nie miał, takie są zasady w Decathlonie, że bez karty stałego klienta nie możesz robić zakupów w noc wyprzedaży. Jak ja lubię jak ktoś coś przeinaczy, a później stara się robić ciemiężycieli z pracowników sklepu ; ) Karta to nie jest żadna ankieta, wypełnia się ją elektronicznie, a czy przy następnej wizycie? To już Twoja kwestia. Formalnie karta ta służy jako TWÓJ paragon. A właściwie numer karty jak zgubisz kartę).

Z posiadania karty stałego klienta są same superlatywy (jak ktoś lubi robić zakupy w Decathlonie). Raz, że TYLKO stali klienci dostają cynk o nocach wyprzedaży, dwa że karta służy jako paragony (które de facto łatwo zgubić - gwarancja się kłania w tym momencie). Na samym końcu jest maleńki plus za każde wydane 1000zł otrzymuje się 20zł w bonach, ale o tym się z reguły nie mówi bo to taki malutki dodatek.
Obrazek
Biegacz, bloger, trener biegania
Awatar użytkownika
jaszczomb
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 280
Rejestracja: 20 lut 2009, 06:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mętów/Lublin

Nieprzeczytany post

wysek pisze:Jak ja lubię jak ktoś coś przeinaczy, a później stara się robić ciemiężycieli z pracowników sklepu ; )
Patrzę sobie dziś i faktycznie pisze karta tymczasowa, patrzę na rewers a tam w miejscu spodziewanej ankiety spis sportów
dostępnych w sklepie.
.
.
.
Nie ma co ukrywać zbłaźniłem się jak pierwszy lepszy debil.
Pawel96
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 33
Rejestracja: 12 lut 2010, 20:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Okolice Warszawy :)

Nieprzeczytany post

meszka pisze:
Pawel96 pisze:Od 5 do 21 Lutego w Targówku jest wyprzedaż. Mam nadzieję, że będą jakieś dobre buty do biegania.
to chyba się trochę spóźniłeś, w zasadzie już nic nie ma
Dzisiaj byłem na targówku w Decathlonie, niby ostatni dzień wyprzedaży, ale przedłużyli o tydzień do 28 lutego bo nie było brania.
Nie masz racji!
Butów od groma było! Kupiłem sobie Kalenji Kiprun 1000 za 100zł które kosztowały wcześniej 250zł.. Za resztę kupiłem jeszcze bluzę, skarpety i dresiki :D
Pozdrawiam :)
Obrazek
Awatar użytkownika
lejek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 493
Rejestracja: 12 wrz 2007, 09:17
Życiówka na 10k: 45:18
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Cześć,

wczoraj w Dectahlonie w Krakowie (Zakopianka) było jeszcze kilka fajnie przecenionych butów. Kayano 15 za 299 [edited: 399] (rozmiary 29-30 cm), Vomero (duże rozmiary) za 199 i Pegasusy poniżej 200 (też okrojona rozmiarówka).



Pozdrawiam,
Lejek

Edyta poprawia, że Kayano kosztuje 299 ;-)...
Ostatnio zmieniony 07 mar 2010, 12:47 przez lejek, łącznie zmieniany 1 raz.
meszka
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 687
Rejestracja: 16 lis 2009, 11:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

lejek pisze:Cześć,

wczoraj w Dectahlonie w Krakowie (Zakopianka) było jeszcze kilka fajnie przecenionych butów. Kayano 15 za 399 (rozmiary 29-30 cm), Vomero (duże rozmiary) za 199 i Pegasusy poniżej 200 (też okrojona rozmiarówka).



Pozdrawiam,
Lejek
Kayano 15 za 399 to dobra cena? Na Targówku były po 199
Tylko Prawda jest ciekawa - J. Mackiewicz
Awatar użytkownika
lejek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 493
Rejestracja: 12 wrz 2007, 09:17
Życiówka na 10k: 45:18
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Cześć,

literówka wdarła się w mojego posta. Chodziło o 299 ;-) za Kayano. Nie jest to jakaś super ekstra mega rewelacja, ale chyba dobra cena.


Pozdrawiam,
Lejek
sveNN
Wyga
Wyga
Posty: 100
Rejestracja: 11 lut 2009, 16:24

Nieprzeczytany post

a czy w Wawie Vomero lub Pegasus są przecenione- ktoś był ostatnio w Decathlonie?
Awatar użytkownika
ArturS
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 819
Rejestracja: 24 wrz 2009, 08:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Pegasusy zapewne były, ale nie liczyłbym na to, że coś z wyprzedażowych zostało, a jeśli nawet to w skrajnych rozmiarach. Decathlon zadbał odpowiednio o to żeby wyczyścić zeszłoroczną kolekcję.
Awatar użytkownika
Vasics
Wyga
Wyga
Posty: 97
Rejestracja: 20 lut 2010, 15:15

Nieprzeczytany post

Heh, dzisiaj wpadłem do reala i fajne legginsy zakupiłem za, uwaga, 16 zł, bluzy w podobnej cenie, tylko były akurat same L-ki. Za tą cenę... to nic tylko polecić.

W decathlonie też obniżki ciuchów biegowych (kupiłem bluze isolate1000 za 50 zł). Warto się zakręcić jak ktoś jeszcze czegoś potrzebuję. Widziałem też nową kolekcje - ceny w miarę nawet.

To dla Sosnowca, Dąbrowy G. i okolic...
ODPOWIEDZ