Wyprzedaże

Awatar użytkownika
Nom
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 158
Rejestracja: 22 cze 2009, 19:50
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Oj, byłoby fajnie. Z góry dziękuję za fatygę, choć wiem, że i tak tam jedziesz.

p.s. chyba mnie zmobilizowałeś, żeby przejechać się do Gleiwitz. Poczekam na informację czy mam po co jechać.

Pozdrawiam
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Raul7
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3630
Rejestracja: 30 wrz 2009, 10:48
Życiówka na 10k: Trójka z przodu :P
Życiówka w maratonie: Trójka z przodu...
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Nieprzeczytany post

W decathlon kraków plaza tez są wyprzedaże...
Awatar użytkownika
Matxs
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1318
Rejestracja: 08 wrz 2008, 16:11
Życiówka na 10k: 47min 42 s
Życiówka w maratonie: 5h21min
Lokalizacja: Lubin

Nieprzeczytany post

Wrocław - Factory (jak na lotnisko) bluza Adidas Clima 365 z 279 na 079 zł (pomarańcz) a w Tesco Bielany koszulka biegowa z 49 na 17 zł. To moje zakupy :) Jeszcze są.
Mój blog
Komentarze do w/w

Życiówki netto:
10 km 0h 47 min 52 sec (06 IV 2015 Nowa Sól), 47min, 32sec (12 VI 2016Wrocław-nieof)
21,097 km 1h 44 min 41 sec (10 XI 2013 Kościan oraz 20 VI 2015 Wrocław)
42, 195 km 4h 21 min 34 sec (15 IX 2013 Wrocław)
Awatar użytkownika
Raul7
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3630
Rejestracja: 30 wrz 2009, 10:48
Życiówka na 10k: Trójka z przodu :P
Życiówka w maratonie: Trójka z przodu...
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Nieprzeczytany post

Matxs pisze:Wrocław - Factory (jak na lotnisko) bluza Adidas Clima 365 z 279 na 079 zł (pomarańcz) a w Tesco Bielany koszulka biegowa z 49 na 17 zł. To moje zakupy :) Jeszcze są.
179 czy 79???
misfit
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 167
Rejestracja: 25 wrz 2008, 18:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: LSW

Nieprzeczytany post

wysek pisze:
misfit pisze:Zachęcony postami o wielkich wyprz w decathlonach, odwiedziłem decathlon lubelski, niestety w lubelskim kompletna posucha, bardzo mało modeli butów i żadnych przecen, poza kilkoma (może 3 czy 4 wyjątkami i to przy mało popularnych rozmiarach) :ojnie:
o Asicsach 2140 za 149 to mogę tylko poczytać i pomażyć :lalala:
Czy aby na pewno? Moim zdaniem to opinia bez pokrycia. Na końcu serii są fajne okazje!

- Asics Gel GT 2140 - 199 (końcówka)
- Asics Trabucco - 199 (końcówka)
- Kalenji Kiprun 2000 - 149 (full rozmiarów)
- Kalenji Kiprun 1000 - 149 (full rozmiarów)
- Asics Gel Stratus - 249 (full rozmiarów)
- Asidas Response Csh - 169 (końcówka)
- Salomon Breeze - 159 (full rozmiarów)
byłem w poniedziałek lub wtorek asicsów 2140 widziałem 1 parę rozmiar coś koło 47 - więc faktycznie końcówka, ale może za szybko patrzyłem bo tylko wpadłem i wypadłem ze sklepu.
jakie rozmiary zostaly z tych gt2140?
przy okazji dalczego gt2140 w lublinie 199 a w innych po 149 - (bagatela 34% drożej)?
[img]http://runmania.com/f/dc73dae6a9324f60a4fef409f9d54243.gif[/img]
misfit
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 167
Rejestracja: 25 wrz 2008, 18:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: LSW

Nieprzeczytany post

ArturS pisze:
misfit pisze:Zachęcony postami o wielkich wyprz w decathlonach, odwiedziłem decathlon lubelski, niestety w lubelskim kompletna posucha, bardzo mało modeli butów i żadnych przecen, poza kilkoma (może 3 czy 4 wyjątkami i to przy mało popularnych rozmiarach) :ojnie:
o Asicsach 2140 za 149 to mogę tylko poczytać i pomażyć :lalala:
Jak chcesz to przymierz u siebie np te 2140, podaj nr i podjadę do decathlona kupię Ci je w promocji i wyśle za pobraniem czy jak tam wygodnie :-)
wielkie dzięki za chęci, ale niestety nie mam gdzie przymierzyć gt2140 - zostały tylko same wielkie rozmiary, no chyba że w lubelskim decathlonie dorzucili rozmiarów :niewiem:
[img]http://runmania.com/f/dc73dae6a9324f60a4fef409f9d54243.gif[/img]
Awatar użytkownika
Matxs
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1318
Rejestracja: 08 wrz 2008, 16:11
Życiówka na 10k: 47min 42 s
Życiówka w maratonie: 5h21min
Lokalizacja: Lubin

Nieprzeczytany post

Raul7 pisze:
Matxs pisze:Wrocław - Factory (jak na lotnisko) bluza Adidas Clima 365 z 279 na 079 zł (pomarańcz) a w Tesco Bielany koszulka biegowa z 49 na 17 zł. To moje zakupy :) Jeszcze są.
179 czy 79???

siedemdziesiąt dziewięć
Mój blog
Komentarze do w/w

Życiówki netto:
10 km 0h 47 min 52 sec (06 IV 2015 Nowa Sól), 47min, 32sec (12 VI 2016Wrocław-nieof)
21,097 km 1h 44 min 41 sec (10 XI 2013 Kościan oraz 20 VI 2015 Wrocław)
42, 195 km 4h 21 min 34 sec (15 IX 2013 Wrocław)
Awatar użytkownika
ArturS
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 819
Rejestracja: 24 wrz 2009, 08:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Nom pisze:Oj, byłoby fajnie. Z góry dziękuję za fatygę, choć wiem, że i tak tam jedziesz.

p.s. chyba mnie zmobilizowałeś, żeby przejechać się do Gleiwitz. Poczekam na informację czy mam po co jechać.

Pozdrawiam
Nic z tego - w Gliwicach zostały same malutkie rozmiary z adidasów. W Sosnowcu było tego więcej, ale nie pamiętam dokładnie. Najlepiej przedzwoń ;)
Awatar użytkownika
Nom
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 158
Rejestracja: 22 cze 2009, 19:50
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dzięki ArturS.
W Sosnowcu byłem osobiście w zeszły tygodniu ze dwa razy. Z tego co mi powiedzieli to te z wystawionych to ostatnie pary z numeracji. Nie wiem ile w tym ściemy, a ile faktów. Z Trabucco było tak, że po dwóch treningach (dzień po dniu) tak mi spasowały, że pojechałem kupić kolejną parę (na następną zimę, przecież i tak zbiegam) i faktycznie nie było już kolejnej pary w tym numerze. Nie jestem w stanie tego zweryfikować. Choć chyba Wysek ma tutaj coś wspólnego z Decathlonem, może podpowie ? :oczko:
Awatar użytkownika
wysek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3442
Rejestracja: 16 paź 2004, 22:35
Życiówka na 10k: 32:34
Życiówka w maratonie: 2:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Nom pisze:Dzięki ArturS.
W Sosnowcu byłem osobiście w zeszły tygodniu ze dwa razy. Z tego co mi powiedzieli to te z wystawionych to ostatnie pary z numeracji. Nie wiem ile w tym ściemy, a ile faktów. Z Trabucco było tak, że po dwóch treningach (dzień po dniu) tak mi spasowały, że pojechałem kupić kolejną parę (na następną zimę, przecież i tak zbiegam) i faktycznie nie było już kolejnej pary w tym numerze. Nie jestem w stanie tego zweryfikować. Choć chyba Wysek ma tutaj coś wspólnego z Decathlonem, może podpowie ? :oczko:
Wyprzedaże = czyszczenie zapasu. Nie ma z czego dokładać to są resztki. Nie ma dziwne , że w tym momencie dostępne są skrajnie duże lub małe rozmiary - reszta poszła w świat. Dostaw nie będzie, towar jest do wyczerpania zapasów.

Odnośnie cen, wpływ na politykę cenową ma dyrektor sklepu. Jeżeli dyrektor stawia warunek, że marża nie może być zbyt niska to niestety nie możemy tego zmienić. Aczkolwiek możliwe, że niebawem coś się zmieni.
Obrazek
Biegacz, bloger, trener biegania
Awatar użytkownika
Nom
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 158
Rejestracja: 22 cze 2009, 19:50
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dzięki Wysek, tylko chciałem się upewnić z wiarygodnego źródła. Co do dyrektorów sklepów i marż to wiem, masz rację. Nie trzeba chyba pisać więcej na ten temat.
Jeszcze raz dzięki.
misfit
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 167
Rejestracja: 25 wrz 2008, 18:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: LSW

Nieprzeczytany post

Skoro sklep ma marżę na butach sprzedawanych po 149 zł - to jakie są faktyczne koszty produkcji takiego buta (oczywiście nie ma żadnych pretensji do sklepów, czy producenta bo ich celem podstawowym jest zarabianie pięniędzy).
Interesuje mnie tylko faktyczny koszt wyprodukowania obuwia biegowego w kontekście kilku artykułów w których czytałem, że dobre buty muszą być drogie bo inaczej są złe!
Czy można zatem postawić tezę, że np. asics gt 2140 po 350 złotych jest dużo lepszy od......... asics gt 2140 sprzedawanego po 149 zł? :hej:
[img]http://runmania.com/f/dc73dae6a9324f60a4fef409f9d54243.gif[/img]
Awatar użytkownika
kubako83
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 897
Rejestracja: 08 wrz 2009, 08:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Nieprzeczytany post

misfit pisze:Skoro sklep ma marżę na butach sprzedawanych po 149 zł - to jakie są faktyczne koszty produkcji takiego buta (oczywiście nie ma żadnych pretensji do sklepów, czy producenta bo ich celem podstawowym jest zarabianie pięniędzy).
No tak, ale lepiej jest zarobić np. 50% mniej w promocji niż nic (jeśli tej promocji nie będzie), prawda? A jeśli model jest z ubiegłego roku, to ciężko będzie go sprzedać w obecnym sezonie po wyższej cenie...
Kuba -----> [url=http://www.kuba-pichci.pl]jesteś głodny? zjedz coś![/url] | [url=http://bieganie.pl/forum/viewtopic.php?t=15372]mój blog[/url] | [url=http://bieganie.pl/forum/posting.php?mode=reply&f=28&t=15605]skomentuj[/url]
Awatar użytkownika
wysek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3442
Rejestracja: 16 paź 2004, 22:35
Życiówka na 10k: 32:34
Życiówka w maratonie: 2:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Nieprzeczytany post

misfit pisze:Skoro sklep ma marżę na butach sprzedawanych po 149 zł - to jakie są faktyczne koszty produkcji takiego buta (oczywiście nie ma żadnych pretensji do sklepów, czy producenta bo ich celem podstawowym jest zarabianie pięniędzy).
Interesuje mnie tylko faktyczny koszt wyprodukowania obuwia biegowego w kontekście kilku artykułów w których czytałem, że dobre buty muszą być drogie bo inaczej są złe!
Czy można zatem postawić tezę, że np. asics gt 2140 po 350 złotych jest dużo lepszy od......... asics gt 2140 sprzedawanego po 149 zł? :hej:
Zdradzę Ci coś ciekawego, buty Asicsa które idą po 149zł są sprzedawane na marży -x%, czyli sklep na tym traci nie złotówkę czy dwie tylko DUŻO więcej (na jednej parze). Twoja teza niestety nie ma pokrycia w rzeczywistości. Zależy kto ile chce zarobić lub ile chce stracić. Pozdro
Ostatnio zmieniony 08 lut 2010, 21:04 przez wysek, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Biegacz, bloger, trener biegania
misfit
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 167
Rejestracja: 25 wrz 2008, 18:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: LSW

Nieprzeczytany post

wysek pisze:
misfit pisze:Skoro sklep ma marżę na butach sprzedawanych po 149 zł - to jakie są faktyczne koszty produkcji takiego buta (oczywiście nie ma żadnych pretensji do sklepów, czy producenta bo ich celem podstawowym jest zarabianie pięniędzy).
Interesuje mnie tylko faktyczny koszt wyprodukowania obuwia biegowego w kontekście kilku artykułów w których czytałem, że dobre buty muszą być drogie bo inaczej są złe!
Czy można zatem postawić tezę, że np. asics gt 2140 po 350 złotych jest dużo lepszy od......... asics gt 2140 sprzedawanego po 149 zł? :hej:
Zdradzę Ci coś ciekawego, buty Asicsa które idą po 149zł są sprzedawane na marży -40%, czyli sklep na tym traci nie złotówkę czy dwie tylko DUŻO więcej (na jednej parze). Twoja teza niestety nie ma pokrycia w rzeczywistości. Zależy kto ile chce zarobić lub ile chce stracić. Pozdro

ok nie gorączkuj się, dużo w lublinie nie starcicie na tej jednej parze gt2140, bardziej interesuje mnie faktyczny koszt wyprodukowania buta, a nie marża w sklepie (ujemna czy dodatnia) - napisałem zresztą, że firmy są po to by zarabiać co nie?
[img]http://runmania.com/f/dc73dae6a9324f60a4fef409f9d54243.gif[/img]
ODPOWIEDZ