Bieganie na Podlasiu

Milutka
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 14
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:04
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bstok

Nieprzeczytany post

Hej, nie wiem czy mogę o to tutaj pytać...ale czy znacie dobrego prywatnego ortopedę w białym ? Strasznie kolana mi dokuczają ostatnio..
New Balance but biegowy
jacek399a
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 20
Rejestracja: 30 wrz 2009, 14:30

Nieprzeczytany post

O to masz to co ja, tylko ja przestalem biegac zanim sie jeszcze cos powaznego zrobilo (chyba) :) jeszcze troche odpoczne i zobaczymy co bedzie ale mysle ze bedzie dobrze :) Swego czasu jak mialem przeciazone kolano to bylem na bema u rogowskiego i on mi pomogl ;) ale tez slyszalem kilka lat temu o brajczewskim ( obaj przyjmowali jeszcze kilka lat temu wlasnie tam ) . Ale ogolnie to tylko sugestie bo specem w tym nie jestem :)
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Jutro o 13 ICM pokazuje -13 stopni Celsjusza, a odczuwalna -15 stopni Celsjusza. Myślę, że w związku z tym należałoby raczej odwołać wspólne bieganie i zastanowić się nad 27.12 lub innym terminem.
http://new.meteo.pl/php/meteorogram_lis ... ia%B3ystok
Co o tym sądzicie?
Co do ortopedy to najlepsze opinie słyszałem o Brajczewskim. Tylko zastanów się czy to nie jest ból związany z niewłaściwym rozciąganiem pasa biogrowo- piszczelowego. Uraz początkującego biegacza. Ja to miałem rok temu i zapisałem si.e do ortopedy, ale kolega zalecił mi zestaw ćwiczeń rozciągających i juz do ortopedy nie musiałem iść.
Ale najważniejsze to nie lekceważyć sygnałów organizmu. Jak boli to dać se troszkę luzu i poobserwować organizm.
1269,9 km
sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Ja jestem jednak za tym, aby nie przekładać daty - 25-30 min przebieżki w takich warunkach może być ciekawym doświadczeniem ;). Jeśli jednak większość na forum się wypowie za odwołaniem - ok.
Ps. Tym razem wezmę aparat, aby jakoś udokumentować mikołajowe spotkanie.
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

W związku z tym mam pytanie: czy ktoś wybierający się jutro na przebieżkę samochodem z okolic Słonecznego Stoku mógłby mnie zabrać ze sobą?
1269,9 km
jacek399a
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 20
Rejestracja: 30 wrz 2009, 14:30

Nieprzeczytany post

O to Ty gdzies kolo mnie mieszkasz bo ja z Lesnej jestem :) niestety autka nie mam ;)
kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Hej! Hm, to ja tu z pytaniem czy my jestesmy na tyle heroiczni, ze przy - 18 st. C :) - tyle pokazuje teraz moj termometr - damy rade, ale widze, ze damy!!! :):):)
[/b]Babach zajrzyj na forum ok. 11 to powiem Ci co i jak. Musze tylko zobaczyc czy po mrozach nocnych moje malutkie Tico (ale o wielkim sercu!!!!) stanie na wysokosci zadania. Jak bedzie OK to nie ma problemu, umowimy sie na transport. Wziac tylko czapke, czy caly stroj Mikolajowy?
sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Ja niestety chyba dziś odpadnę - dostałem telefon, że jestem potrzebny w innym miejscu, ale jeśli ktoś miałby ochotę - mogę użyczyć aparatu - zgodnie z obietnicami. Możliwy do odbioru na wydziale prawa - czekam na telefon :).
Pozdrawiam,
Piotrek
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Przyznam się że chętnie bym sobie odpuścił,ale jeżeli jest więcej zainteresowanych to nie zostawię was samych.
1269,9 km
kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Chlopaki!!!! jestem rozczarowana!!! Chyba dzis odpuszczamy: Liczylam na to ze Babach, Sawikos i ja to piekna trojce Mikolajowa utworzymy. A tak... Darujemy sobie. A szkoda... Pogoda piekna, Tico odpalilo (mowilam, ze ma wielkie serce i pani nie zostawi w potrzebie :) Nic to! Innym razem. Dzis spotkanie wiec odwolujemy! Hawk! Ps. A moglo byc tak pieknie...
Milutka - ja zawsze jesienia mialam klopoty z kolanem, ale odkad wiem, ze przed bieganiem trzeba je porzadnie rozgrzac, a zima nawet uzyc nieco jakiejs masci rozgrzewajacej to moje klopoty zniknely. Przynajmniej na razie :)
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

ale ja mogę pobiegać :)
1269,9 km
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

No to odpuszczam. Brak odzewu. W tygodniu wymyślamy inna datę tym bardziej, że idzie ocieplenie. Za tydzień w Grajewie jest bieg sylwestrowy na 3km. Ktoś się wybiera?
1269,9 km
Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

W Białymstoku na 100% też będzie. Jak dostanę mailem szczegóły to podeślę.
Podlaski Klub Biegowy
http://www.podlaskiebieganie.pl

Strony internetowe Białystok
http://www.komart.eu
kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

W tygodniu to może być ciężko: prezenty, jedzonko, i godziny w korkach... dzisiejszego biegania bardzo żałuję. A z informacji bieżących to w piątek założyłam rachunek naszego klubu. Trzeba się tylko zastanowić jak ze składkami. Może ten rok już odpuścić, a zacząć od stycznia regularnie coś robić. Teraz wpłacę jakąś symboliczną kwotę zasilającą. I Karol, dobrze by się było spotkać, bo dokumenty są do podpisu. U nas wymagane są chyba dwa.
Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Bieg Sylwestrowy
http://www.podlaskiebieganie.pl/index.p ... 7&Itemid=9

A co do spotkania, to napiszę na maila :oczko:
Podlaski Klub Biegowy
http://www.podlaskiebieganie.pl

Strony internetowe Białystok
http://www.komart.eu
ODPOWIEDZ