Bieganie na Podlasiu

sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Popołudniu Olmonty albo i dalej, ktoś się pisze?:>
New Balance but biegowy
kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

I jak było w Łomży? Ktoś dojechał? Dobiegł? :)
Siekier83
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 09 lut 2009, 20:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

kifarus pisze:I jak było w Łomży? Ktoś dojechał? Dobiegł? :)
Tak blisko, że szkoda nie jechać. Byliśmy w trójkę. Ja w Łomży biegłem pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni. Co tu więcej pisać przyjemna, kameralna impreza, polecam wszystkim. Przypominam chętnym, że mam jeszcze 1 wolne miejsce w samochodzie na Poznań.
Siekier83
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 09 lut 2009, 20:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Umieściliśmy na stronie nowy dział zbiorczą "Mapę startów PKB". Powstał też pomysł utworzenia zbiorczego kalendarza startów. Prosiłbym, wszystkich zainteresowanych o przysłanie mi informacji gdzie w tym już sezonie startowaliście i potem z miarę możliwości o przesyłanie tych informacji na bieżąco po startach. Poza tym jest pomysł żeby trochę rozbudować dział "Członkowie Klubu" Chętnych proszę o przesłanie jakiegoś zdjęcia biegowego, ale jak nie macie takiego to może być inne, oraz kilku zdań o sobie, można podać swoje życiówki. Obie propozycje są skierowane do chętnych. Mój adres to siekier83@op.pl
Rafalf
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 26 lip 2009, 11:37

Nieprzeczytany post

zajebisty pomysł
Rafalf
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 26 lip 2009, 11:37

Nieprzeczytany post

przeglądałem program tv i się natknałem na ciekawy tytuł 'Maratończyk'

* 28.09, 22:40 - TVP1: Maratończyk - Nowy Jork, lata 70. Student Thomas Levy, nazywany przez przyjaciół Babe, jest zapalonym biegaczem. Młody mężczyzna przypadkowo poznaje Europejkę Elsę Opel, a znajomość niebawem przeradza się w romans. Tymczasem starszy brat Babe'a wpada w tarapaty. Doc jest agentem tajnych służb, ale jego profesja nie jest znana nawet najbliższym. Teraz tropi "Białego Anioła" z Oświęcimia - Christophera Hessa. Nazista ukrywa się pod nazwiskiem Christian Szell i chce odebrać diamenty zdeponowane w banku. Drogi trzech mężczyzn się krzyżują.

może być ciekawy :)
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Ja pochwalę się że biegałem w sobotę w sztafecie Ekiden z grupą "Pogromcy Niemocy". Zajęliśmy 39 miejsce na 217 ekip ja zrobiłem swoją życiówkę na 10 km - 46,10. Mam nadzieję że w Biegu Niepodległości zejdę poniżej 45 minut. Marzy mi się zorganizowanie biegu na 10km w maju przyszłego roku. Jeżeli ktoś kto ma doświadczenie chce mi coś podpowiedzieć to z chęcią się z nim skontaktuję. Pozdrawiam. Tomek
BNK
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 15
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

4 listopada Biegni Warszawo 10km, Jadę Ja (Wojtek) i Krzysiek, mam wiec jeszcze 3 wolne miejca w samochodzie, Kto się pisze ? Zawsze to taniej troche wyniesie zrzuta na paliwo ;) chętni piszcie na bnk@onet.eu
kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Tomek gratulacje za Ekiden!!!!! Jak dla mnie wynik super! A jak atmosfera rywalizacji? Bo wyglada na to, że dodawała skrzydeł :):):)
A Biegnij Warszawo jest 4 października, nie listopada :) więc już w tą niedzielę. Ja tym razem mam wesele :lalala:
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

oczywiście że dodawała skrzydeł. Musiałem się hamować bo jak zaczęli mnie wyprzedzać to chciało się biec za nimi, ale jak zobaczyłem że biegnę 4,30 na km to na siłę nie przyspieszyłem za tymi wyścigówkami, bo pewnie zdechłbym po 5 km
1269,9 km
BNK
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 15
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

oczywiście że października :), potwierdzam, że chodzi o tą niedzielę, więc Kto ?
jacek399a
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 20
Rejestracja: 30 wrz 2009, 14:30

Nieprzeczytany post

Podobno ludzie z PKB zamierzaja startowac w biegu godzinnym na stadionie w Zwierzyncu , czy to prawda ?
Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Otrzymałem właśnie informacje z pierwszej ręki od Andrzeja Zieniewicza dot. biegu godzinnego:

Bieg odbędzie się na stadionie MOSiRu w niedzielę 4 października.

O godz. 12:00 biegną kobiety
o 13:00 mężczyźni.

(przyjść trzeba przynajmniej godzinę wcześniej). Wysokość składki jest jeszcze nieznana.

Jako, że jest to bieg organizowany w Białymstoku proponuję, żeby przyszło na niego więcej klubowiczów. Jeśli ktoś ma aparat niech go weźmie - zrobimy większe klubowe zdjęcie i wrzucimy na stronkę ew. podeślemy jakimś lokalnym mediom.
sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Będę :-)

lorak75 pisze:Otrzymałem właśnie informacje z pierwszej ręki od Andrzeja Zieniewicza dot. biegu godzinnego:

Bieg odbędzie się na stadionie MOSiRu w niedzielę 4 października.

O godz. 12:00 biegną kobiety
o 13:00 mężczyźni.

(przyjść trzeba przynajmniej godzinę wcześniej). Wysokość składki jest jeszcze nieznana.

Jako, że jest to bieg organizowany w Białymstoku proponuję, żeby przyszło na niego więcej klubowiczów. Jeśli ktoś ma aparat niech go weźmie - zrobimy większe klubowe zdjęcie i wrzucimy na stronkę ew. podeślemy jakimś lokalnym mediom.
Rafalf
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 26 lip 2009, 11:37

Nieprzeczytany post

ja też się wybieram
ODPOWIEDZ