Bieganie na Podlasiu

Konrad7
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 20 wrz 2009, 10:43
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Będę jechał na dziesiątkę do Łomży 27.09. (info o biegu w kalendarzu na maratonypolskie.pl) Jeżeli ktoś się zdecyduje to mam wolne miejsca w samochodzie.
New Balance but biegowy
Rafalf
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 26 lip 2009, 11:37

Nieprzeczytany post

ja bym pojechał, jak się z Tobą skontaktować ? :)
Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

No właśnie - są dwie imprezy w ten weekend i mam pytanie - jedzie ktoś?
Rozmawiałem właśnie z jednym człowiekiem i pytał mnie, czy PKB zjawi się na nich. Gdyby tak się stało niech ktoś podeśle mi potem jakąś fotkę i relację, to umieszczę.


Łomża Bieg o Puchar MSiT
http://www.maratonypolskie.pl/mp_index. ... 0&bieganie


17 Cross Gołdapski
http://www.maratonypolskie.pl/mp_index. ... 1&bieganie
sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Z szybkich informacji:
Dokumenty rejestracyjne Stowarzyszenia Podlaski Klub Biegowy zostały we wtorek złożone w sądzie, więc teraz czekamy na odpowiedź, która przyjdzie na adres podany jako siedziba stowarzyszenia.
Odnośnie koszulek - ja bym się decydował nawet na obie - mam nadzieję, że to nie będzie problemem, nawet, jeśli mało osób decydowałoby się na takie rozwiązanie. Jestem ciekaw tylko jak się sprawuje ten zamek błyskawiczny - czy się nie zacina, nie ociera skóry przy bieganiu, bo ogólnie rozwiązanie jest bardzo ciekawe-pozwala odetchnąć przy zgrzaniu i zachować więcej ciepła przy wyziębieniu.
W przypadku kolorów - tu już poszedłbym za sugestią wcześniejszą Karola i dodał coś z barw miasta - chyba dobrze by się komponowało nasze logo, w którym jest przewaga zieleni z żółtą koszulką. Poza tym mam pytanie czy nad logiem udałoby się umieścić nasze imiona / pseudonimy?:>
Ostatnia rzecz to cena - troszkę zaporowa - przy 2 koszulkach to wydatek ok. 100 zł tak więc może uda się coś zbić przy negocjacjach ;).
Pozdrawiam,
Piotrek
Siekier83
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 09 lut 2009, 20:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Konrad7 pisze:Będę jechał na dziesiątkę do Łomży 27.09. (info o biegu w kalendarzu na maratonypolskie.pl) Jeżeli ktoś się zdecyduje to mam wolne miejsca w samochodzie.
Ja też bym się załapał, jeszcze 10 nie biegałem w tym roku na zawodach. Do takiej Łomży to powinniśmy jeździć większą ekipą, blisko jest. Zachęcam do wyjazdu zwłaszcza tych którzy jeszcze nie startowali w zawodach. Mam nadzieje, że przynajmniej połowa klubu stawi się na starcie Biegu Niepodległości w Białymstoku. A tak przy okazji to będę miał pewnie 2 a może nawet 3 wolne miejsca w samochodzie na Bieg Niepodległości w Warszawie.
Rafalf
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 26 lip 2009, 11:37

Nieprzeczytany post

Co do biegu Niepodległości to czy ktoś się orientuje czy taki odbędzie się w Białymstoku?
kmach18
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2009, 09:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: UMB

Nieprzeczytany post

hej pytam sie czy jest ktos chetny na treningi? ja przygotowywuje sie do maratonu w krakowie w 2010 na 3h i szukam pomocy ..... ;) Kornel
kto biega ten nie bładzi ;p tak na poczekaniu wymyslone ;D
Konrad7
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 20 wrz 2009, 10:43
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Siekier83 pisze:
Konrad7 pisze:Będę jechał na dziesiątkę do Łomży 27.09. (info o biegu w kalendarzu na maratonypolskie.pl) Jeżeli ktoś się zdecyduje to mam wolne miejsca w samochodzie.
Ja też bym się załapał, jeszcze 10 nie biegałem w tym roku na zawodach. Do takiej Łomży to powinniśmy jeździć większą ekipą, blisko jest. Zachęcam do wyjazdu zwłaszcza tych którzy jeszcze nie startowali w zawodach. Mam nadzieje, że przynajmniej połowa klubu stawi się na starcie Biegu Niepodległości w Białymstoku. A tak przy okazji to będę miał pewnie 2 a może nawet 3 wolne miejsca w samochodzie na Bieg Niepodległości w Warszawie.

Będę czekał o 11.45 przed lodowiskiem. W takim razie, jeżeli pojadą Rafalf i Siekier83 to będą jeszcze dwa miejsca.
kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Hej. czy zawsze imprezy sportowe muszą wypadać wtedy, kiedy trafia mi się weekend imprezowy???? :echech: Ta Łomża to kusi tym bardziej, że i ja w tym sezonie to tak nie bardzo ze startami. Jedynie Ona czy On w Warszawce zaliczone.... Ale dziś imprezka, jutro imprezka... Nie dam rady biec po takich dwóch nocach... i za tydzień 4 października w Warszawie tez odpadam. Wesele mam... co za los... :echech: Życzę powodzenia.
Siekier83
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 09 lut 2009, 20:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Właśnie dzwoniłem do organizatora Biegu Niepodległości w Białymstoku. Zawody mają być rozegrane 7 listopada (sobota). Szczegółowe informacje pojawią się na stronie http://www.uks.bacieczki.glt.pl/ wkrótce.
BNK
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 15
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

skoro tak to powinniśmy JAK NAJWIĘKSZA GRUPĄ wystrtować, CAŁY PKB !!!, najlepiej juz w koszulkach firmowych !!!!!
Rafalf
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 26 lip 2009, 11:37

Nieprzeczytany post

ja jednak do Łomży pojadę własnym transportem bo po biegu spadam na wieś ;) do zobaczenia w Łomży!
Rafalf
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 26 lip 2009, 11:37

Nieprzeczytany post

posiada ktoś regulamin jutrzejszego biegu w Łomży? Jeśli tak to proszę o podesłanie mi go na maila rafalf1@op.pl bo cholera ten co jest na maratonachpolskich nie chce mi się otworzyć. Dzięki z góry :)
kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

A zdążymy do 7 listopada z zamówieniem? To może chociaż zacznijmy robić listę, kto jest chętny, jaka koszulka w jakim rozmiarze. Jak mamy już złożony wniosek do sądu, to mogę otworzyć rachunek w banku podać tu numer i tak jak mówiłam w tytule wpłaty nazwisko kto wpłacił i ęedzie to równoznaczne ze złożeniem zamówienia. Tylko moim zdaniem jak się chcemy wyrobić do 7 listopada to trzeba szybkie kroki przedsięwziąć: rodzaj koszulek, gdzie zamawiamy i ile. A co do żółtego koloru, to nie wiem... jakoś mi nie leży.... zielony,, czerwony, niebieski, pomarańczowy... Ale żółty to taki sobie jest... :hejhej: (Baba się wypowiada to i fanaberie mam, więc pewnie męską decyzję trzeba będzie podjąć!!) A... i ja oczywiście na niepodległości w Białymstoku sie piszę.
Rafalf
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 26 lip 2009, 11:37

Nieprzeczytany post

decyzje o logo rostrzygnela sonda to i może załatwić kolor koszulek :D
ODPOWIEDZ