Bieganie na Podlasiu

kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Też jestem za 2! I termoaktywność do mnie nie przemawia :) A tak wogóle to w niedzielę o 10 się spotykamy. I ja w końcu zacznę sezon prawie jesienn, a pożegnam się z bardzo leniwym letnim...
New Balance but biegowy
kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Tacy zabiegani czy taka rekonwalescencja? Cisza, spokój... jak tam nasza rejestracja? Coś już wiadomo? i mam problem: szukam kogoś do biegania wieczorkiem, ale nie po betono-asfalcie, tylko miękkim naturalnym podłożu gdzieś w okolicach Wysokiego Stoczku, Słonecznego Stoku, TBS, Wierzbowej. Ciemno coraz wcześniej, a samej po zmroku trochę...hm... nieswojo. Wczoraj zrobiłam rundkę wokół TBS i Słonecznego, ale moje kolano od razu to odczuło. Najlepiej gdzieś w granicach 19, tak na godz, 3-4 razy w tyg. spokojnym biegiem :)
sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Cześć Ula,
Czekam cały czas na 2 podpisy - Pana Janusza oraz Pawła, aby móc zakończyć procedurę rejestracji. Z tego co wiem - Paweł jest na urlopie i miał wrócić jakoś pod koniec tego tygodnia, natomiast Pan Janusz nie odpisuje na wiadomości, które mu wysłałem z pytaniem o możliwość spotkania. Odnośnie biegania - raczej za daleko ode mnie są dzielnice, w których Tobie by pasowało :/.
Pozdrawiam,
Piotrek
flater
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 16 lip 2009, 09:34
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

w piątek mają mi zdjąć gips z nogi więc już będę dostepny i chyba w miarę szybko zacznę spowrotem spokojne truchtanie po skreceniu stawu skokowego. prawdziwe starty i reprezentowanie klubu to niestety już w przyszłym sezonie. Dla wszystkich wytrwałości i zero kontuzji w niedzielę będę wam kibicował na starcie pod lodowiskiem pozdrawiam
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Ależ dziś był tłok między 19 a 20 na trasie Sikorskiego - Popiełuszki - Hetmańska - Jana Pawła II. Podczas 40 minut spotkałem 6 biegaczy. Jeżeli ktoś z tych biegaczy biegaczek to czyta to pozdrawiam.
Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

flater pisze:w piątek mają mi zdjąć gips z nogi więc już będę dostepny i chyba w miarę szybko zacznę spowrotem spokojne truchtanie po skreceniu stawu skokowego.

Ja niestety podzieliłem twój los (więzadło) i ten sezon mam juz z głowy :(
Jarzynex
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2009, 22:58
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Nie no nieźle.
Wszedłem na tą stronę gdzieś w Maju jak zacząłem rekreacyjnie biegać, a tu po paru miesiącach już klub jest :hahaha:
sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Co myślicie o tym, aby powoli zacząć starania o klubowe koszulki?
Logo chyba zostało już wybrane w sondzie, tak więc można by było zrobić listę osób zainteresowanych i w zależności od tego pomyśleć o przygotowaniu koszulek. Wprawdzie coraz zimniej i zanim koszulki zostaną zrobione, mogą się okazać już nie do włożenia przed wiosną, ale zrobić je można.
Pan Janusz wspominał o znajomej firmie, która robi dobre koszulki więc zorientowalibyśmy się w cenie, zrobilibyśmy listę osób zainteresowanych z rozmiarami oraz modelami - damskie / męskie, z rękawami / bez, zebralibyśmy środki i do dzieła :).

Zdaję sobie sprawę, że jak się rozkręcimy i zaczniemy szukać ewentualnych sponsorów to będzie potrzeba umieszczenia ich loga na naszych t-shirtach, ale do tego czasu biegając już w barwach klubowych po b-stoku możemy zostać zapamiętani ;). Późniejsze dodrukowanie loga na już zrobionych koszulkach też nie powinno stanowić problemu, gdyż wprasowanki czy też innego typu naklejki / doczepki do ubrań są robione powszechnie.
Pozdrawiam.
kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Oczywiście jestem za :) Koszulki się przydadzą, - przy ubiorze przy -12 st. C na tzw. cebulkę mogą stanowić wierzchnią odzież również. Orientujcie się w cenach i jakości, mniej więcej kalkulujcie ile to będzie kosztowało i proponuję, jak już się zarejestrujemy w sądzie to założymy rachunek, podamy go na naszych stronach i wtedy wpłatę imienną na koszulki każdy zainteresowany dokona sam. Zamówimy tyle ile będzie konkretnych wpłat i osób.
Dla zainteresowanych małym sprawdzianem w niedzielę 20 września w ramach ścieżek Nike o 10 na stadionie przy lodowisku odbędzie się Test Coopera (dyplomy śliczne też będą :) - 12 min bieg sprawdzający długość pokonanej trasy w danym czasie i uwzględniający wiek i płeć :):):)
Rafalf
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 26 lip 2009, 11:37

Nieprzeczytany post

proponuję przemyśleć jeszcze sprawę kamizelek odblaskowych z logiem klubu, napewno się przydadzą szczególnie w okresie ziemowym gdzie szybko się robi ciemno :)
chyrzap
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 13 cze 2009, 21:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Witam.
Mam pytanie odnośnie niedzielnego spotkania na stadionie. Czy w teście Coopera może wziąć udział każdy? Mam ochotę się ponownie sprawdzić.
Z przyjemnością chciałbym też poznać więcej biegających osób.
Andu
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 24 kwie 2009, 13:21

Nieprzeczytany post

Zapraszamy wszystkich chętnych biegaczy którzy chcą sprawdzić swą kondycję w teście Coopera.

Dla przypomnienia:
-Zbiórka w niedzielę, 20 września przed wejściem na lodowisko o g.10.00
-15-20 minutowa rozgrzewka
-biegamy po wewnętrznym torze przez 12 minut-jedno okrążenie stadionu to 400m
np. 3000m to 7,5 okrązenia stadionu jest doskonałym wynik dla trenującego biegacza amatora.

Dokładny opis testu jest dostępny tu:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Test_Coopera
Polskie rekordy z ostatnich 2 lat:
http://sciezkibiegowe.pl/rekordy/tabela/cooper
Konrad7
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 20 wrz 2009, 10:43
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Czy ktoś z B-stoku wybiera się do Wa-wy na maraton?
Siekier83
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 09 lut 2009, 20:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Ja z Piotrkiem wybieramy się do Poznania 11 października. Miałem biec też w Warszawie ale wtedy w Poznaniu nie miałbym szans na przyzwoity wynik wiec musiałem z Warszawy zrezygnować. Poza tym Poznański Maraton wydaje się lepszy niż Warszawski, w pakiecie startowym jest min. dobrej jakości koszulka biegowa a po biegu wśród uczestników losowany jest samochód osobowy. Minusem może być trasa, nie tak szybka jak w Warszawie i te 2 pętle. Nie należy zapominać też że Poznań Maraton obchodzi w tym roku swój 10 jubileusz wiec wszystko powinno byś w jak najlepszym porządku. Jakby coś to może będę miał jeszcze 1 wolne miejsce w samochodzie ale to wyjaśni się dopiero po 27 września.
Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Odnośnie koszulek można poczytać tu:
http://www.podlaskiebieganie.pl/index.p ... 5&Itemid=8


Dorzuciłem też kilka imprez biegowych:
http://www.podlaskiebieganie.pl/index.p ... 2&Itemid=9

Można też obejrzeć coś o nas w TV Białystok w Kronice Województwa (nadawana co 2 godz.)
ODPOWIEDZ