Bieganie na Podlasiu

Rafalf
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 26 lip 2009, 11:37

Nieprzeczytany post

Witam, wybieram się na przebieżkę w stronę Olmont ok. 10km jakby ktoś chciał się również przebiec to zapraszam - startuje o 18.30 spod lodowiska

Pozdrawiam Rafał :)
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Cześć
Mam dwa pytania:

1. Kto wybiera się na półmaraton do Ełku 30 sierpnia?
Ja jadę, ale chyba nie będę miał samochodu, więc chętnie dorzucę się do paliwa i zabiorę się z kimś kto jedzie.

2. Dodałem dział na stronce na którym umieściłem swoje ulubione ścieżki biegowe wraz z opisem. Jeśli ktoś ma chęć niech prześle swoje, to wrzucę.
sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Witam,
Ja niestety mam przerwę tygodniową w treningach, ze względu na regenerację i drobne kontuzje po katorżniku. W Ełku też nie będę z przyczyn zawodowych, podobnie jak w Warszawie 26 i 27 września.
Powodzenia wszystkim na treningach i jak najwięcej przyjemności z biegania :-),
Piotrek
chyrzap
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 13 cze 2009, 21:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Witam.
Mam 27 lat i mieszkam na Bacieczkach. Biegam od kwietnia. Początkowo biegałem w okolicy osiedla, głownie po betonie i asfalcie. W tej chwili biegam po szutrach Porosły Fasty Żółtki. Trasa przyjaźniejsza dla stawów i milsza dla oka.
Początkowo szukałem na forum kogoś z Białegostoku, a tu takie zaskoczenie. Jest nas sporo i jeszcze się organizujemy. Gratuluje inicjatywy i pomysłu. Sam się teraz zastanawiam czy się nie zapisać do waszego klubu.
Jarek
kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Hej! A ja wreszcie czuję, że wracam pomalutku do formy. Po wakacyjnych miesiącach lewizny znów bieganie jest przyjemnością i kusi i nęci... :) Wyglada na to, że spotkamy się dopiero we wrześniu,
chociaż w pierwszy weekend niestety mnie nie będzie. Chyrzap witam i nie zastanawiaj sie tylko przyłaczaj. same korzyści z tego będą :)
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Do półmaratonu ełckiego zostało tylko pięć dni. Z PKB znalazłem na liście 4 osoby. Jakie macie plany czasowe? Walczycie o zwycięstwo czy też o to by dobiec. Ja mam skromne ambicje zejść poniżej 1h i 45 min. To mój drugi półmaraton w życiu, a w Korycinie miałem 1h 54 min.
Siekier83
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 09 lut 2009, 20:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

26 członów klubu i tylko 4 osoby zapisały się do Ełku. Cienko liczyłem że będziemy 2 siłą po Maratonce Grajewo w Ełku ale nic to. Jeszcze można się zapisać i wystartować.
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

A widzieliście na stronie półmaratonu w Ełku jaki czeka nas podbieg między dziesiątym a jedenastym kilometrem? Później już będzie z górki :)
BNK
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 15
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

no to jest juz 6 osób i jest szansa że bedziemy najliczniejsza grupą :hej: . Nie zdążymy już z klubowymi koszulkami więc może jakiś jednolity kolor koszulek naszej druzyny ? Co proponujecie? Mój pomysł: góra żółta, dół czerwony ??? Wystarczy barwnik do jajek i stara biała koszulka :niewiem:
BNK
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 15
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

dodzwoniłem sie do Urzędu Miasta Wydział Promocji i wiecie co ??? nie mają jeszcze żadnych koszulek :echech: , ale są chętni do współpracy
Rafalf
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 26 lip 2009, 11:37

Nieprzeczytany post

albo podrukować kartki z napisem Podlaski Klub Biegowy i z tyłu koszulki na pinezki przyczepić :P
Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

babach pisze:Do półmaratonu ełckiego zostało tylko pięć dni. Z PKB znalazłem na liście 4 osoby. Jakie macie plany czasowe? Walczycie o zwycięstwo czy też o to by dobiec. Ja mam skromne ambicje zejść poniżej 1h i 45 min. To mój drugi półmaraton w życiu, a w Korycinie miałem 1h 54 min.
Miałem walczyć o 1:50. Czyli 5:15/km.
Niestety, deko klima mnie dobiła w jednym sklepie (nie idźcie do Lidla bo mają tam 16 st. C) i na weekend miałem stan podgorączkowy więc dochodzę do siebie nie biegam w ogóle od zeszłego czwartku (a to mi z pewnością nie pomoże).

Ty za to musisz biec równo 5/km - czego ci życzę.
Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Rafalf pisze:albo podrukować kartki z napisem Podlaski Klub Biegowy i z tyłu koszulki na pinezki przyczepić :P

W sumie niegłupi pomysł.
Gdybyśmy zrobili niewielkie kartki z napisem + agrafki i na plecy - byłaby to jakaś promocja klubu.

Tak z innej beki. Zastanawiam się czy nie zgłosić naszego klubu na Maraton Warszawski. Czytałem w regulaminie, moglibyśmy wystartować w klasyfikacji drużynowej - musi być przynajmniej 4 osoby.
Siekier83
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 09 lut 2009, 20:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Myślę że spokojnie możemy zgłosić nasz klub do Maratonu Warszawskiego. Ja napewno będę startował, z tego co wiem to na 100% pojawią się tam też koledzy Krzysztof i Karol. To już jest nas 3. 4 to brydża pewnie się znajdzie a wierze w to że będzie nas jeszcze więcej w Warszawie. Nadruk na koszulkach najlepiej zrobić farbą w sprayu, tylko najpierw trzeba zrobić szablon z wyciętymi literkami, to chyba lepszy pomysł niż przyczepiać sobie kartkę z napisem. Co do wyniku z Ełku to ja zmierzam pobiec tak 4.05-4.10/km, trzeba w końcu życiówkę poprawić :) ale i tak dużo będzie zależało od pogody, a trasa też do najłatwiejszych nie należy. Między 10 a 11 kilometrem mamy górkę prawdy :)
Siekier83
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 09 lut 2009, 20:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

BNK pisze:no to jest juz 6 osób i jest szansa że bedziemy najliczniejsza grupą :hej: .
Ja w dalszym ciągu widzę tylko 4 osoby z PKB zapisane do Ełku. Nie wiem skąd te 6? Na stronce Ełckiego MOSiRu są obecnie zapisane 4, słownie (cztery) osoby
ODPOWIEDZ