Bieganie na Podlasiu

kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Mnie też nie było, bo odzewu nie było. A i w niedzielę nie byłam pewna czy biegacie. W niedzielę to systematycznie jest o 10? Mogę sobie tak planować? Muszę przełamać wakacyjne lenistwo i w końcu zacząć. A przybieram się już drugi tydzień. Mobilizacji potrzebuję!
New Balance but biegowy
sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Ogólnie to jestem za spotkaniem towarzyskim, pod warunkiem, że ktoś wcześniej złoży deklarację, że przyjdzie ;).
Odnośnie biegania w trakcie tygodnia - planuję w środę - ok 18 - 19 - w zależności od powrotu z pracy - zrobić 1,5 godzinną przebieżkę.
Ula - odnośnie niedzieli - kilka osób zawsze przychodzi, więc bez strachu, że przyjdziesz i nikogo nie zastaniesz :).
Rafalf
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 26 lip 2009, 11:37

Nieprzeczytany post

sawikos pisze: Odnośnie biegania w trakcie tygodnia - planuję w środę - ok 18 - 19 - w zależności od powrotu z pracy - zrobić 1,5 godzinną przebieżkę.
Ja chętnie też się przebiegnę :)
redachtor
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2009, 16:23

Nieprzeczytany post

O rany. A ja myslałem, że w Białymstoku biegam sam jeden. Ale fajnie. Truchtam od paru miesięcy, głownie w okolicach Wygody, Piasta, Skorup i Pieczurek. Chętnie się przy okazji pointegruję z innymi truchtającymi sledziami, chociaż przebiezka 3 godzinna jak na razie przekracza moje możliwości.
sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

redachtor pisze:O rany. A ja myslałem, że w Białymstoku biegam sam jeden. Ale fajnie. Truchtam od paru miesięcy, głownie w okolicach Wygody, Piasta, Skorup i Pieczurek. Chętnie się przy okazji pointegruję z innymi truchtającymi sledziami, chociaż przebiezka 3 godzinna jak na razie przekracza moje możliwości.
Nie pamiętam jeszcze przebieżki 3 godzinnej w naszym wykonaniu ;).
W niedzielę zazwyczaj biegamy krócej, ze względu na charakter spotkań - 30 - 50 min samego biegu do tego czasem dochodzi rozgrzewka i rozciąganie.
Poza tym w tygodniu każdy truchta już w mniejszym gronie dłuższe dystanse, ale w moim wykonaniu to i tak nie przekracza 1.5 godzinnego biegu.
flater
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 16 lip 2009, 09:34
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

wiadomo sezon wakacyjno urlopowy w pełni dużo wyjazdów i grilów ale i tak fajnie ze przychodzi parę osób samych dla siebie a nie dla frekwencji. Jak bedzie ciut chłodniej to naturalnie że bedzie nas wiecej a i reprezentację Podlasia na zawody w Polsce łatwiej będzie sklecić. Wytrwałości w treningach dla wszystkich truchtaczy
sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Witam,
Jak ktoś dziś ma ochotę na godzinną przebieżkę to startuję o 19 spod lodowiska.
Pozdrawiam,
Piotrek
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Witam.
Jestem 35- letnim Tomkiem biegającym od końcówki sierpnia ubiegłego roku. Kiedy byłem już całkiem duży to rzuciłem palenie, potem zrzuciłem 20kg i w końcu zacząłem biegać. Mam za sobą 10 km w Biegu Niepodległości w Warszawie, 5km w Biegu Wilka w Grajewie i 21km i 97,5m w Półmaratonie Mlecznym w Korycinie. Teraz przygotowuję się do Półmaratonu Ełckiego. Możecie mnie spotkać w lasku bacieczkowskim, gdy mamy ładny dzień lub w mniej pogodne dni lub późniejszym wieczorem na trasie Sikorskiego-Popiełuszki-Hetmańska-Jana Pawła II-Sikorskiego. Mieszkam na Słonecznym Stoku, więc bardzo chętnie biegam po lasku na Bacieczkach. Mam tam fajna pętlę o długości 3,1 km. Jeżeli ktoś jest z moich rejonów to zapraszam. Będę biegał jutro popołudniu i w sobotę rano (mam nadzieję). Niestety nie zapiszę się oficjalnie do waszej grupy, gdyż należę do "Pogromców Niemocy". Czy mimo tego mógłbym się czasem do was "podpiąć"?
Pozdrawiam.
Tomek Białkowski
kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Witam, Tomek mieszkam na Wysokim Stoczku i oprócz lipcowego lenistwa biegam w parku/pareczku :) przy Jana Pawła II-Wierzbowa. Zastanawiałam się kiedyś nad Twoją trasą, ale ona jest cała w betono-asfalcie i blisko ulic o dużym ruchu i trochę niefajnie się po niej biega. Ale czasami chętnie dołączę. A lasek bacieczkowski? Masz na myśli ten koło hotelu? To trochę straszne miejsce jak dla mnie jest!
Chłopaki 26 września w Warszawce jest sztafeta maratońska - 6 osób odcinki podzielone na 5, 10, 5, 10 i 7,2 km. Może coś byśmy? Jak już wygonię lenia to na 5 km spróbowałabym. Co wy na to? Bo chyba trzeba dość szybko drużyny zgłaszać. Info jest na stronach ścieżek biegowych Nike.
sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Wesele mam tego dnia więc odpadam, z powodu wesela także ominie mnie maraton warszawski następnego dnia :(. Podejrzewam, że dla wielu osób od nas także maraton warszawski 27 września jest punktem docelowym.
Rafalf
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 26 lip 2009, 11:37

Nieprzeczytany post

[quote="babach"]bardzo chętnie biegam po lasku na Bacieczkach. Mam tam fajna pętlę o długości 3,1 km. Jeżeli ktoś jest z moich rejonów to zapraszam. [/[quote]

Co prawda to kawałek ode mnie ale chętnie się wybiorę w te strony w poszukiwaniu nowych tras :)

[quote="babach"]Niestety nie zapiszę się oficjalnie do waszej grupy, gdyż należę do "Pogromców Niemocy". Czy mimo tego mógłbym się czasem do was "podpiąć"?[/[quote]

pewnie
ps. fajną macie nazwę :)

Pozdrawiam Rafał
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

kifarus pisze:Zastanawiałam się kiedyś nad Twoją trasą, ale ona jest cała w betono-asfalcie i blisko ulic o dużym ruchu i trochę niefajnie się po niej biega.
Ale dosyć popularna w okolicach zmroku. Raz naliczyłem 12 biegających osób.
Widzę, że trzy osoby z PKB zgłosiło się na półmaraton ełcki. Kolega pochodzący z Ełku mówił, że tam są fajne górki. Jeżeli dojdzie upał (start o 12.00) to może być fajnie.
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale wpisowe na półmaraton ełcki wynosi 20zł tylko do 9 sierpnia, później drożeje o 10 zł.
kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

No to zaczęłam. Wczoraj. Po prawie 6 tyg. przerwy... czas, tempo wszystko poleciało... ciężka praca mnie czeka...
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Ja jutro skoro świt planuje zaliczyć 2h w lasku bacieczkowskim, a od poniedziałku biegam po Mazurach. Czy ktoś z was zarejestrował się na portalu www.nasze-bieganie.pl ?
ODPOWIEDZ