Mazowiecki Park Krajobrazowy

Awatar użytkownika
Beauty&Beast
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1158
Rejestracja: 11 wrz 2007, 09:07
Życiówka na 10k: 00:45:29
Życiówka w maratonie: 3:42:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Kazig pisze:
Beauty&Beast pisze:Kazig, czy to Ty podążałeś na Kościuszkowców 411 w czerwonych krotkich legginsach, niebieskawej koszulce i z camelkiem?
:hahaha: coś niesamowitego.. już nawet nie można schować się w tłumie :hejhej: guła z Ciebie, czemu się nie ujawniaś?
Bo a) w marcu po kostki w śniegu wyglądałes troche inaczej; b) nie znami wszystkich biegaczy z Gocławia, c) pewności zaczelam nabierac, jak wysiadles przy Kajki ;)

Trasa Wesołej STówy jest bardzo malownicza :)
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
izaA
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 166
Rejestracja: 21 gru 2008, 18:49
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ktoś skomentował, że powinnyśmy ją nazwać 100 km Biegów Górskich :-)
Awatar użytkownika
Kazig
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2518
Rejestracja: 01 paź 2001, 11:12
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Targówek
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jutro będę tam biegał długo i wolno
Awatar użytkownika
izaA
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 166
Rejestracja: 21 gru 2008, 18:49
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A my będziemy tam biegać z taśmami i zszywaczami tapicerskimi :hejhej:
Awatar użytkownika
Kazig
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2518
Rejestracja: 01 paź 2001, 11:12
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Targówek
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Propozycja trasy
http://img188.imageshack.us/img188/5595/15944046.png

nie mam programu, żeby to namalować. Natomiast do tego miejsca wychodzi ok 75km, także w sumie ok.85
Awatar użytkownika
Yogi!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 369
Rejestracja: 06 sie 2008, 23:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mazowiecki Park Krajobrazowy

Nieprzeczytany post

Kazig,

Fajna wycieczka.
Nie jestem pewien gdyż panta rhei, jednak mogę przypuszczać że odcinek trasy od Rynii w kierunku Załubic Starych to na utwardzenie nadal chyba czeka. Rowery aktywnych tu triathlonistów mają takie dziwne opony. Właściwie w ogóle ich nie mają. Czy poradziłyby sobie?

Renato,
Jak to jest, że tak dajecie do pieca, a piszesz, że biegnąc dostajesz zadyszki? Znów z tym USG wyjadę: Czy robiłaś sobie USG serca? Może być tak, że masz osobne komory do różnych rodzajów aktywności. Przykładowo: kiedy jeździsz na rowerze, jedna komora się mozoli a pozostałe nie robią nic. Kompletnie. Tylko zapychają się szlamem jakimś czy co, a potem są skutki. To jedna z moich teorii - mogę się mylić, bom edukacje zakończył na podstawowym kursie biologii, z drugiej strony słyszałem, że u sportowców to wszystko do góry nogami jest z tą fizjologią, więc...
Kto nie ma w głowie
Ten ma w nogach ;)
Awatar użytkownika
Kazig
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2518
Rejestracja: 01 paź 2001, 11:12
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Targówek
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Tego nie wiem, tam się nie zapuszczałem, trzeba by było sprawdzić. Natomiast na moich mapach zdaje się compassu to te drogi są na żółto, stąd te przypuszczenie.

Dwie rzeczy, sprawa wyjazdu z Warszawy ostatnio jechałem Marywilską i było ok, lepszego na razie rozwiązania nie mam

Izabelin, Stanisławów za Toruńską, tam się dobrze jedzie, można spróbować.
Awatar użytkownika
PiotrekMarysin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1143
Rejestracja: 21 lip 2006, 13:15

Nieprzeczytany post

Człowiek mniej biega to i rzadziej zagląda na forum, a tu takie ładne wycieczki są planowane. Ja już niestety coś innego wymyśliłem, bo chętnie bym się przyłączył do tak zacnej grupy. Życzę Wam pogody i dróg bez dziur.
W przyszły wtorek chętnie pobiegam po lesie, więc jak się ktoś zastanawia, to niech to rozważy.
Startującym w WS życzę powodzenia!
[url=http://team.entre.pl]ENTRE.PL TEAM[/url]
Awatar użytkownika
Kazig
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2518
Rejestracja: 01 paź 2001, 11:12
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Targówek
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Yogi, jestem po wiwisekcji. Odcinek Rynia-Za.. asfalt. Ta trasa jak narysowałem powinien być asfalt. Dojazd do Ryni, nie spacerową ba tam są sześciokąty przez 1k.Skręcić wyżej. Natomiast skrót z Ryna-Beniaminów nie na szosę, poćwiczyłem trochę skakanie. To samo Beniaminów-Wólka. Małołęcka słaby asfalt. Raczej polecam Zwycięstwa
Awatar użytkownika
Kazig
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2518
Rejestracja: 01 paź 2001, 11:12
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Targówek
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Renata, jak było? Zdążyliście przed deszczem?
Awatar użytkownika
izaA
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 166
Rejestracja: 21 gru 2008, 18:49
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Na WS atmosfera zrekompensowała deszcz...na szczęście namiotów było wystarczająco dużo, żeby wszystko pomieścić.
Awatar użytkownika
henley
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 420
Rejestracja: 12 maja 2007, 23:05
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Marysin Wawerski

Nieprzeczytany post

izaA pisze:Na WS atmosfera zrekompensowała deszcz...na szczęście namiotów było wystarczająco dużo, żeby wszystko pomieścić.
Podziękowania dla Ciebie Izo i wszystkich osób dzięki którym odbyła się Wesoła Stówa 2009 :hej: . Było SUPER!!!!! :hej:
pzdr
henley
,,Nie ma litości, zakładników nie bierzemy..."
Awatar użytkownika
izaA
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 166
Rejestracja: 21 gru 2008, 18:49
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

:ble:
Awatar użytkownika
Renata
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 677
Rejestracja: 08 paź 2007, 17:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa - Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Kazig pisze:Renata, jak było? Zdążyliście przed deszczem?
Niestety nie i z roweru były dziś nici :echech: . Posiedzieliśmy w Karczmie przy kawie i szarlotce i ...wróciliśmy z ciężkim sercem do domu. Szkoda nam było jednak zupełnie rezygnować, więc ostatecznie pobiegaliśmy w lesie w strugach deszczu. Fajnie jak zwykle. A potem w domu ciepła pizza i herbata z sokiem malinowym. Też przyjemnie.

A i dzięki Kazig za opis i mapki trasy do Ryni. Jutro będziemy na tych swoich dziwnych rowerkach bez opon, testować te drogi. A Tobie kajaki się udały?
Pozdrawiam,
Renata
http://renataidarek.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Kazig
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2518
Rejestracja: 01 paź 2001, 11:12
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Targówek
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Przynajmniej pobiegaliście, więc zaliczone :bleble:

Mnie się nie udało wyjechać, najpierw się okazało, że pękła mi szprycha :lalala:, próbowałem ją wymienić, ale pewnej śruby nie mogę odkręcić od dawna i niestety. Takie są te lepsze części, są lekkie ale nie wytrzymałe.

No to dawaj zacząłem przekładać koło, kasetę, oponę, zabezpieczać hamulec, bo nowe koło do v-ek i jak skończyłem to popadywało już konkretnie i nie wyjechałem :echech:

Ale w porywie złości poszedłem do piwnicy i zacząłem znosić jakieś dziwne cześci co tam znalazłem i składać szosę. Czyściłem, skręcałem, prostowałem i tak jak, patrze na to cudo, to trochę szosę przypomina Będzie coś ala :hahaha: singel-speed z jedną tarczą z przodu (największą) i jednym hamulcem :bum:. Ważne żeby wyciągało 35km na godzinę

W ogóle to odkryłem świetne połączenie z Nieporętem szlakiem rowerowym wzdłuż kanału Zegrzyńskiego. Wiedziałem, że jest, ale nie wiedziałem, że tak dobrze zachowany i bez piachu. 30min od marywilskiej, dla mnie rewelka

Wybieram się na tą pętle na 9
edit a jednak się nie wyrobie, tak chce się spać.. :chrap:
ODPOWIEDZ