Debiut na półmaratonie 4energy

Stawiasz pierwsze kroki? Tutaj szukaj wsparcia, pomocy i zachęty. Wstąp i podaj rękę tym, którzy dopiero nabierają pędu.
PinUpGirl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 252
Rejestracja: 12 sie 2007, 14:29

Nieprzeczytany post

ssokolow pisze:piciem się nie przejmuję.. ja też wole sobie na czas tych kilku łyków pomaszerować - przy moim tempie to mała strata ;-)
U mnie podobnie ;). Przynajmniej będę miała pretekst, żeby odpocząc trochę :).
Rapacinho pisze: Oprócz walki z dystansem, zimnem, wiatrem, deszczem przyjdzie mi jeszcze walczyć z lekkim przeziębieniem. :(
Widzę, że jest nas więcej :ble: Miałam dziś zrobić lekki rozruch ale sobie odpuściłam, wolałam nie ryzykować że będzie gorzej.
jacuś pisze:Kurczę, to już jutro! Zaczyna mi się chyba podnosić adrenalina!
Dzie odebrałam numer startowy i dopiero do mnie dotarło.... ale jestem podekscytowana, chyba dziś nie zasnę :).
[url=http://runmania.com/rlog/?u=PinUpGirl][img]http://runmania.com/f/f7c2c3e8ea675093ff0011c7b9248496.gif[/img][/url]
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
piter82
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3381
Rejestracja: 31 lip 2008, 11:57
Życiówka na 10k: 40:32
Życiówka w maratonie: 3:22:xx
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Nieprzeczytany post

no i zestawik odebrany, przy okazji zbadalem jaką mam stope i jak rozkladam ciezar na niej i wszytsko jest w normie :-) dzis ładowanie weglowodanami, zjadlem góre spagetti i chyba dosc, na noc nie ma co sie obzerac, organizm ma odpoczywac a nie zajmowac sie trawieniem :-) sniadanie jest od ostatniej porcji weglowodanów :-)
Twist
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 41
Rejestracja: 15 wrz 2008, 21:57

Nieprzeczytany post

Życzę powodzenia wszystkim debiutantom :) Dla mnie jeszcze za wcześnie, ale na wiosnę postaram się już powalczyć!
Rapacinho
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 776
Rejestracja: 20 paź 2007, 11:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

To mój ostatni post przed jutrzejszym biegiem, tak więc wszystkim życzę powodzenia i pobicia swoich rekordów.

PS. Nie wiem jak jutro zwlekę się o 5:30 z łóżka... ale cóż trzeba :)
bleez
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1398
Rejestracja: 02 paź 2007, 08:25
Życiówka na 10k: 39:38
Życiówka w maratonie: 3:25:27
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Nieprzeczytany post

To wszystkim spokojnej nocy i do zobaczenia jutro :)
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1212
Rejestracja: 13 lut 2008, 22:50

Nieprzeczytany post

Cześć!
Właśnie wyjeżdżam!
Powodzenia!
Jagoda81
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 09 lip 2008, 19:29

Nieprzeczytany post

Witajcie,
trzymam mocno za Was wszystkich kciuki :) Koniecznie napiszcie po powrocie jak Wam poszło,bo i mnie kiedyś czeka debiut ... :)
Shashlyk
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 46
Rejestracja: 24 maja 2008, 13:55
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Książenice/Wrocław

Nieprzeczytany post

No to jestem pierwszy xD Może nie na mecie, ale forum też się liczy :)

Przed biegiem - trochę się zdziwiłem skąd opinie o tak dobrej organizacji 4energy... ale coż, pewnie na innych biegach jest gorzej :P

Bieg - Bogu dziekowac za pogode... jak w 2 petli zaczelo kropic - myslalem ze już wszystko stracone. 2 petle z czasem ok. 1:15 - mimo tego zapasu zaplanowane złamanie 2h się nie powiodło... 2:00:15 ;) Ostatni kilometr w granicach 7 minut...

Po biegu - ja chcę jeszcze raz!!!!

Ps. Damek (niebieskie baloniki) zawalił.? miałem nadzieje że w razie czego mnie podciągnie na ostatnich metrach, a tu lipa o.O
Obrazek
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1212
Rejestracja: 13 lut 2008, 22:50

Nieprzeczytany post

Witam!
533 miejsce (o ile dobrze dostrzegłem bez okularów :hahaha: ), 1:46:12 (czas oficjalny), 1:45:51 (czas mój mierzony osobiście).
Biegłem przez jakieś 17-18 km równiutko 5 min./km. Potem niestety musiałem trochę zwolnić... Dobił mnie 3 podbieg ulicą Kościuszki.
Ogólnie jestem baaaardzo zadowolony, zszedłem poniżej 1:50 a o to mi chodziło!
No i pytanie do nieobecnych na miejscu zbiórki - dlaczego nie przyszliście? :grr:
Podawajcie czasy!
Pozdrawiam!
Shashlyk
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 46
Rejestracja: 24 maja 2008, 13:55
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Książenice/Wrocław

Nieprzeczytany post

Jacuś - chyba widziałem was (dwóch) na"umówionym" miejscu. Potem ani razu podczas biegu... hm już nie dziwię się dlaczego :D
3 podbieg - pierwsze przejście w marsz. Drugie... ehh
Obrazek
Blady
Wyga
Wyga
Posty: 89
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:05
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Ruda Śląska - Halemba

Nieprzeczytany post

I po debiucie, czas uzupełnię jak podadzą na stronie zapomniałem w tym wszystkim stoper zatrzymać :oczko:, było 02.01.??. Trzem nam się udało spotkać tzn: ja, jacuś i lejek, z lejkiem miałem przyjemność pobiec nawet przez 2/3 biegu za co chciałbym mu tutaj podziękować, bez niego nie osiągnąłbym tego wyniku. Ostatnie kółko to już była masakra dla mych nóg, nie obyło się bez marszu, na wysokości spodka minęła mnie grupa na 2 godziny ale nawet ich pokrzykiwania nie pomogły wykrzesać więcej z mojego organizmu, od 17 km biegłem chyba siłą woli :hejhej:. Jestem zadowolony, debiut uważam za udany, szkoda że więcej osób się nie odnalazło z umówionych :-(.
Półmaraton 4energy Katowice 21.09.08 - 02h00'56"
tomasz

Nieprzeczytany post

Wszystkim serdecznie gratuluję.
Piękne słowa "ja chcę jeszcze raz!!!" :taktak:
Awatar użytkownika
lejek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 493
Rejestracja: 12 wrz 2007, 09:17
Życiówka na 10k: 45:18
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Cześć Blady,

cała przyjemność po mojej stronie ;-). Szkoda, że Ci się nie udało złamać 2:00. Ja ostatnie kółeczko jak na skrzydłach ;-) dużo poniżej 35 minut ;-). Dość powiedzieć, że przez te ostatnie 7km nikt mnie nie wyprzedził, a ja mijałem innych, co jeszcze dodawało mi sił.


Gratuluję wszystkim, którzy biegli. Następnym razem musimy jakiś lepszy znak rozpoznawczy ustalić! Ja się pojawiłem i miałem przyjemność poznać Ssokolowa, Bladego i Jacusia. Co z resztą?

Pozdrawiam serdecznie,

Lejek


PS> 1:5x ileśtam. (zapomniałem stopera wyłączyć i teraz czekam na pojawienie się wyników w sieci).
Awatar użytkownika
Jakub Osina
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 576
Rejestracja: 08 maja 2008, 17:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Gratulacje dla Was wszystkich! Do mojego debiutu w Łowiczu został tydzień - dziś ostatnie długie rozbieganie 19 km w 1:38, więc za tydzień powinien być niezły czas.
Blady
Wyga
Wyga
Posty: 89
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:05
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Ruda Śląska - Halemba

Nieprzeczytany post

Życzę powodzenia. Najlepszy moment na dzisiejszym biegu? Bufet na 6 kilometrze hehe, banany, czekolada i gato, mniam.
Półmaraton 4energy Katowice 21.09.08 - 02h00'56"
ODPOWIEDZ