Debiut na półmaratonie 4energy

Stawiasz pierwsze kroki? Tutaj szukaj wsparcia, pomocy i zachęty. Wstąp i podaj rękę tym, którzy dopiero nabierają pędu.
Awatar użytkownika
ssokolow
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1810
Rejestracja: 13 lis 2006, 00:22
Życiówka na 10k: 48:35
Życiówka w maratonie: 4:04:02
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Dopiszmy numery startowe to będziemy mieli komplet

500 - lejek:_______<2:00
11 - ssokolow:___2:30
PinUpGirl:___2:40 (2:30)
Wtrzewik:__>2:00 (2:10)
829 bartess:____2:20
46 piter82:_____2:00
400 blezz:_____<2:00
963 Blady:_______35 / 7km
808 Jacuś:______1:50
Lukie81:____1:45
Shashlyk:__<2:00

aaa... ja napisałęm do organizatorów już w sierpniu żeby mi zmienili opis na "bieganie.pl" - odpisali że nie ma problemu... ale chyba jednak im się nie udało... bo przy mnie nadal jest pusto...
Szymon
Obrazek
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Bartess
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1338
Rejestracja: 08 gru 2006, 10:30
Życiówka na 10k: 999:99
Życiówka w maratonie: 999:99
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Nieprzeczytany post

Ssokolow - świetnie to uzupełniłeś :-) ale wsadzę swoje 3 gr ;-)

500 lejek:...........<2:00
11.. ssokolow:......2:30
.......PinUpGirl:.......2:40 (2:30)
.......Wtrzewik:....>2:00 (2:10)
829 bartess:.........2:20
46.. piter82:..........2:00
400 blezz:...........<2:00
963 Blady:...........35 / 7km
808 Jacuś:............1:50
.......Lukie81:........1:45
.......Shashlyk:....<2:00

Napisz jeszcze raz - może zapomnieli ;-)
Awatar użytkownika
luke81
Wyga
Wyga
Posty: 71
Rejestracja: 23 mar 2007, 21:16
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:54:53
Lokalizacja: wadowice

Nieprzeczytany post

ja najprawdopodobniej dopiero w sobote udam sie do biura zawodow zeby sie zapisac na bieg wiec jak narazie numeru startowego nie posiadam
jesli tylko zdolam odnalezc podane miejsce to chetnie dolacze do wspolnej rozgrzewki
po niedzielnej polowce zaczynaja wracac sily i kto wie moze zdecyduje sie na bieg z grupa na 1:30 :oczko:
pozdrawiam
Awatar użytkownika
ssokolow
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1810
Rejestracja: 13 lis 2006, 00:22
Życiówka na 10k: 48:35
Życiówka w maratonie: 4:04:02
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

ho ho... dostaliście e-mail z informacjami o pace makerach ?
Ja chyba spróbuję się podczepić pod grupę na 2:15 jednak... - zresztą zobaczymy jak będzie z samopoczuciem... bo teraz forma jest tak niestabilna że trudno przewidzieć co będzie ;-) w zeszłym tygodniu biegłem wb2 po 5:30... i po 6:30 ;-) w zależności od tego w jaki dzień... więc liczę że uda się pobiec w okolicach 2:20... ale żeby było łatwiej to spróbuję się podczepić do grupy 2:15... i pociągnąć ile się uda...
Szymon
Obrazek
Awatar użytkownika
lejek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 493
Rejestracja: 12 wrz 2007, 09:17
Życiówka na 10k: 45:18
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Cześć,


dostałem też maila. Ja mam plan pierwsze kółko z grupą na 2h zrobić, a później się zobaczy ;-).


Pozdrawiam,
Lejek
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1212
Rejestracja: 13 lut 2008, 22:50

Nieprzeczytany post

Witam!
Co do meila, to jestem pozytywnie zaskoczony, pełen profesjonalizm!.... żebym tylko te kolory baloników zapamietał :ech:
No i będzie profesjonalna rozgrzewka - boję się tylko, że już po niej będę "zajechany" :ble:
I jeszcze jedno - PinUpGirl nie daje od kilku dni znaku życia! Martwi mnie to, w końcu to była jedyna kobieta w grupie (chociaż w necie to nie można być niczego do końca pewnym :lalala: ).
Pozdrawiam!
agnieszka_
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 522
Rejestracja: 15 kwie 2008, 17:05
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Pozdrowienia dla Wszystkich Debiutantów.
Pozwoliłam sobie przekleić z innego forum listę pacemakerów.
Na balonikach będziemy też mieć wypisany markerem czas, na który prowadzimy.

Obrazek 1:30 color70 - baloniki czerwone ( tempo na 1 km 4':16 )

Obrazek 1:45 MarekC - baloniki żółte ( tempo na 1 km 4':59 )

Obrazek 2:00 Damek - baloniki niebieskie ( tempo na 1 km 5':41 )

Obrazek 2:15 Agnieszka - baloniki zielone ( tempo na 1 km 6':24 )

Obrazek 2:30 Ulka - baloniki pomarańczowe ( tempo na 1 km 7':07 )

Obrazek 3:00 Tusik - baloniki fioletowe ( tempo na 1 km 8':32 )[/quote][/img]
Awatar użytkownika
ssokolow
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1810
Rejestracja: 13 lis 2006, 00:22
Życiówka na 10k: 48:35
Życiówka w maratonie: 4:04:02
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

PinUpGirl nie daje od kilku dni znaku życia! Martwi mnie to, w końcu to była jedyna kobieta w grupie (chociaż w necie to nie można być niczego do końca pewnym ).
No już nie popadajmy w paranoję ... w realizm pinup nie wątpię bo już ją poznałem w Jaworznie... ale też dziwi mnie jej brak aktywności ... - może biega tylko nie chwali się osiągnięciami bo chce nas wszystkich zaskoczyć !!
Szymon
Obrazek
PinUpGirl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 252
Rejestracja: 12 sie 2007, 14:29

Nieprzeczytany post

jacuś pisze: I jeszcze jedno - PinUpGirl nie daje od kilku dni znaku życia! Martwi mnie to, w końcu to była jedyna kobieta w grupie (chociaż w necie to nie można być niczego do końca pewnym :lalala: )
Hehe, z tego co mi wiadomo jestem kobietą ;). Wybaczcie że się nie odzywam, ale czytam wszystkie wasze posty. Ten tydzień zaczęłam znów regularnie biegać (trochę późno :lalala:), ale bieganie od dawna nie sprawiało mi tyle frajdy. Dopisuję się do listy:


500 lejek:...........<2:00
11.. ssokolow:......2:30
487 PinUpGirl:.......2:40 (2:30)
.......Wtrzewik:....>2:00 (2:10)
829 bartess:.........2:20
46.. piter82:..........2:00
400 blezz:...........<2:00
963 Blady:...........35 / 7km
808 Jacuś:............1:50
.......Lukie81:........1:45
.......Shashlyk:....<2:00
ssokolow pisze: No już nie popadajmy w paranoję ... w realizm pinup nie wątpię bo już ją poznałem w Jaworznie... ale też dziwi mnie jej brak aktywności ... - może biega tylko nie chwali się osiągnięciami bo chce nas wszystkich zaskoczyć !!
Biega, biega :). Ale raczej nie zabłysnę na 4energy bo ten miesiąc uważam za biegowo zmarnowany :). Po półmaratonie wezmę się za siebie solidnie z pomocą znajomego trenera.

Co do "baloników" - mam dylemat pod kogo się podpiąć, bo chciałabym ukończyć bieg ciut szybciej niż 2:30, a na 2:15 mnie nie stać. Te 6'24'' przez kilka km mogę spróbować a resztę dotruchtać swoim sztandarowym tempem 7min/km.... zobaczymy...
Zastanawiam się też, czy nie zanocować na sali UŚ. Po numer startowy pofatyguję się w sobotę, wtedy ominęło by mnie wczesne wstawanie w niedzielę, czego baaaardzo nie lubię :ble:
[url=http://runmania.com/rlog/?u=PinUpGirl][img]http://runmania.com/f/f7c2c3e8ea675093ff0011c7b9248496.gif[/img][/url]
Awatar użytkownika
lejek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 493
Rejestracja: 12 wrz 2007, 09:17
Życiówka na 10k: 45:18
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Cześć,

to może zacznij z tą słabszą grupą i jak Ci będzie szło dobrze, to przyśpieszysz. W drugą stronę może być kiepsko...

Pozdrawiam,
Lejek
Awatar użytkownika
ssokolow
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1810
Rejestracja: 13 lis 2006, 00:22
Życiówka na 10k: 48:35
Życiówka w maratonie: 4:04:02
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

kurcze lejek dobrze mówisz... ;-) przydała by się grupa na 2:20 ;-) albo 2:25 :D - sam się zastanawiam czy jednak nie odpuścić baloników i biec od początku wolniej - koło 6:50/km ... czyli trzymać się troszkę przed balonikami 2:30

Pogodę też na razie zapowiadają "mogiłę" zaczynam się zastanawiać w czym pobiec... - długie spodnie? i ze dwie koszulki ?? coś z długim rękawem??
icm mówi że będzie poniżej 10 stopni i deszcz... google że koło 11 i deszcz...
czyli ogólnie tak jak cały czas ostatnio :/
Szymon
Obrazek
Awatar użytkownika
Bartess
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1338
Rejestracja: 08 gru 2006, 10:30
Życiówka na 10k: 999:99
Życiówka w maratonie: 999:99
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Nieprzeczytany post

No prognozy są tragiczne... :-( Ja se wczoraj trochę potruchtałem (jakieś problemy z gardłem, dlatego odpuszczam ten tydzień). Bardziej dla "przetestowania" stroju niż treningu jakiegoś konketnego. Lekko padało, było 9*C. Na sobie miałem leginsy z długimi nogawkami, bluzę z długim rękawem i bluzę na zamek (ni to polar ni to nie wiem co - bluza rowerowa - od żonki dostałem). Na uszy jeszcze wsadziłem opaskę a na szyję buff (dostałem od siory takie cuś, wyglądające jak nogawka leginsów z której można zrobić z 15 rzeczy ;-)) Było tak akurat - ani ciepło ani zimno.

PinUpGirl - Kolega Lejek ma rację. Jak zaczniesz za mocno to możesz nie skończyć. Znajomy też mi radził spokój na starcie. Napisałem, że nastawiam się na 2:20 ale po cichu liczę na mniej i dlatego zacznę z balonami Agnieszki (he he - ale to zabrzmiało ;-)) czyli na 2:15. Na Biegu Fiata (10km) prawdopodobnie zacząłem za szybko (piszę prawdopodobnie, bo to było ledwo po odstawieniu antybiotyku więc pewności nie mam) i skończyłem marnie. 2 spacerki musiałem odstawić i do mety to się ledwo dowlokłem (59:50).
Mam nadzieję, że spotkamy o tej 9.00....
Piszcie moze kto w ogóle ma ochotę się spotkać.

Pozdrawiam i niech moc będzie z Wami ;-)
bleez
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1398
Rejestracja: 02 paź 2007, 08:25
Życiówka na 10k: 39:38
Życiówka w maratonie: 3:25:27
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Nieprzeczytany post

bartess pisze: i dlatego zacznę z balonami Agnieszki (he he - ale to zabrzmiało ;-))
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: Ale sie ubrechtałem :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Bartek na pewno to ja będę ale Ty to już wiesz :hej:
Rapacinho
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 776
Rejestracja: 20 paź 2007, 11:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Co do początku to trzeba się opanować :) Na pewno adrenalina będzie robiła swoje, 1500 ludzi na starcie do tego na początku będzie chyba z górki, tak więc ciężko będzie nogi utrzymać na wodzy :), ale nie można zacząć za szybko. Co do grup, które biegną na konkretny czas to ja też mam lekki problem bo 1,45 to wydaje mi się za szybko (ale nie jest to nierealne) natomiast 2h to trochę za wolno bo chciałbym tą barierę złamać jak najwięcej. Wersje mam taką, że zaczynam sam spokojnie, jeśli blisko będzie grupa na 2h to się przyłączam, jeśli nie będzie żadnej grupy to będę toczył samotną walkę :) (zresztą wątpię żeby przy 1500 osobach to było możliwe :) ) 16-18km mam zamiar biec spokojnie a pózniej się zobaczy.
Awatar użytkownika
lejek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 493
Rejestracja: 12 wrz 2007, 09:17
Życiówka na 10k: 45:18
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Cześć,

to jeszcze raz ja się wypowiem... Trasa łatwa nie jest, pogoda zapowiada się na bardzo kiepską, więc naprawdę trzeba przemyśleć jeszcze raz swój cel... Lepiej biec pierwsze 10-15 km za wolno i mieć siłe na ostatnią pętle niż już na 15 km mieć dość i perspektywę wleczenia się przez kolejne 7 w deszczu...


Pozdrawiam,
Lejek
ODPOWIEDZ