Debiut na półmaratonie 4energy

Stawiasz pierwsze kroki? Tutaj szukaj wsparcia, pomocy i zachęty. Wstąp i podaj rękę tym, którzy dopiero nabierają pędu.
Shashlyk
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 46
Rejestracja: 24 maja 2008, 13:55
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Książenice/Wrocław

Nieprzeczytany post

Dzieki za rady, na pewno coś wykorzystam ;) Jesli tylko po dzisiejszym biegu sie nie pogorszylo, to mam nadzieje spotkac Was w Katowicach :)
Takze zycze wszystkim dojscia do maksymalnej formy, do zobaczenia na trasie!
Obrazek
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1212
Rejestracja: 13 lut 2008, 22:50

Nieprzeczytany post

Tak Bartess, mniej więcej tam. Godzina 9.00-9.15 jak najbardziej. Co do miejsca na zawieszenie czegoś to nie mam pojęcia czy jest.
Jaka za to dzisiaj wydarzyła się niesamowita historia na biegu w Knurowie!!!! Biegnę sobie jakiś kilometr albo dwa, cały czas mniej więcej z jakimś chłopakiem, fajnie się biegnie, wiecie, we dwójkę łatwiej trzymać tempo niż samemu. Chłopak zagaduje o czas, bo nie ma stopera, i jedziemy tak razem do 6 - 7 km, potem troche przyspieszyłem i już go nie widziałem.
Teraz czytam inny wątek na forum i okazuje się, że to był Shashlyk! Co za zbieg okoliczności!:hejhej:
I jeszcze Shashlyk - co do kuracji to dobra jest oryginalna śliwowica łacka - wszystko wypali... tylko nie wiem czy nie jesteś na to za młody :bum:
Awatar użytkownika
luke81
Wyga
Wyga
Posty: 71
Rejestracja: 23 mar 2007, 21:16
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:54:53
Lokalizacja: wadowice

Nieprzeczytany post

moj pierwszy polmaraton juz za mna
troche sie rano denerwowalem ale z uplywem kilometrow bylo coraz lepiej i udalo sie dotrzec do mety
miejsce 662 i pomimo dosyc wolnego pierwszego kilometra ( 4:42 ) koncowy czas to 1:33:09
mam nadzieje ze za tydzien dotre do Katowic i dolacze do druzyny "bieganie.pl" :oczko:
Awatar użytkownika
piter82
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3381
Rejestracja: 31 lip 2008, 11:57
Życiówka na 10k: 40:32
Życiówka w maratonie: 3:22:xx
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Nieprzeczytany post

ja wczoraj miałem ostatni wybieg 30 km dla poprawy wytrzymałości :-) jeszcze jeden mocniejszy trening z podbiegami i od srody biegam uz odpoczynkowo :-) na saune sie przejde ze 2 razy jeszcze zeby wydolnosc poprawic :-) to koło 9 spotykamy sie w tamtym miejscu
Awatar użytkownika
ssokolow
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1810
Rejestracja: 13 lis 2006, 00:22
Życiówka na 10k: 48:35
Życiówka w maratonie: 4:04:02
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

uff... wygląda na to że po 4 odpuszczonych dniach - stopa wydobrzała... - zrobiłem dzisiaj ostatni trening DŁUGI i męczący... pewnie trochę za późno... ale przynajmniej wiem że te 21 km przebiegnę ... choć pewnie łatwo nie będzie :/
(dzisiaj całkiem zmachany byłem choć z drugiej strony biegłem nierówno.. zacząłem od 6:50/km potem spadło nawet do 7:05... a potem się wkurzyłem wyłączyłem pulsometr.. i zacząłem przyspieszać... tak że potem znowu było 6:50, 6:40 a nawet ze 2 km po 6:30.. średnia wyszła 6:44 i choć pewnie w takim tempie nie zrobię 21km - chyba że mnie popchnie jakaś magiczna siła;-) ale liczę że zamierzony czas (czyli szybciej niż 2:30) jednak pobiegnę... nawet z tymi magicznymi podbiegami ;-)
Szymon
Obrazek
Blady
Wyga
Wyga
Posty: 89
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:05
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Ruda Śląska - Halemba

Nieprzeczytany post

Ja natomiast wyłapałem lekkie przeziębienie i się intensywnie kuruję. Myślę że jutro coś pobiegam bo powoli zapominam jak to jest hehe. Jak wyczytałem spotykamy się przy knajpce, spoko może być, obok są zaraz schody to może na nich będę wypatrywał.
Półmaraton 4energy Katowice 21.09.08 - 02h00'56"
Awatar użytkownika
ssokolow
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1810
Rejestracja: 13 lis 2006, 00:22
Życiówka na 10k: 48:35
Życiówka w maratonie: 4:04:02
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

ja znam z widzenia pinup i bartess - przyjeliśmy ostatnio taktykę powymieniania się numerami telefonów i spotkaliśmy się w Jaworznie ;-)
Postaram się też pojawić tam gdzie piszecie... mój nr startowy -> 11 (zresztą już to pisałem)
Szymon
Obrazek
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1212
Rejestracja: 13 lut 2008, 22:50

Nieprzeczytany post

Do wszystkich chorych i przeziębionych - kurujcie się, to już tylko 5 dni!
Co do przygotowań to wczoraj w deszczu i przenikliwym zimnie 12 km. w 62 minuty (fatalnie). Dzisiaj znowu bez treningu bo idę na kolejne wesele...
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1212
Rejestracja: 13 lut 2008, 22:50

Nieprzeczytany post

Mam jeszcze pytanie - o której planujecie przyjechać do Katowic, żeby spokojnie załatwić wszystkie formalności i zdążyć na rozgrzewkę? Ja planuję tak o 8.30 ale nie wiem czy to nie będzie za późno.
A mój numer startowy to 808.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
piter82
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3381
Rejestracja: 31 lip 2008, 11:57
Życiówka na 10k: 40:32
Życiówka w maratonie: 3:22:xx
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Nieprzeczytany post

mój nr startowy to 46, dzis ostatni z mocniejszych akcentów chcociaz pada to sprawdze chcociaz ubranie na zime :-) startowy odbieram w sobote i spokojnie przejade sobie trase autem, zapoznam sie chcociaz z nia i nastawie psychicznie?
Blady
Wyga
Wyga
Posty: 89
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:05
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Ruda Śląska - Halemba

Nieprzeczytany post

Mój startowy numer to 963, będę o 9 , pakiet odbiorę sobie w sobotę mam blisko.
Półmaraton 4energy Katowice 21.09.08 - 02h00'56"
Awatar użytkownika
Bartess
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1338
Rejestracja: 08 gru 2006, 10:30
Życiówka na 10k: 999:99
Życiówka w maratonie: 999:99
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Nieprzeczytany post

Witam.
Z Bleezem się już nr. komórek wymieniłem (na gg :-)) i się na miejscu zdzwonimy. Jakby ktoś chciał, to niech pisze na emaila (do mojego nicka wystarczy dodać @tlen.pl) albo na gg:
Obrazek
Wsadzam w obrazku, bo nie chcę tego tu zostawiać na stale a przynajmniej potem mogę se wywalić ;-)

Co do miejsca spotkania - może córze zakoszę kawalek kredy i zaznaczymy z Bleezem miejsce spotkania ;-) - aha - spotkanie na parterze czy na tarasie, na górze??? Bo tego nie wyjaśniliśmy... Może lepiej na parterze - jakby, tfu tfu, miało padać...

No i odzywać się! Bo coś niektórzy dawno nie dali znaku życia...
Pozdrawiam

Aha - mój nr startowy to 829
bleez
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1398
Rejestracja: 02 paź 2007, 08:25
Życiówka na 10k: 39:38
Życiówka w maratonie: 3:25:27
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Nieprzeczytany post

A mój startowy nr to 400 :hej:
Awatar użytkownika
lejek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 493
Rejestracja: 12 wrz 2007, 09:17
Życiówka na 10k: 45:18
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Cześć,

1. Jak zdrowie dopiszę to będe koło 9.
2. Po numer startowy też przyjadę w niedzielę koło 8:30. No chyba, że będe miał w sobotę za dużo czasu to w sobotę się pojawię, żeby trasę przeglądnąć.
3. Zmiencie mi cel na <2:00. Kontuzja mi zabrała z 15 minut ;-).
4. Numer startowy 500

Pozdrawiam serdecznie,
Lejek
bleez
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1398
Rejestracja: 02 paź 2007, 08:25
Życiówka na 10k: 39:38
Życiówka w maratonie: 3:25:27
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Nieprzeczytany post

Zmieniamy !

lejek:_______<2:00
ssokolow:___2:30
PinUpGirl:___2:40 (2:30)
Wtrzewik:__>2:00 (2:10)
bartess:____2:20
piter82:_____2:00
blezz:_____<2:00
Blady:_______35 / 7km
Jacuś:______1:50
Lukie81:____1:45
Shashlyk:__<2:00
ODPOWIEDZ