Uniwersalne - dotychczas Nike Air Zoom Elite 7

Spirituus
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2024, 17:14
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Cześć potrzebuję porady,

otóż moje dotychczasowe buty : Nike Air Zoom Elite 7 odeszły po 7 czy 8 latach na zasłużoną emeryturę.
Potrzebuję godnego następcy, najchętniej kupiłbym ten sam model.

Buty używane raczej rekreacyjnie, kilkanaście razy do roku, 20-25km raczej spaceru po mieście, niżeli biegu, chociaż raz na jakiś czas trafi się runmageddon. Dodatkowo buty służyły do dłuższych pieszych wędrówek po niższych partiach gór,

i teraz pytanie co polecacie ?
New Balance but biegowy
shakeprofit
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2024, 05:49
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: https://thatsnotmy-neighbor.io

Nieprzeczytany post

Nike Pegasus – to świetna seria, bardzo uniwersalna, wygodna, i dobrze sprawdzi się zarówno na chodnikach, jak i w łatwiejszych terenach. Pegasusy są również polecane dla osób, które lubią komfort przy dłuższych marszach.
Nike React Infinity Run – ten model został zaprojektowany tak, by zapewniać maksymalną amortyzację, co jest ważne, jeśli chodzi o dłuższe spacery po mieście lub lekkie trasy terenowe. Jest trochę bardziej wytrzymały na różnorodne powierzchnie.
Salomon XA Pro 3D – jeśli planujesz więcej wędrówek po górach i trudniejszych terenach, buty marki Salomon mogą być doskonałym wyborem. Model XA Pro 3D ma świetną przyczepność i stabilizację, ale nadal nadaje się do użytku w mieście.
collectedbasis
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2024, 06:33
Lokalizacja: https://dordle.io
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Obuwie wykorzystywane głównie rekreacyjnie, kilkanaście razy w roku, na dystansach 20-25 km, przeważnie podczas spacerów po mieście, a nie biegów, chociaż sporadycznie uczestniczy w runmageddonie. Ponadto, buty były używane do dłuższych wędrówek po niższych partiach gór.
dunker
Wyga
Wyga
Posty: 133
Rejestracja: 13 mar 2013, 20:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Nike Pegasus Plus swietne opinie zbiera ,ja jestem zachwycony to jest moja treningowka kozak.
ODPOWIEDZ