Zmiany na Portalu

W jakim kierunku zmierza bieganie.pl, pytania, pomoc, wyjaśnienia, pytania do Redakcji.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12666
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

weuek pisze: 08 sty 2024, 14:53
yacool pisze: 08 sty 2024, 13:24 idź pouczać diasporę gdzie indziej
Może gdybyście nie usiłowali posiadać jedyny słuszny przepis na bieganie, to pomogłoby w otwarciu się portalu na większą ilość ludzi biegających? A tak to się jeno nabijacie z innowierców...
My to nie portal. Czyli jak zwykle niczego nie kumasz.
New Balance but biegowy
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4815
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

Jednym i drugim. Forum jest częścią portalu więc to bez znaczenia gdzie
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12666
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

To jednak nabiera znaczenia. Choćby ze względu na artykuły, które po "reformie" Kozłowskiego są anonimowe. Na forum moja aktywność anonimowa nie jest. Pomimo używania nicku, wiadomo, że ja to ja, a nie jakiś portalowy hejter.
Świeżak
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 404
Rejestracja: 19 cze 2019, 18:13
Życiówka na 10k: 10k to za długo
Życiówka w maratonie: Pobiegnę po 40tce.

Nieprzeczytany post

yacool pisze: 09 sty 2024, 09:35 To jednak nabiera znaczenia. Choćby ze względu na artykuły, które po "reformie" Kozłowskiego są anonimowe. Na forum moja aktywność anonimowa nie jest. Pomimo używania nicku, wiadomo, że ja to ja, a nie jakiś portalowy hejter.
Jak wchodzę w zakładkę "Trening" - dział, w którym są artykuły, co do których można spodziewać się jakiejś dyskusji/polemiki - to od października (29 artykułów) 5 jest podpisane "Redakcja Bieganie.pl", reszta ma autora wymienionego z imienia i nazwiska.
Kategoria "Sport" to w dużej mierze artykuły informacyjne typu "kto pobiegnie w maratonie w mieście X" - tu ten brak imiennie wymienionego autora dla części artykułów (którego można się w wielu wypadkach domyślić np. na podstawie zdjęć osób zaangażowanych w dany temat) chyba nie jest aż takim problemem?
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12666
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Kozłowski pytał o moje artykuły zdaje się. A te są w obecnym stanie anonimowe i !@#$% w tych technicznych tekstach, gdzie były animacje. Czyli bezwartościowe. Dlatego skupiam się już tylko na forum odróżniając je od portalu. Polityka jaką kieruje się obecny naczelny sprawia, że nawet na forum staram się wyciszać swoją aktywność, bo nie chcę przyczyniać się do robienia mu zasięgów, którymi potem tak się chwali.

Moja działalność tutaj wynika z zaangażowania, ciekawości i dzielenia się spostrzeżeniami z użytkownikami, którzy mają podobne zapatrywanie na funkcję tej platformy i cenią merytoryczną dyskusję. Nie obchodzi mnie to, że ktoś pierdoli w kółko, iż taka forma komunikacji jest w zaniku. Jeżeli mam jakieś wątpliwości i przemyślenia, to forum jest do tego stworzone. Widać, że Kozłowskiemu to się nie podoba, że wszystko kręci się wtedy wokół yacoola.

Mam też możliwość pisania na blogu i tworzenia treści technicznych bez ograniczeń. Minusem jest praktycznie żadna interakcja. Zwłaszcza jeśli publikuję wykresy i rozkminiam detale o dynamice ruchu. No ale ja nie jestem więźniem zasięgów, które kastrują przejawy innowacyjności i wyjaławiają treści.
artur_kozlowski
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 242
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:54
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Kolego, wierz mi, że w kontekście portalu generujesz mikro zasięgi, jak już do tego pijesz. Samo forum zbliża się do 10% zasięgów, z czego niewielki procent to Twój wątek. Ja rozumiem, że egocentryzm może być poważną chorobą, ale zacznij wyglądać na świat spoza swojego punktu widzenia.

Szkoda, że nie patrzysz na to z drugiej strony, bo Twoja popularność wynika z istnienia na forum, na którym już wiele razy powinieneś być zbanowany, choćby za ten wulgarny sposób wyrażania się. Zasady są równe dla wszystkich, a jak nie potrafisz się do nich dostosować to już Twój problem.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12666
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Coś koło procenta jest generowane przeze mnie. Co ty na to? Dasz radę z tym żyć i nie pisać głupot na mój temat?
edit:
profil.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4815
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

@artur_kozlowski na forum na blogu u Jacka od 22 października 2022 roku jest 2800 wpisów.
Pokaż mi chociaż jeden artykuł z głównej, który ma taką interakcję.
Żeby nie było, że tylko Yacool. Pierwszy z brzegu temat czyli "jak powinien trenować początkujący amator?" założony przez użytkownika forum 280 postów.
Zobacz ile jest wpisów w działach techno i odzież.
Porównaj sobie recenzje butów które robił Jacek z Sebastianem z waszym słodkim pierdzeniem o butach zamawianym przez producentów.
Jak ktoś chce porady na temat butów, zegarka itp to zwraca się o pomoc(opinie) na forum bo tam przeczyta subiektywne opinie.
Nie mogę wiec zrozumieć dla czego nie można komentować na forum niektórych artykułów?
Aha, mając na uwadze powyższe to sam sobie odpowiedz na pytanie dla czego jest mało lub wcale nie ma komentarzy na forum do artykułów z głównej
artur_kozlowski
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 242
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:54
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

yacool pisze: 09 sty 2024, 11:24 Coś koło procenta jest generowane przeze mnie. Co ty na to? Dasz radę z tym żyć i nie pisać głupot na mój temat?
edit:
profil.jpg
Przecież mówimy o odsłonach, a Ty piszesz o napisanych postach. Rozróżniasz pisanie od czytania?
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12666
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

To policz teraz ilu ludzi w Polsce mnie przeczytało. Wiem że to dla ciebie bolesne, ale tupiąc nóżką tego nie zmienisz.
artur_kozlowski
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 242
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:54
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Siedlak1975 pisze: 09 sty 2024, 11:46 @artur_kozlowski na forum na blogu u Jacka od 22 października 2022 roku jest 2800 wpisów.
Pokaż mi chociaż jeden artykuł z głównej, który ma taką interakcję.
Żeby nie było, że tylko Yacool. Pierwszy z brzegu temat czyli "jak powinien trenować początkujący amator?" założony przez użytkownika forum 280 postów.
Zobacz ile jest wpisów w działach techno i odzież.
Sam sobie odpowiedziałeś. To jest blog jednego gościa, na którym pojawiają się regularnie wpisy autora.
Siedlak1975 pisze: 09 sty 2024, 11:46 Porównaj sobie recenzje butów które robił Jacek z Sebastianem z waszym słodkim pierdzeniem o butach zamawianym przez producentów.
Jak ktoś chce porady na temat butów, zegarka itp to zwraca się o pomoc(opinie) na forum bo tam przeczyta subiektywne opinie.
Nasi testerzy mają po testach mnóstwo zapytań od osób zainteresowanych testowanym sprzętem. To tylko Twoje wyobrażenie, że jedynym źródłem informacji jest forum (dodam, że błędne).
Siedlak1975 pisze: 09 sty 2024, 11:46 Nie mogę wiec zrozumieć dla czego nie można komentować na forum niektórych artykułów?
Aha, mając na uwadze powyższe to sam sobie odpowiedz na pytanie dla czego jest mało lub wcale nie ma komentarzy na forum do artykułów z głównej
Większość artykułów z głównej można komentować na forum. Nie są podpinane newsy. O "dla czego" nie wspomnę.

Co do komentarzy na forum to mam porównanie do interakcji na naszych social mediach i wmawianie sobie, że forum jest jedynym rozsądnym miejscem na interakcję jest błędne. Jeszcze raz tylko wspomnę, że zachęcam do spojrzenia na wszystko z szerszej perspektywy, spoza forumowego siedziska. Sam się wychowywałem forum i wiele razy broniłem forum i wciąż uważam, że jest ogromną wartością, ale świat się zmienia i są rzeczy na które jest miejsce na forum, są rzeczy na które jest miejsce na social mediach, a są rzeczy na które jest miejsce na www.
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4815
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

Poddaję się. Ta dyskusja nie ma sensu
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12666
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Dyskusja nie ma sensu jeżeli jeden gość przywłaszcza sobie portal.

Te wszystkie krytyczne rzeczy z innego działu, są bardzo bolesne dla Kozłowskiego, bo nie wpisują się w jego bajkę. I widać, że gość jedzie grubo, bo w końcu to jego folwark. Drugi Jan Paweł się nam klaruje.
Świeżak
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 404
Rejestracja: 19 cze 2019, 18:13
Życiówka na 10k: 10k to za długo
Życiówka w maratonie: Pobiegnę po 40tce.

Nieprzeczytany post

yacool pisze: 09 sty 2024, 12:44 No to jak się wyjaśniło, to poproszę Świeżaka o przeniesienie postów tutaj. W końcu tam jest mój blog jak łaskawie stwierdził pan na zagrodzie.
Celem zachowania spójności dyskusji przeniosłym posty z wątku yacool'a o technice biegania do tego wątku, skasuję teraz wszystkie posty dotyczące rzekomego usunięcia postów przez Artura.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12666
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

No a z rzeczy pozytywnych, żeby nie być już takim niewdzięcznym !@#$%, to dział newsy pochwalę. Nie za wszystkie, bo pierdoły też są, ale za niektóre. Z tego szybko jednym rzutem oka można być na bieżąco z eventami. Od siebie wrzucę mocny przełaj w Elgoibar. W końcu sezon przełajowy trwa w najlepsze, ale nie mamy z Sebą tyle kasy na objazdówkę po tych wszystkich zajebistych biegach i trzeba wybierać. Rok temu Barega to wygrał. Teraz w niedzielę Aregawi. Widać jak tam w obu biegach dzielnie walczy Mechaal, ale nie daje rady. To jest mega ściganie. Polacy nic o tym nie wiedzą i żyją tylko polskim podwórkiem i królewskim maratonem, jakby nic poza tym ciekawego nie istniało.
ODPOWIEDZ