Jacek Ksiąszkiewicz – czy istnieje ładne bieganie?

Biegowe "citius, altius, fortius": miejsce dla tych którzy chca biegac dalej i szybciej.
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13479
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

yacool pisze: 16 cze 2023, 12:22 mądrala wtóruje a przysiady leżą
Wtórować nie ma co, bo wyniki sa wystarczającym dowodem. I to nie z Iten tylko z Europy.
New Balance but biegowy
zozur
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 302
Rejestracja: 03 gru 2018, 05:06

Nieprzeczytany post

https://www.instagram.com/p/CtXHUu9riO2/ - Narve Gilje Nordås, też niezły progres. Hmm ciekawe kto jest jego trenerem Obrazek.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12668
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Wyniki jeszcze nie przyszły z Iten i mogą już nie przyjść, bo się biali trenerzy wzięli za trenowanie przysiadów w Afryce. Do tego jakieś kory i cały ten szajs. Tam jest teraz hurtownia i przetwórnia. A to że dzieje się patologia najlepiej pokazują statystyki dopingowe.

edit: no a tak to ja też potrafię, tylko że w PL od razu mam bana na wejście na stadion za niszczenie tartanu. :hahaha:
Gjert_na_ebajku.jpeg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Norbert1991
Wyga
Wyga
Posty: 115
Rejestracja: 18 sty 2016, 09:50
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

To może trzeba patrzeć tam skąd te wyniki przychodzą?
Trener Joe Kleckera (12:54) czyli Dathan Ritzenhein czy trener Jimmiego Gressiera(13:08) Arnaud Dinielle. Niby też biali trenerzy ale może tych przysiadów nie każą im robić i stąd te wyniki? Nie wiem tylko czy ładnie biegają bo na tym się nie znam ale szybko im się udaje. Wiem też, że nie o to w tym przecież chodzi tylko żeby !@#$%, hamować, rotować i jakieś tam overstandingi czy jakieś tam leżingi. A oni biedacy tak w tej nieświadomości pewnie tego nie wiedzą...i biegają.
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13479
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

yacool pisze: 16 cze 2023, 12:40 Wyniki jeszcze nie przyszły z Iten i mogą już nie przyjść, bo się biali trenerzy wzięli za trenowanie przysiadów w Afryce. Do tego jakieś kory i cały ten szajs. Tam jest teraz hurtownia i przetwórnia. A to że dzieje się patologia najlepiej pokazują statystyki dopingowe.

edit: no a tak to ja też potrafię, tylko że w PL od razu mam bana na wejście na stadion za niszczenie tartanu. :hahaha:

Gjert_na_ebajku.jpeg
No to spróbuj tez bez koszulki!
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4815
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

Mam nadzieję, że ci cudowni Norwedzy nie są zarażeni ich narodową epidemią ...
Norbert1991
Wyga
Wyga
Posty: 115
Rejestracja: 18 sty 2016, 09:50
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

https://www.instagram.com/p/COeOZmDnktt ... BiNWFlZA==
Miejmy nadzieję, że to tylko takie wygłupy do zdjęcia. Ale jak tak się przyjrzeć innym to chyba jakaś zorganizowana akcja bo i Gressier i Rupp i inni też mają podobne z jakimiś durnymi ciężarami zamiast taśm. Ciekawe ile im zapłacili za te reklamy siłownii? Bo przecież to tylko do zdjęć, prawda? Prawda? Jakieś kory, siłownie, szity. Dobrze, że to tylko do zdjęć, a tak mają szanse na 13minut.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12668
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Tam się żyje na lepszym poziomie finansowym i to taka ich epidemia właśnie. Kraj kilkumilionowy, który siedzi na ropie szelfowej. Można bawić się w różne projekty. Jest na to kasa i czas. Perspektywy są inne już na starcie. U nas ciągle trzeba zapierdalać i nie ma czasu. Nie ma też kasy.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12668
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Prawda, prawda. Dla dobrego zdjęcia i fejmu nie takie głupoty się wyprawia. Tak więc rób przysiady - będziesz wielki.
Norbert1991
Wyga
Wyga
Posty: 115
Rejestracja: 18 sty 2016, 09:50
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

O tych głupotach coś czytałem, chyba na tym forum. Może nawet w tym temacie. Fejm niemały, nawet na buty czasem dorzucą ale jednak nie na tyle duży żeby dali q-laca za darmo. Ale kto wie, może teraz zamiana z tą linką żeby Ciebie pociągnał razem z rowerze? Albo taśmami zawiązać ale oczy? Jeśli to by miało dać więcej fejmu jak to nazwałeś. Tylko żeby to było do zdjęć, a nie, że zawiążesz te oczy i ma jeszcze Ciebie ciągnąć. Dobra, co ja pierdole. Jeśli gdzieś jest koniec internetu to tu i teraz. Zawracam. Ale będę obserwował, w ramach podbicia fejmu
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4815
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

Już na poważnie. Czy ktoś się orientuje czy Jakob i Karsten są oficjalnie zgłoszeni jako astmatycy?
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12668
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

ja też pozdrawiam i życzę miłego dnia
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12668
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Astma, czy nie. Zatrzymasz tak miednicę jak oni? Nie wiem czy wziewy likwidują hipdrop, nie słyszałem o takich efektach ubocznych.
zozur
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 302
Rejestracja: 03 gru 2018, 05:06

Nieprzeczytany post

Może odpowiedni/mądry trening z odpowiednim kilometrażem 'zatrzyma miednicę'

"When I was 13 I was running at least 140 kilometers a week. I have more or less been doing at least 140 kilometers a week from that point in time, with the exception of travel days and preparations for competitions.”
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4815
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

Nie zatrzymam tak miednicy nawet tej z praniem :hejhej: Ale czy ciekaw jestem czy mieli kontakt z kadrą biegaczy i się zarazili.
Mam nadzieję, że nie bo kibicuje tym chłopakom
ODPOWIEDZ