Technika biegu - analiza

Biegowe "citius, altius, fortius": miejsce dla tych którzy chca biegac dalej i szybciej.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12646
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Powinna dać radę.
Za mało jej jest podczas biegu. Po prostu. Ja bym chciał, żeby ona zrobiła taką rundę honorową dookoła. Tak jak nasza Ewa Różańska. Tak żeby można było się dłużej ponapalać. Na Rojas rzecz jasna. Chociaż... Każdy ma swoje gusta, prawda gasper? :hahaha:
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Deter
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1018
Rejestracja: 25 wrz 2017, 17:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A gdzie kwieciste analizy po UTMB?
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12646
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

To już wolę Ewę oglądać i szukać u niej tatuaży.
Awatar użytkownika
Deter
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1018
Rejestracja: 25 wrz 2017, 17:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Uwagę raczej przykuwa co innego...
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12646
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

...sie przyglądam dyskusji obok i zagryzam czipsami.
Może zapytać o zmęczoną dupę, bo to nie trzeba doprecyzowywać o lewą czy prawą. No ale kolega tam nie lubi trollowania więc tu sobie pozwolę. :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4807
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

yacool pisze: 30 sie 2022, 11:14 ...sie przyglądam dyskusji obok i zagryzam czipsami.
Może zapytać o zmęczoną dupę, bo to nie trzeba doprecyzowywać o lewą czy prawą. No ale kolega tam nie lubi trollowania więc tu sobie pozwolę. :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Ja już sobie darowałem bo mam wrażenie, że to jakiś kolega Artiego. Facet nie odpuszcza
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12646
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Nie sądzę. Facet jest dociekliwy. Tak wnioskuję z tego co do tej pory napisał. Czyli myśli, więc nie może być kolegą Artiego, bo nie mieliby wspólnych tematów.
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4807
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

yacool pisze: 30 sie 2022, 11:37 Nie sądzę. Facet jest dociekliwy. Tak wnioskuję z tego co do tej pory napisał. Czyli myśli, więc nie może być kolegą Artiego, bo nie mieliby wspólnych tematów.
facet jest dociekliwy bo chce, żeby mu potwierdzić, że to co wymyślił jest super i cacy. A jak ktoś mu pisze, że uważa inaczej to trolluje
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12646
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Możliwe, ale nie wiązałbym go z tamtym trollem. Nieważne.
To jest fajne:
Kampanię FLY HUMAN FLY promuje 60-sekundowy spot „Pursuit” – pokazujący niezwykłą moc, która tkwi w ruchu ludzkiego ciała. Jego bohaterowie wkraczają do magicznego świata pełnego radości i optymizmu. Poprzez bieg mogą poczuć prawdziwe połączenie ducha z ciałem, otaczającym światem i ludźmi wokoło. Uniwersalne przesłanie, jakie niesie w sobie „Pursuit” wymyka się podziałom kulturowym, nie określa miejsca ani czasu. Stanowi odzwierciedlenie wiary marki w możliwość zmian i rozwoju, które każdorazowo zapoczątkowane są przez ruch – zarówno fizyczny, jak i metaforyczny. W świecie HOKA nie ma rzeczy niemożliwych. LINK
Jakby tak przymrużyć oko, to ja tam w tym klipie widzę wystylizowany w duchu matrixa hop, czyli pierwszy z trzech skoków trójskoku. Puryści trójskoku zapewne mieliby używanie krytykując pomysł, ale dostrzegam tu jakieś inspirowanie się wyczynami Rojas.
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4807
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

yacool pisze: 30 sie 2022, 12:05 Możliwe, ale nie wiązałbym go z tamtym trollem. Nieważne.
To jest fajne:
Kampanię FLY HUMAN FLY promuje 60-sekundowy spot „Pursuit” – pokazujący niezwykłą moc, która tkwi w ruchu ludzkiego ciała. Jego bohaterowie wkraczają do magicznego świata pełnego radości i optymizmu. Poprzez bieg mogą poczuć prawdziwe połączenie ducha z ciałem, otaczającym światem i ludźmi wokoło. Uniwersalne przesłanie, jakie niesie w sobie „Pursuit” wymyka się podziałom kulturowym, nie określa miejsca ani czasu. Stanowi odzwierciedlenie wiary marki w możliwość zmian i rozwoju, które każdorazowo zapoczątkowane są przez ruch – zarówno fizyczny, jak i metaforyczny. W świecie HOKA nie ma rzeczy niemożliwych. LINK
Jakby tak przymrużyć oko, to ja tam w tym klipie widzę wystylizowany w duchu matrixa hop, czyli pierwszy z trzech skoków trójskoku. Puryści trójskoku zapewne mieliby używanie krytykując pomysł, ale dostrzegam tu jakieś inspirowanie się wyczynami Rojas.
A ja mam wrażenie, że to teks opisujący doznania podczas szkolenia z Kung-fu w klasztorze shaolin. Chyba obejrzę sobie dzisiaj Wejście Smoka. Problem będzie z obuwiem bo główny bohater chyba w jakiś tenisówkach występował a nie w Hoka
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12646
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

To były takie wsuwanki, shaolinki albo inne espadryle. W latach 90 się nosiło, bo je kino sztuk walk wypromowało. Do tego nawiązać hoka nie może. Nie może też łatwo nawiązać do tej "niezwykłej mocy, która tkwi w ruchu", no bo to musieliby sięgnąć po czarnych. Ale z kolei oni nie są inspiracją, bo jak tu się wzorować na kimś kto nie ma łydek? Problem rozwiązuje m.in. ucieczka w ruch "metaforyczny". Jest to jakieś rozwiązanie, bo cholernie trudno wyciągnąć jakąś moc ze zwykłych ludzi, którzy tam sobie biegają w tym klipie. Scenki są krótkie i pokazane z wielu ujęć, plus jeszcze dynamiczne zmiany tła. To wszystko razem kompensuje zwykłość, której przecież trzeba nadać niezwykłości. Natomiast te kilka zdań z cytatu bardzo mi się podoba, bo oddają cel moich zmagań z techniką biegu.
gasper
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2876
Rejestracja: 20 sie 2001, 13:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

yacool pisze: 30 sie 2022, 11:14 ...sie przyglądam dyskusji obok i zagryzam czipsami.
Może zapytać o zmęczoną dupę, bo to nie trzeba doprecyzowywać o lewą czy prawą. No ale kolega tam nie lubi trollowania więc tu sobie pozwolę. :hahaha: :hahaha: :hahaha:
więcej wiary w ludzi ;) kolega jest twardy i dociekliwy ale niecierpliwy i jak widać otwarty na uwagi jak ochłonął ;)
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3990
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

gasper pisze: 30 sie 2022, 13:50 więcej wiary w ludzi ;) kolega jest twardy i dociekliwy ale niecierpliwy i jak widać otwarty na uwagi jak ochłonął ;)
Też tak uważam, ludzie się dopasowują i z reguły się ze sobą dogadują, tylko trza im na to pozwolić.
A tam znowu moderator wpadł i kazał trzymać się wytyczonej linii i coś tam jeszcze. Tak że jakbym ja się kiedyś staczał z tej linii, to dajcie znać, zanim mnie zbanują. :echech:
Świeżak
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 404
Rejestracja: 19 cze 2019, 18:13
Życiówka na 10k: 10k to za długo
Życiówka w maratonie: Pobiegnę po 40tce.

Nieprzeczytany post

pawo pisze: 30 sie 2022, 15:09
gasper pisze: 30 sie 2022, 13:50 więcej wiary w ludzi ;) kolega jest twardy i dociekliwy ale niecierpliwy i jak widać otwarty na uwagi jak ochłonął ;)
Też tak uważam, ludzie się dopasowują i z reguły się ze sobą dogadują, tylko trza im na to pozwolić.
A tam znowu moderator wpadł i kazał trzymać się wytyczonej linii i coś tam jeszcze. Tak że jakbym ja się kiedyś staczał z tej linii, to dajcie znać, zanim mnie zbanują. :echech:
Pawo, ale po co siejesz ferment i mówisz, że kazałem "trzymać się wytyczonej linii i coś tam jeszcze". Po pierwsze nie kazałem, tylko o wszystko grzecznie poprosiłem. Po drugie nie prosiłem go, żeby pisał po chińsku albo pisał każde słowo w osobnym poście, tylko w odpowiedzi na zgłoszenia użytkowników (tak, to nie była tylko moja inicjatywa) poprosiłem go o to, żeby nie robił zadymy. To forum w założeniu ma być w miarę uporządkowanym i przyjaznym miejscem do wymiany poglądów, i tylko to mam na celu w swoich działaniach.
gasper
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2876
Rejestracja: 20 sie 2001, 13:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Świeżak pisze: 30 sie 2022, 15:57 To forum w założeniu ma być w miarę uporządkowanym i przyjaznym miejscem do wymiany poglądów, i tylko to mam na celu w swoich działaniach.
a ja myslałem, że tu dzielimy się wiedzą a nie poglądami ;)
ODPOWIEDZ