Koronawirus Covid 19

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3999
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

yaaceek pisze: 10 lut 2022, 12:07 Tylko ten filmik jest z protestów z Wiednia, i nie dotyczy Covidu, wirusa. Nie przedstawia fabrykowanych materiałów przez TV. Tam w programie TV jest relacja z happeningu, protestów. O tym pisze. Zły filmik, zły przykład.
Filmik to zwykłe fabrykowanie dowodu, na to, że media fabrykują dowody :)
Ot tyle.
Daj spokój on tego nie sprawdzi, bo nikt nigdy tak wysoka nie latał, poza tym uderzyłby w kopułę, a w ogóle to nie pozwolą mu lecieć.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3999
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

https://konkret24.tvn24.pl/swiat,109/ja ... 94881.html
Wielu użytkowników zauważało jednak, że autor wpisu manipuluje nagraniem. "Prawie tysiąc idiotów dało się nabrać na specjalnie zle podpisany film. To jest właśnie wasze 'włączenie myślenia' xd" - stwierdził jeden z internautów. Część podawała jego właściwy kontekst: "Wiedeń. Strajk klimatyczny. Manipulacja 2/10", "A to nie jestem tak, że to była jakaś demonstracja, happening?", "To jest protest ekologów XD miszczowie researchu"; "To jest jakaś demonstracja klimatyczna".

Okazuje się, że anonimowy autor tweeta miał świadomość, że wprowadza w błąd. Świadczy o tym jego wymiana tweetów z jednym z użytkowników serwisu. "Widzisz co jest napisane w tym materiale, geniuszu? XD" - zapytał ów internauta. Autor tweeta odpisał: "Widzę i widziałem przed publikacją !byłem ciekawy ile osób czyta a ile osób ogląda filmy obrazki i udostępniam bez zastanowienia się(bez czytania) !!!efekt zadziwiający !!!#stopCovIdiotom".
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wiecie co jest najgorsze?
Cała ta epidemia prędzej niż później się skończy, a te bandy niezdolnych do pomyślunku ale uzależnionych od demaskowania spisków pozostaną i zaczną sobie szukać nowych poletek, na których mogli by kontynuować swoje demaskatorskie zapędy.
Oni w swoim uzależnieniu od ciągłego pobudzania ośrodka nagrody (poprzez wmawianie sobie że widzą coś czego nie dostrzegają inni) nie będą potrafili zatrzymać się w swoim owczym pędzie. Popatrzcie na takiego adama1108 - on ciągle się pobudza, śledzi statystyki, obserwuje epidemicznych celebrytów, ogląda programy info-rozrywkowe albo ich urywki podsyłane przez fejsbuki, potem stara się tym zainteresować innych.
Tacy jak on w ciągu roku zmienią obszar swoich nieudolnych obserwacji na jakiś inny i od nowa będą katować otoczenie swoją głupotą.
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13477
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

pawo pisze: 10 lut 2022, 14:08 https://konkret24.tvn24.pl/swiat,109/ja ... 94881.html
Wielu użytkowników zauważało jednak, że autor wpisu manipuluje nagraniem. "Prawie tysiąc idiotów dało się nabrać na specjalnie zle podpisany film. To jest właśnie wasze 'włączenie myślenia' xd" - stwierdził jeden z internautów. Część podawała jego właściwy kontekst: "Wiedeń. Strajk klimatyczny. Manipulacja 2/10", "A to nie jestem tak, że to była jakaś demonstracja, happening?", "To jest protest ekologów XD miszczowie researchu"; "To jest jakaś demonstracja klimatyczna".

Okazuje się, że anonimowy autor tweeta miał świadomość, że wprowadza w błąd. Świadczy o tym jego wymiana tweetów z jednym z użytkowników serwisu. "Widzisz co jest napisane w tym materiale, geniuszu? XD" - zapytał ów internauta. Autor tweeta odpisał: "Widzę i widziałem przed publikacją !byłem ciekawy ile osób czyta a ile osób ogląda filmy obrazki i udostępniam bez zastanowienia się(bez czytania) !!!efekt zadziwiający !!!#stopCovIdiotom".
Pawo, ty jesteś taki ochydny... teraz zniszczyłeś cala bankę w której żył Adam. :ojnie:
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13477
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

Kangoor5 pisze: 10 lut 2022, 14:23 Wiecie co jest najgorsze?
Cała ta epidemia prędzej niż później się skończy, a te bandy niezdolnych do pomyślunku ale uzależnionych od demaskowania spisków pozostaną i zaczną sobie szukać nowych poletek, na których mogli by kontynuować swoje demaskatorskie zapędy.
Oni w swoim uzależnieniu od ciągłego pobudzania ośrodka nagrody (poprzez wmawianie sobie że widzą coś czego nie dostrzegają inni) nie będą potrafili zatrzymać się w swoim owczym pędzie. Popatrzcie na takiego adama1108 - on ciągle się pobudza, śledzi statystyki, obserwuje epidemicznych celebrytów, ogląda programy info-rozrywkowe albo ich urywki podsyłane przez fejsbuki, potem stara się tym zainteresować innych.
Tacy jak on w ciągu roku zmienią obszar swoich nieudolnych obserwacji na jakiś inny i od nowa będą katować otoczenie swoją głupotą.
Napisz jeszcze cos o 50latkach. :hahaha:
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3999
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

Kangoor5 pisze: 10 lut 2022, 14:23 Wiecie co jest najgorsze?
A dupa tam, zaraz najgorsze. :oczko:
Ja uwielbiam płaskoziemców, tych prostych, bo ci na górze to bandyci żerujący na naiwności ale ci na dole są uroczy. Wydaja ciężko zarobione pieniądze na drogie urządzenia, żeby potwierdzić, że ziemia nie jest okrągła. Naprawdę trzymam kciuki, żeby im kiedyś jakiś eksperyment wyszedł, słowo.
Szkoda mi tylko z całego serca Mike’a Hughesa tego co rakietą chciał dolecieć do kopuły.
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13477
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

pawo pisze: 10 lut 2022, 14:38
Kangoor5 pisze: 10 lut 2022, 14:23 Wiecie co jest najgorsze?
A dupa tam, zaraz najgorsze. :oczko:
Ja uwielbiam płaskoziemców, tych prostych, bo ci na górze to bandyci żerujący na naiwności ale ci na dole są uroczy. Naprawdę wydaja ciężko zarobione pieniądze na drogie urządzenia, żeby potwierdzić, że ziemia nie jest okrągła. Naprawdę trzymam kciuki, żeby im kiedyś jakiś eksperyment wyszedł, słowo.
Szkoda mi tylko z całego serca Mike,a Hughesa tego co rakietą chciał dolecieć do kopuły.
Nie jestem pewny, czy takie porównanie prowadzi do celu. 99% tych skeptycznych sa po prostu skeptyczni i to wymaga dyskusji i wytłumaczenia. Wpychanie tej grupy w kącik "ad absurdum" tworzy tylko radykalizm i intelektualne wycofywanie sie w bezpieczna bankę mydlana na FB & co.
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3999
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

Rolli pisze: 10 lut 2022, 14:47 Nie jestem pewny, czy takie porównanie prowadzi do celu. 99% tych skeptycznych sa po prostu skeptyczni i to wymaga dyskusji i wytłumaczenia. Wpychanie tej grupy w kącik "ad absurdum" tworzy tylko radykalizm i intelektualne wycofywanie sie w bezpieczna bankę mydlana na FB & co.
Racja, najmocniej przepraszam, rozmawiajmy zatem.
Aniad1312
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4291
Rejestracja: 18 kwie 2010, 21:03

Nieprzeczytany post

Popatrzcie na takiego adama1108 - on ciągle się pobudza, śledzi statystyki, obserwuje epidemicznych celebrytów, ogląda programy info-rozrywkowe albo ich urywki podsyłane przez fejsbuki, potem stara się tym zainteresować innych.
Tacy jak on w ciągu roku zmienią obszar swoich nieudolnych obserwacji na jakiś inny i od nowa będą katować otoczenie swoją głupotą.
Akurat od podbijania tego wątku jest inny specjalista.
Analizy, statystyki są tu przytaczane nie tylko przez Adama.
Trudno wyrokować coś o kimś po tym co napisze (choć zapewne po części to możliwe), ale przypisywanie mu ww. intencji jest nadużyciem.
A zwrot "tacy jak on" niesie w sobie wiele wyższości i pogardy, takiej pięknie opakowanej w białe rękawiczki.
Co niczym niezwykłym na forum już, niestety, nie jest.
Awatar użytkownika
klosiu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3196
Rejestracja: 05 lis 2006, 18:03
Życiówka na 10k: 43:40
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

Kangoor5 pisze: 10 lut 2022, 14:23 Wiecie co jest najgorsze?
Cała ta epidemia prędzej niż później się skończy, a te bandy niezdolnych do pomyślunku ale uzależnionych od demaskowania spisków pozostaną i zaczną sobie szukać nowych poletek, na których mogli by kontynuować swoje demaskatorskie zapędy.
Oni w swoim uzależnieniu od ciągłego pobudzania ośrodka nagrody (poprzez wmawianie sobie że widzą coś czego nie dostrzegają inni) nie będą potrafili zatrzymać się w swoim owczym pędzie. Popatrzcie na takiego adama1108 - on ciągle się pobudza, śledzi statystyki, obserwuje epidemicznych celebrytów, ogląda programy info-rozrywkowe albo ich urywki podsyłane przez fejsbuki, potem stara się tym zainteresować innych.
Tacy jak on w ciągu roku zmienią obszar swoich nieudolnych obserwacji na jakiś inny i od nowa będą katować otoczenie swoją głupotą.
Przecież te poletka już istnieją i mają się dobrze.
Płaska ziemia, Słowianie potomkowie Etrusków kolonizujący nasze ziemie dziesiątki tysięcy lat temu, co jest dowodzone przez haplogrupy krwi, 5G, Biblia napisana przez Rzymian w celu umocnienia ich panowania nad podbitymi ludami i last but not least trwający co najmniej od 20 tys lat pne handel Egiptu z Chinami, w którym to kontekście bardzo podejrzane jest, że Chiny poznały stal co najmniej 1000 lat później niż Egipt. No i klasyczne danikenowskie UFO.
To są ci sami ludzie, tylko teraz przepełzli na modniejszy temat.
Najśmieszniejsze jest to, że "dowody" na taką płaską ziemię ewidentnie fabrykują ludzie znający na tyle fizykę i optykę, żeby doskonale wiedzieć jak jest naprawdę. Muszą mieć niezły ubaw z tego, ilu kretynów później klepie te formułki bez cienia refleksji.
The faster you are, the slower life goes by.
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Aniad1312 pisze: 10 lut 2022, 15:15 Akurat od podbijania tego wątku jest inny specjalista.
Analizy, statystyki są tu przytaczane nie tylko przez Adama.
Trudno wyrokować coś o kimś po tym co napisze (choć zapewne po części to możliwe), ale przypisywanie mu ww. intencji jest nadużyciem.
A zwrot "tacy jak on" niesie w sobie wiele wyższości i pogardy, takiej pięknie opakowanej w białe rękawiczki.
Co niczym niezwykłym na forum już, niestety, nie jest.
Jeśli masz na myśli specjalistę od podbijania tego wątku - jego autora z Italii, to nikomu on nie wadzi, bo nie przekleja w kółko tego samego wpisu tylko zawsze pisze coś nowego, mniej lub bardziej (a czasami wcale) interesującego. Mamy też pewność że jest człowiekiem a nie internetowym troll-botem.

Masz rację co do zwrotu "tacy jak on". Uważam jednak że najwyższym stopniem "wyższości i pogardy" jest stałe przepisywanie tej samej tezy, którą chyba już kilkadziesiąt razy inni tu obalili. Nie odpowiadanie na polemikę, tylko przepisywanie tego samego w kółko i w kółko.
Co też niczym niezwykłym na tym forum niestety nie jest.
adam1108
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 157
Rejestracja: 27 lut 2016, 19:06

Nieprzeczytany post

Link do filmu, faktycznie niezbyt udany. Przyznaje rację.

Ale generalnie całkiem fajnie to wszystko wyszło. Covidowcy ogłaszają swój wielki sukces na wirtualnej forumce :hahaha: Ale czekaj. Jeszcze przed ogłoszeniem sukcesu nazwą Cię foliarzem, antyszczepionkowcem, płaskoziemcem, który kreuje swoją własną rzeczywistość, małpą, która nie rozwiąże zadania, a nawet fanem celebrytów i oglądaczem programów info-rozrywkowych (jakby to miało jakiś związek?). Ba, jak ktoś wogóle śmie analizować statystyki i patrzeć na wykresy! Idiota jak nic (a nie przepraszam, nie będziesz idiotą jak spojrzysz na te statystyki, na które to my patrzymy - wtedy klepniemy Cię po plecach).

edit: oo jeszcze widzę, że troll-bot doszedł : )

edit: 2:

Kolejne, które pojawiły się w temacie:

niech oszołomy wypierdalają i nie robią ludziom krzywdy.
(...)rząd jest w porządku, naród też cudowny, tylko ludzie to kurwy.
- pawo

wyświetli się to jakiemuś szurowi - Kangoor5

I to wszystko, tylko dlatego, że ktoś dwukrotnie napisał, że nie kwestionuje istnienie samego wirusa, choroby, zgonów a z dużym dystansem podchodzi do tego dzieję się wokół: obostrzeń, biznesu, podejmowanych decyzji itd. (pomijając link). No skąd się on urwał. Atakujemy szczura! :hahaha:

Gratuluje! Udowodniliście sobie (i na szczęście tylko sobie), że Wasza prawda jest bardziej prawdziwsza :) Przy okazji upewniając się, że mamy w Polsce jakieś 13-14 milionów płaskoziemców i małp (przyjemnie tak myśleć o kolegach w pracy, może nawet członku rodziny? Może powiedz tej osobie to w twarz? Bo w klawieaturę to można bezpiecznie wbić :) Pewnie tych płaskoziemców jest więcej bo jedno to przyjąć szczepke - nie rzadko z przymusu (np. praca, wyjazd za granicę) niż własnego przekonania, a dwa, po przyjęciu, widząc co się dzieje ludzie również przyjmują pozycje odwrotu. No ale to też pisałem - kto chce niech przyjmuje i 10 dawek a ja dziękuję :) Co z tego, bezmózgi foliarz i koniec kropka.

Poziom wypowiedzi do pewnego momentu był ok ale nie sądziłem, że aż do takiego poziomu się zniżycie.

Także jeszcze raz gratuluję. I dziękuję. Uratowaliście świat przed zagładą :)
Nie zapominajcie o kolejnych dawkach.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 11 lut 2022, 11:53 przez adam1108, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3999
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

adam1108 pisze: 10 lut 2022, 17:06 Link do filmu, faktycznie niezbyt udany. Przyznaje rację.
Ależ link działa wyśmienicie, natomiast Twoje źródła leżą i kwiczą, Twoja umiejętność analizowanie też.
Mam nadzieję, że i Ty i my wszyscy wyciągniemy z tego wnioski i następnym razem będzie trudniej nami manipulować. Czego i Tobie i sobie życzę.
adam1108
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 157
Rejestracja: 27 lut 2016, 19:06

Nieprzeczytany post

Kurcze, foliarzowi pomylić się nie można.
Ale Horbanowi można, chociaż jego źródła też leżą i kwiczą.
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3999
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

adam1108 pisze: 10 lut 2022, 19:37 Kurcze, foliarzowi pomylić się nie można.
Ale Horbanowi można, chociaż jego źródła też leżą i kwiczą.
Można się mylić, to takie ludzkie przecież, ja mylę się ciągle, tylko, że trzeba z tego wyciągać wnioski.
Wrzucałem już ten link w innym wątku ale jeszcze raz, warto obejrzeć, może się skusisz, polecam.

https://www.youtube.com/watch?v=T1vW8YDDCSc
ODPOWIEDZ