Zmiany na Portalu

W jakim kierunku zmierza bieganie.pl, pytania, pomoc, wyjaśnienia, pytania do Redakcji.
Drwal Biegacz
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1239
Rejestracja: 21 paź 2020, 20:15
Życiówka na 10k: 42:15
Życiówka w maratonie: 3:48:08
Lokalizacja: Wieś

Nieprzeczytany post

A i jeszcze, czy będzie można napisać np.

Kupiłem sobie np. książkę (o bieganiu) taką a taką bardzo dobra i że warto przeczytać?

Albo o produktach, które akurat będą reklamowane na forum, że mam negatywną opinię, kupiłem i coś tam nie zadziałało, są lepsze alternatywy moim zdaniem?
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12666
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jeżeli użytkowników forum traktuje się z założenia jak potencjalnych spamerów, którzy działają na szkodę marce, to ten regulamin będzie musiał być bardzo szczegółowy. Nowa ekipa nie potrafi stworzyć partnerskich relacji, dlatego tworzy nam obostrzenia, uzasadniając je normalną praktyką biznesową. Problem w tym, że tę markę tworzyli i tworzą również ludzie na forum. My także generujemy statystyki. Nie jesteśmy więc tylko klientami, ale też twórcami treści. Bez nas nie ma forum.
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3999
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

yacool pisze: 22 paź 2021, 20:15 Nie jesteśmy więc tylko klientami, ale też twórcami treści. Bez nas nie ma forum.
Ano nie ma ale treść od reklamy chyba nietrudno odróżnić, tylko trzeba dobrej woli.
Awatar użytkownika
Jaca_CH
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 678
Rejestracja: 16 paź 2013, 22:22
Życiówka na 10k: 41:57
Życiówka w maratonie: 3:28:03
Lokalizacja: Bytom

Nieprzeczytany post

bieganie.pl pisze: 22 paź 2021, 14:30Uprzejmie prosimy ....

Równolegle informujemy również ...
Ja pitolę, co to się porobiło :O :O :O
Czy Wy w tej Redakcji całkiem na głowę upadliście :echech:
Trąci mi to takim systemem, który nie każdy pamięta, a mnie zdarzyło się żyć w tamtych czasach. Widać, że i na bieganiu.pl to wraca :szok: :ech: :grr:

I w dodatku ta forma "per Pan", która jak powszechnie wiadomo w Internecie nie jest potrzebna.
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3999
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

Jaca_CH pisze: 22 paź 2021, 20:47 I w dodatku ta forma "per Pan", która jak powszechnie wiadomo w Internecie nie jest potrzebna.
Jest potrzebna i mówi mniej więcej to: mam cię gdzieś, obraziłem się na ciebie, nie życzę sobie rozmowy, bo to ja jestem mądrzejszy i jestem ponad to.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12666
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Do tej pory spamer był szybko i skutecznie blokowany, do czego przyczyniali się sami użytkownicy zgłaszający taki problem. Zżyta społeczność funkcjonuje autonomicznie i nie potrzebuje do tego odgórnych regulacji. One wręcz są większym problemem niż sam spamer. No ale tego nie rozumie ktoś, kto nie potrafi się komunikować, nie ogarnia forum i nie rozróżnia działu od wątku, za to chce mieć nad wszystkim kontrolę.
Awatar użytkownika
Jaca_CH
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 678
Rejestracja: 16 paź 2013, 22:22
Życiówka na 10k: 41:57
Życiówka w maratonie: 3:28:03
Lokalizacja: Bytom

Nieprzeczytany post

Drwal Biegacz pisze: 22 paź 2021, 19:24 Działalność komercyjna, czyli co?

Czy promowanie zdrowego stylu biegania albo określonej techniki biegania, jest/będzie działalnością komercyjną?

Czy dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem, jeśli jest się trenerem jest/będzie działalnością komercyjną?

Czy informowanie o projektach naukowych, doświadczeniach, badaniach, publikowanie odsyłaczy do filmików instruktażowych na yt udzielanie porad przez osoby zawodowo się tym zajmujące, ale czyniące to na forum bezpłatnie będzie działalnością komercyjną?
Odjechali i to grubooo.... :lalala: :lalala: :lalala:
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3999
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

dziki_rysio_997
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 715
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Nieprzeczytany post

Do tej pory siedziałem cicho. Nie da się jednak nie zauważyć, że ostatnie "propozycje" ocierają się o śmieszność. Napisałem "propozycje", bo aktualnie link "regulamin" prowadzi do jakiegoś "szablonu", widzieliście to chociaż? xD

Swoją drogą to nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek akceptował jakikolwiek sensowny regulamin, bo zdaje się, że forum nigdy go nie miało. A pisanie posta typu "ej, weźcie nie wrzucajcie obrazków, bo dostaniecie bana" to nie jest przedstawienie nowej wersji regulaminu (czyli w zasadzie jakiejś formy umowy) do akceptacji. :hahaha:

Naprawdę, patrzę na to i ciągle nie mogę uwierzyć. xD


Po drugie: wytoczcie wojnę prawdziwym spamerom i zostawcie w spokoju ludzi, którzy są jednymi z ostatnich, którzy tworzą na tym forum jakikolwiek czytalny content... Bez nich to forum nie ma już żadnej racji bytu. Ja wiem, że sponsorzy itd., ale wszystko ma swoje granice. Może jeszcze yacoolowi pokasujecie wątki z testami butów Nike? :bum:
10k: 35:42
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3999
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

dziki_rysio_997 pisze: 22 paź 2021, 22:39
Po drugie: wytoczcie wojnę prawdziwym spamerom i zostawcie w spokoju ludzi, którzy są jednymi z ostatnich, którzy tworzą na tym forum jakikolwiek czytalny content... Bez nich to forum nie ma już żadnej racji bytu. Ja wiem, że sponsorzy itd., ale wszystko ma swoje granice. Może jeszcze yacoolowi pokasujecie wątki z testami butów Nike? :bum:
Święte słowa, bo jak widać spamerzy są sprytni i szkodzą, patrz mój poprzedni post.
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4815
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

Redakcjo bieganie.pl opamiętajcie się.
Nie idzcie tą drogą!
Bo będzię dupa. Dupa zbita
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3999
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

Siedlak, ktoś Ci ukradnął komentarze.
Komentarze[/url]
[size,=85]
edit albo bloga, już sie pogubiłem
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12666
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

W tej chwili portal ciągnie tylko na NB i robi to w tak nachalny sposób, że aż do porzygu. Ten przerośnięty pasek dla Olszewskiego po prawej stronie i baner na górze z najsławniejszymi już nogami naczelnego, to nie jest oznaka mocarza na rynku, a bardziej dramatyczna walka o przetrwanie. Tym bardziej dziwi fakt zniechęcania do siebie tych, którzy są największym skarbem jaki może mieć portal - ludzi, którzy krytykują, bo im zależy. Nie na Pawlaku, Kozłowskim, czy Brągielu, ale na trwaniu tego wyjątkowego tworu jakim był w pełni zintegrowany portal i forum.
Jeżeli ktoś kumaty na górze w NB zobaczyłby te cyrki, które się tu dzieją, to byłby zwyczajnie zniesmaczony brakiem jakiegokolwiek wyczucia i umiaru, bo największym spamerem jest tu teraz redakcja.
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3999
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

O następny albo ten sam
viewtopic.php?f=44&p=1050994&sid=5c7b85 ... 2c82b5d234
a redakcja śpi, oj nieładnie.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12666
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

To jest jednak wszystko drobnica i jak widać łatwo i szybko można się tego pozbyć.
Ale tu chodzi o pryncypia.
Dlaczego ktoś kto stoi na czele portalu bieganie.pl nie utożsamia się z nim?
Komunikat z maratonu w Dębnie Każdy może wejść i przekonać się na własne oczy.

67 162 PAWLAK Jakub Air Zone Warszawa POL 1983 02:49:36 02:49:40

Wyobrażacie sobie szefa jakiejś firmy, zwłaszcza medialnej, żeby występował pod innym brendem niż ten za którym stoi? A jednak to się dzieje.

Przecież też kwestia loga nie jest wcale banalna. W świecie, w którym wizerunek otacza się religijnym namaszczeniem, nikt nie zmienia loga, które jest od wielu lat rozpoznawalne przez wszystkich w Polsce, ale też na świecie. Wielu Polaków z zagranicy korzysta z naszego portalu. Kto by pomyślał, żeby taki najk albo adidas zmienili choćby o stopień nachylenie łyżwy, czy paska? Pomijam już fakt, że ludzie robią sobie jaja z obecnego loga, które przypomina kalekę spadającego z wózka inwalidzkiego, bo to może być kwestia gustu, ale opatrzonego loga się po prostu nie zmienia. Dla zasady.
ODPOWIEDZ