Rekord Świata kobiet w Półmaratonie

czyli o rywalizacji na najwyższym poziomie, zarówno na szosie jak i w gó®ach
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Czytam ten artykuł: https://bieganie.pl/sport/rekord-swiata/ i nie mogę znaleźć ile wynosi ten Rekord Świata. Prawdopodobnie ta informacja jest w tym artykule ale brak tej informacji już na początku budzi u mnie niechęć do dalszego czytania. Może to jakaś nowa polityka informacyjna, żeby tak ukryć główną informację, żeby zmusić do dokładnego przeczytania każdego słowa ? Zauważyłem, że na zdjęciu jest 1:03:4.... coś tam
New Balance but biegowy
Ricardo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1976
Rejestracja: 17 cze 2019, 09:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Mnie jeszcze zastanawia ten fragment
Yehualaw urodzona w 1999 roku zaczęła biegać w wieku dwunastu lat. Trzy lata temu w 1999 zadebiutowała w seniorskiej stawce na międzynarodowym biegu.
Ricardo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1976
Rejestracja: 17 cze 2019, 09:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Tak sobie myślę czy autorzy artykułów czytają czasem forum? Tydzień prawie minął, a nie widać żadnej poprawki.
thomekh
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1337
Rejestracja: 10 cze 2009, 16:59
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze: 30 sie 2021, 12:06 Czytam ten artykuł: https://bieganie.pl/sport/rekord-swiata/ i nie mogę znaleźć ile wynosi ten Rekord Świata. Prawdopodobnie ta informacja jest w tym artykule ale brak tej informacji już na początku budzi u mnie niechęć do dalszego czytania. Może to jakaś nowa polityka informacyjna, żeby tak ukryć główną informację, żeby zmusić do dokładnego przeczytania każdego słowa ? Zauważyłem, że na zdjęciu jest 1:03:4.... coś tam
Za Twoich czasów forum tętniło życiem a artykuły były bardzo merytoryczne i ciekawe. Dziś portal umiera. Taka niestety prawda.
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3999
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

To ile ten rekord świata?
Ricardo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1976
Rejestracja: 17 cze 2019, 09:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jest na końcu info, ale z błędem, bo rekord wynosi 63:44.
Ta wpadła ma metę z czasem 63:43 bijąc Rekord Świata w biegu mieszanym i mocno zbliżając się
ODPOWIEDZ