Komentarz do artykułu Świat okiem biegacza

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1737
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

Skomentuj artykuł Świat okiem biegacza
New Balance but biegowy
ŚwiatOkiemBiegacza
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 17 maja 2020, 15:12
Życiówka na 10k: 31:07
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jestem bardzo ciekawy Waszego odbioru tego odcinka - jak się Wam podobało? Czy wolicie odcinki bardziej merytoryczne z wiedzą o treningu czy takie jak te - trochę na wesoło i bardziej anegdotycznie :hejhej:
splif
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 9
Rejestracja: 02 wrz 2019, 17:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dziś odsłuchałem kawałek. Wyłączyłem na opowieści o popchnięciu jakiejś dziewczyny podczas wyścigu i rzuceniu "spierdalaj" kolesiowi, który Ci zwrócił uwagę. Zajebista anegdotka. Wszystko opowiedziane w wesołej formule "no fajnie, zakurwiłem dziś jednej lasce ".
Różne chore akcje odpierdalalem w życiu ale rodzice nauczyli mnie, że wykorzystywanie przewagi fizycznej w kontaktach z innymi ludźmi jest słabe.
Ale spoko, biegasz dychę w 30 minut więc Ci wolno...
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3867
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

splif pisze:Dziś odsłuchałem kawałek. Wyłączyłem na opowieści o popchnięciu jakiejś dziewczyny podczas wyścigu i rzuceniu "spierdalaj" kolesiowi, który Ci zwrócił uwagę. Zajebista anegdotka. Wszystko opowiedziane w wesołej formule "no fajnie, zakurwiłem dziś jednej lasce ".
Różne chore akcje odpierdalalem w życiu ale rodzice nauczyli mnie, że wykorzystywanie przewagi fizycznej w kontaktach z innymi ludźmi jest słabe.
Ale spoko, biegasz dychę w 30 minut więc Ci wolno...
Sorry ale nie masz racji, pomiędzy 31:46 a 30:00 jest taka różnica jak między popychaniem dziewczyn a przytulaniem dziewczyn.
Dziękuję, pa pa.
ODPOWIEDZ