Komentarz do artykułu Można (na razie) biegać

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
Awatar użytkownika
C80
Wyga
Wyga
Posty: 137
Rejestracja: 24 sty 2017, 07:51
Życiówka na 10k: 51:27
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: ZPL
Kontakt:

Nieprzeczytany post

marek301 pisze:Do lasu docieramy w zwykłej maseczce
a w lesie zmieniamy na "biegową". :usmiech:

Strażnik leśny nie będzie wnikał w szczegóły budowy maseczki. :usmiech:
Nikt nie będzie wnikał w to z czego jest zbudowana. Rekomendacja jest jasna - zasłaniać dziub, a jak poszło do doprecyzowania to okazało się, że wystarczy nawet szalik czy komin. Zabawa w dwie maseczki nie ma sensu.
New Balance but biegowy
irq
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 44
Rejestracja: 14 wrz 2011, 13:11
Życiówka na 10k: 00:44:20
Życiówka w maratonie: 4:04:00

Nieprzeczytany post

Etam, na pustej ścieżce to komin zesunąć na szyję i tylko uważać na zakrętach i skrzyżowaniach. Pozostaje kwestia dobiegu do lasu. Ja mam 3km do prawdziwego lasu. Zanosi się na zamianę dobiegu na dojazd.
irq
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 44
Rejestracja: 14 wrz 2011, 13:11
Życiówka na 10k: 00:44:20
Życiówka w maratonie: 4:04:00

Nieprzeczytany post

To ja jeszcze zaistnieję wypowiedzią uzupełniającą w sprawie glejtów.

Zapytałem znajomego astmatyka, czy ma glejt. Owszem, ma. Ale wydany na jego wyraźną prośbę, w celu ewentualnego przedstawienia zakładowej komisji socjalnej. Więc nie każdy ciężkooddechowy co do zasady trzyma w szufladzie glejt gotowy do okazania na żądanie organu.
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6500
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

A ja mam chore zatoki, to mogę bez? Bo muszę smarkać.
(żart).
Więc kolego irq, jeśli miałbyś mnie wypatrywać, to ja będą tą bez. Ale o tym cicho sza.

Aż przed chwilą posłuchałam pana ministra Sz. i usłyszałam, że jesteśmy na początku epidemii. Chyba cofnął się czasie ... co bardzo prawdopodobne, bo znowu ma krótkie włosy a przecież fryzjerzy zamknięci.
irq
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 44
Rejestracja: 14 wrz 2011, 13:11
Życiówka na 10k: 00:44:20
Życiówka w maratonie: 4:04:00

Nieprzeczytany post

Awatar użytkownika
Mossar
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1617
Rejestracja: 21 wrz 2019, 22:19

Nieprzeczytany post

Ja mam komin z Kalenji to jak idę z psem to go zsuwam na wejściu do lasu (nie z Lasów Państwowych). Po pierwsze, nie wierzę że będa patrole policji po lesie chodzic. Po drugie, nawet jeśli to ja ten las znam lepiej od nich. Po trzecie, no kurde, jaka jest szkodliwość przemierzania pustego lasu? Co ja zarażę, drzewa?
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Mossar pisze:Po trzecie, no kurde, jaka jest szkodliwość przemierzania pustego lasu? Co ja zarażę, drzewa?
Możesz się narazić myśliwym, którzy całkiem legalnie walczą tam z rozprzestrzenianiem się chorób zakaźnych u zwierząt.
Fenomen
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 362
Rejestracja: 22 lut 2020, 08:40
Życiówka na 10k: 42:00
Życiówka w maratonie: 3:28:00

Nieprzeczytany post

21km10km pisze:Początek epidemii? To jest kuWa osioł. Drugie dno to TVN, cały czas szczują i dołują ludzi. Nie da się oglądać telewizji w tym czasie.
O tym pisale. W ktoryms poscie, mainstream owe zrodla trują i robia psychozę wszystkim. Barany bede dalej podążać za swoim panem i ogladac i hipnotyzowac się.

Temu ja nie ogladam zadnego kanału w TV, potem nie odroznisz realu od fikcji. I psychoze bedzie sie mialo.

Wysłane z mojego DUK-L09 .
bosak
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1083
Rejestracja: 10 lut 2012, 17:42
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Cziemu?
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

21km10km pisze:Ja też nie oglądam, chociaż siedzę w domu od ponad miesiąca to od rana tv wyłączony. Jedynie usłyszę coś jednym uchem jak żona przyjdzie i puści w domu tą szczujnię TVN. Naprawdę daleko mi do bycia wyborcom PiS ale z dwojga złego wolę TVP, bądź bardziej umiarkowaną "polszmatę".
Kogo na kogo szczuje ten TVN? Pytam bo polska scena infotainmentu jest mi obca.
21km10km pisze:Naprawdę wolę w tym czasie posłuchać czegoś pozytywnego niż się dołować bezrobociem i krachem gospodarczym.
Dla dobrego samopoczucia proponuję Białoruś. Tam wirusa nie ma, bo go nie widać. Na pewno cię więc nie dopadnie, tak samo jak kryzys gospodarczy cię nie dotknie gdy nie będziesz o nim słyszał ;-)
irq
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 44
Rejestracja: 14 wrz 2011, 13:11
Życiówka na 10k: 00:44:20
Życiówka w maratonie: 4:04:00

Nieprzeczytany post

Uważam, że nie powinny tu się toczyć dyskusje na tematy polityczne. Co do zasady, forum powinno mieć regulamin, gdzie taki zapis mógłby się znaleźć. Nie ma jednak regulaminu, poza ogólnym disclaimerem defaultowym, widocznym tylko przy rejestracji - patrz koniec.

Dlatego w drodze wyjątku pozwolę sobie poprosić kolegę (koleżankę?) 21km10km o podanie konkretnych przykładów, które uważa za szczucie ze strony TVN i dlaczego tak uważa.

Bardzo proszę.

====
Rejestrując się na „Bieganie.pl” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Bieganie.pl”. „Bieganie.pl” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Bieganie.pl” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Bieganie.pl” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody.

Twój adres e-mail, będzie przez administratora „Bieganie.pl” wykorzystywany, tylko do przekazywania Ci ważnych dla serwisu informacji.
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Też miałem o to poprosić. Używają jakichś szczujących zwrotów? Dezinformują w temacie prac albo decyzji rządu? Można zobaczyć przykłady?
Znalazłem stronę ich serwisu informacyjnego: https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60. Mógłbym poprosić o wskazanie najbardziej szczujących materiałów? Chcę sobie porównać z konkurencją za pieniądze podatnika.
irq
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 44
Rejestracja: 14 wrz 2011, 13:11
Życiówka na 10k: 00:44:20
Życiówka w maratonie: 4:04:00

Nieprzeczytany post

21km10km pisze:Kolegę, dobra już nic nie politykujemy. Biegamy po lasach od poniedziałku. :ble:
Tak łatwo nie ma. Wylałeś (wylałaś) pomyje, to się z tego wytłumacz. Łatwo jest rzucać ogólnikami i wykrzykiwać. Zamiast tego podaj przykłady.
irq
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 44
Rejestracja: 14 wrz 2011, 13:11
Życiówka na 10k: 00:44:20
Życiówka w maratonie: 4:04:00

Nieprzeczytany post

Dobrze, już wszystko jasne. I koniec tutaj z polityką. W przeciwnym przypadku zgłoszę adminowi wątek do zamknięcia.
Ryszard N.
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2246
Rejestracja: 15 maja 2010, 23:49

Nieprzeczytany post

21km10km pisze:Nie mam, tak to oceniam. Pisałem już, najbardziej mi się skojarzyło "szczujnia" i tak nazywam tą telewizję. Szczują i tyle , szczuć czyli "podjudzać, podburzać" tak to oceniam. Tyle. :nienie:
Koleś, bredzisz jak Piekarski na mękach.
Ale podoba mi się jak się odżegnujesz od PIS-u. Jakież to słodkie.
Zablokowany