Koronawirus Covid 19

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
Fenomen
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 362
Rejestracja: 22 lut 2020, 08:40
Życiówka na 10k: 42:00
Życiówka w maratonie: 3:28:00

Nieprzeczytany post

ONZ tworzy ID2020, czyli nową cyfrową tożsamość dla całej ludzkości

Projekt został stworzony przez Organizację Narodów Zjednoczonych i wiele największych na świecie koncernów czy organizacji. Ma na celu budowę nowego, niezwykle skutecznego systemu cyfrowej identyfikacji ludzi.

Eksperci uważają, że w obliczu pandemii choroby CoVID-19 ludzkość potrzebuje zupełnie nowego, uniwersalnego systemu identyfikacji, dzięki któremu rządy będą mogły lepiej kontrolować społeczeństwo i znacznie szybciej radzić sobie w zwalczaniu pojawiającego się zagrożenia. To najlepszy czas na takie eksperymenty, ponieważ wszyscy zjednoczeni są przeciwko wspólnemu wrogowi.


https://www.geekweek.pl/news/2020-03-22 ... ludzkosci/








Bill Gates zapewni wszczepianie czipów ludziom? Nadchodzi ID2020, cyfrowa tożsamość dla każdego

Żyjemy w erze innowacji, zatem potrzeba udowodnienia swojej tożsamości nie tylko w świecie fizycznym, ale i cyfrowym jest większa niż kiedykolwiek. Możemy doczekać się czipów identyfikacyjnych znacznie szybciej niż sądziliśmy. A wszystko przez COVID-19.

ID2020, czyli cyfrowa tożsamość dla każdego
ID2020 jest projektem cyfrowej tożsamości, która opiera się na Blockchain. Technologia zapewnia bezpieczeństwo i efektywność, a baza danych jest zdecentralizowana i rozproszona. Każdy otrzyma swój własny rekord z najważniejszymi informacjami zapisanymi w bazie. Celem twórców jest utworzenie nowego standardu i objęcie systemem wszystkich ludzi na świecie.


https://www.benchmark.pl/aktualnosci/na ... zdego.html

Wysłane z mojego DUK-L09 .
New Balance but biegowy
50latek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 901
Rejestracja: 18 wrz 2019, 21:23
Życiówka na 10k: 47:47
Życiówka w maratonie: - - -
Lokalizacja: wieś na Mazowszu

Nieprzeczytany post

jarjan pisze: To raczej zrozumiałe, że czym bardziej zaściankowy kraj,
Ty chyba nie za bardzo lubisz/cenisz Polskę i Polaków.
jarjan pisze: Niedościgłym wzorcem pozostanie na zawsze - Korea Północna. ;)
To rzeczywiście argument nie do pobicia :ble:

Wcześniej krytykowałem tu wielokrotnie obecny rząd, więc gdy przy okazji na stooqu (dużo tam teraz informacji o koronawirusie, bo to ma wpływ na giełdy, przynajmniej analitycy tak sądzą) znalazłem artykuł chwalący rząd i ogólnie ten region Europy, to dla równowagi zamieściłem. I tyle. Żadnych polemik politycznych, bo to bezsensowne.
Jan123

Nieprzeczytany post

Fenomen pisze:ONZ tworzy ID2020, czyli nową cyfrową tożsamość dla całej ludzkości

Projekt został stworzony przez Organizację Narodów Zjednoczonych i wiele największych na świecie koncernów czy organizacji. Ma na celu budowę nowego, niezwykle skutecznego systemu cyfrowej identyfikacji ludzi.

Eksperci uważają, że w obliczu pandemii choroby CoVID-19 ludzkość potrzebuje zupełnie nowego, uniwersalnego systemu identyfikacji, dzięki któremu rządy będą mogły lepiej kontrolować społeczeństwo i znacznie szybciej radzić sobie w zwalczaniu pojawiającego się zagrożenia. To najlepszy czas na takie eksperymenty, ponieważ wszyscy zjednoczeni są przeciwko wspólnemu wrogowi.

https://www.geekweek.pl/news/2020-03-22 ... ludzkosci/

Bill Gates zapewni wszczepianie czipów ludziom? Nadchodzi ID2020, cyfrowa tożsamość dla każdego

Żyjemy w erze innowacji, zatem potrzeba udowodnienia swojej tożsamości nie tylko w świecie fizycznym, ale i cyfrowym jest większa niż kiedykolwiek. Możemy doczekać się czipów identyfikacyjnych znacznie szybciej niż sądziliśmy. A wszystko przez COVID-19.

ID2020, czyli cyfrowa tożsamość dla każdego
ID2020 jest projektem cyfrowej tożsamości, która opiera się na Blockchain. Technologia zapewnia bezpieczeństwo i efektywność, a baza danych jest zdecentralizowana i rozproszona. Każdy otrzyma swój własny rekord z najważniejszymi informacjami zapisanymi w bazie. Celem twórców jest utworzenie nowego standardu i objęcie systemem wszystkich ludzi na świecie.

https://www.benchmark.pl/aktualnosci/na ... zdego.html
.
to juz nie nowość każde zawody jak biegamy to już mamy CHIPA ;-)
Fenomen
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 362
Rejestracja: 22 lut 2020, 08:40
Życiówka na 10k: 42:00
Życiówka w maratonie: 3:28:00

Nieprzeczytany post

Po co policja zbroi sie w czasie epidemii? Kupują armatki wodne, amunicja, wozy bojowe. 2-3x krotnie wiekszy zakup.

Macie jakieś logiczne wytłumaczenie?

Wysłane z mojego DUK-L09 .
Fenomen
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 362
Rejestracja: 22 lut 2020, 08:40
Życiówka na 10k: 42:00
Życiówka w maratonie: 3:28:00

Nieprzeczytany post

Jan123 pisze:
Fenomen pisze:ONZ tworzy ID2020, czyli nową cyfrową tożsamość dla całej ludzkości

Projekt został stworzony przez Organizację Narodów Zjednoczonych i wiele największych na świecie koncernów czy organizacji. Ma na celu budowę nowego, niezwykle skutecznego systemu cyfrowej identyfikacji ludzi.

Eksperci uważają, że w obliczu pandemii choroby CoVID-19 ludzkość potrzebuje zupełnie nowego, uniwersalnego systemu identyfikacji, dzięki któremu rządy będą mogły lepiej kontrolować społeczeństwo i znacznie szybciej radzić sobie w zwalczaniu pojawiającego się zagrożenia. To najlepszy czas na takie eksperymenty, ponieważ wszyscy zjednoczeni są przeciwko wspólnemu wrogowi.

https://www.geekweek.pl/news/2020-03-22 ... ludzkosci/

Bill Gates zapewni wszczepianie czipów ludziom? Nadchodzi ID2020, cyfrowa tożsamość dla każdego

Żyjemy w erze innowacji, zatem potrzeba udowodnienia swojej tożsamości nie tylko w świecie fizycznym, ale i cyfrowym jest większa niż kiedykolwiek. Możemy doczekać się czipów identyfikacyjnych znacznie szybciej niż sądziliśmy. A wszystko przez COVID-19.

ID2020, czyli cyfrowa tożsamość dla każdego
ID2020 jest projektem cyfrowej tożsamości, która opiera się na Blockchain. Technologia zapewnia bezpieczeństwo i efektywność, a baza danych jest zdecentralizowana i rozproszona. Każdy otrzyma swój własny rekord z najważniejszymi informacjami zapisanymi w bazie. Celem twórców jest utworzenie nowego standardu i objęcie systemem wszystkich ludzi na świecie.

https://www.benchmark.pl/aktualnosci/na ... zdego.html
.
to juz nie nowość każde zawody jak biegamy to już mamy CHIPA ;-)
Chipa pod skora masz? Ja w takich zawodach jeszcze nie biegałem.

Wysłane z mojego DUK-L09 .
Jan123

Nieprzeczytany post

Taki z antenka między nogami hihi :ble:
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

50latek pisze:
jarjan pisze: To raczej zrozumiałe, że czym bardziej zaściankowy kraj,
Ty chyba nie za bardzo lubisz/cenisz Polskę i Polaków.
Zaścianek może się kojarzyć z czymś przyjemnym, spokojnym, przytulnym;-)
Bardziej bym się skoncentrował na treści niż na złych konotacjach pojedynczego słowa. Jeśli sobie porównasz styczniowy rozkład lotów z Polskich lotnisk (czyli z Okęcia) do Azji z rozkładem lotów z Niemieckich/ Francuskich/ Włoskich/ Brytyjskich lotnisk do Azji, to nie będziesz miał wątpliwości co do różnicy w zagrożeniu rozprzestrzenianiem epidemii.
50latek pisze:
jarjan pisze: Niedościgłym wzorcem pozostanie na zawsze - Korea Północna. ;)
To rzeczywiście argument nie do pobicia :ble:
To prawda.
Z cytowanego PAPowskiego komunikatu najbardziej mi się podobało uznanie dla Macedonii za to, że zabronili wychodzić z domu ludziom powyżej jakiegoś tam wieku po którejś tam godzinie ;-)
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2020, 22:26 przez Kangoor5, łącznie zmieniany 1 raz.
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Fenomen pisze:Bill Gates zapewni wszczepianie czipów ludziom? Nadchodzi ID2020, cyfrowa tożsamość dla każdego
Wysłane z mojego DUK-L09 .
Tobie to i tak nie zrobi żadnej różnicy. Chińczycy (producent hardware'u i firmware'u) oraz Amerykanie (producent systemu operacyjnego) i tak wiedzą już o tobie wszystko. Nie zdziw się, jak nie będziesz mógł np. kupić biletu na samolot.
bosak
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1083
Rejestracja: 10 lut 2012, 17:42
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Szpiegójo, kupójo sprzęt... Czas kopać schrony i okopy :hejhej:
yaaceek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 508
Rejestracja: 14 sty 2017, 18:22
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

marek301 pisze:"wykonawcami" racjonalnych zachowań
Obrazek
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Obrazek
Fenomen
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 362
Rejestracja: 22 lut 2020, 08:40
Życiówka na 10k: 42:00
Życiówka w maratonie: 3:28:00

Nieprzeczytany post

Slyszeliscie juz, ze nasz dobroduszyny i wspanialy i kochający Polske i Polaków Minister zdrowia nalezy Do zakonu kawalerów maltańskich ?

A tutaj, cos, ze moga wbijać na chatę i usuwać czlonkow rodziny

https://youtu.be/bmtEGNdee2Y

Wysłane z mojego DUK-L09 .
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A powiedzieli też, gdzie ich można zgłaszać?
Jan123

Nieprzeczytany post

Właśnie podali w TVP fizjoterapeuta umarł.

Ma ktoś dane ile młodych już koronawirus zaatakował w Polsce ile na świecie ?
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8964
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Po co ci ta wiedza?

Wysłane z mojego SM-G950F .
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
ODPOWIEDZ