Pożegnalny bieg Donalda Tuska

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
marek301
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 667
Rejestracja: 14 mar 2007, 22:55

Nieprzeczytany post

marek301 pisze:Politycy to generalnie bardzo słabo wypadają w bieganiu i to zarówno
realizując motywacje "celebryckie" jak i "Zdrowotne". :hejhej: :hej:

Kiedyś się zastanawiałem, która opcja polityczna jest najbardziej aktywna
i wygląda na to, że CIACH

moderator: ja też umiem w bolda. ostrzegam, kolejne obraźliwe teksty będę wywalał w całości, recydywa będzie skutkowała banem.

Chcę bardzo przeprosić wszystkich, którzy poczuli się obrażeni,
moimi żartobliwymi określeniami. Szczególnie przykro mi, że podpadłem Moderatorom!
Nie jest miło mieć świadomość, że za chwile będzie się zbanowanym. :chlip:

Absolutnie nie było z mojej strony intencji, obrażania kogokolwiek.
Moje żartobliwe określenia miały jedynie rozweselić forumowiczów,
którzy czytają posty i uczestniczą w dyskusji. :taktak:

Moje sympatie polityczne są takie, że zawsze wspieram obie strony sporu politycznego.
Każdy ma prawo mieć swoje poglądy i je wyrażać i nie powinno się nikogo,
stygmatyzować, straszyć, czy wykluczać z powodu tego,
że dana osoba ma odmienny czy oryginalny, punkt widzenia. :tonieja:

Teraz po prostu dosłownie boję się cokolwiek napisać,
żeby nie wylecieć, z tego Fantastycznego forum,
i stracić kontakt ze wspaniałymi Ludźmi z tak zacnego Towarzystwa. :chlip:
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
mihumor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6204
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:14
Życiówka na 10k: 36:47
Życiówka w maratonie: 2:48:13
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Arti - piszesz 9 postów pod rząd nic nie wnosząc do rozmowy. Takie wpisy są jak sedymentacja drobnego mułu w płytkim zbiorniku. Tyle, że taki proces trwa zwykle dosyć długo a ty to produkujesz w mgnieniu oka i zupełnie bezrefleksyjnie. Nie możesz zawrzeć tych swoich tabunów wniosków i komentarzy w jednym, wpisie. Nie musi być lapidarny. W ten sposób zabijesz każdy wątek i schodzi on do poziomu bicia piany bez treści. Zlituj się może trochę nad innymi userami i pomyśl nad tym co czynisz i jak to wygląda.
Najszybsza kupa złomu w galaktyce

Blog: viewtopic.php?f=27&t=29814&start=345
Koment: viewtopic.php?f=28&t=29813&start=2880
50latek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 901
Rejestracja: 18 wrz 2019, 21:23
Życiówka na 10k: 47:47
Życiówka w maratonie: - - -
Lokalizacja: wieś na Mazowszu

Nieprzeczytany post

marek301 pisze: Moje sympatie polityczne są takie, że zawsze wspieram obie strony sporu politycznego.
To tak jak ja! Choć ja jestem lepszy, bo wspieram wszystkie 5 stron.
W ostatnich wyborach do senatu miałem na liście tylko 2 kandydatów. Pierwszy kiedyś był związany z PO, teraz jako kandydat PiS, drugi kiedyś główny spindoktor PiSu, teraz pobierany przez PO-SLD-PSL, czyli całą opozycje (oprócz Konfederacji oczywiście).
Nie mogłem się zdecydować i sprawiedliwie postawiłem krzyżyki obok obu! A co, niech się cieszą.
Do sejmu krzyżyk przy Konfederacie i mam wszystkie 5 popartych komitetów. I z każdym wyborcą mogę się dogadać, zwłaszcza, że od 5 lat nie włączam TV, więc nie mam zacietrzewienia tak charakterystycznego dla oglądaczy zarówno TVP jaki TVN, które jak widać dotarło na to zacne forum.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

marek301 nie przesadzaj. wyciąłem krótki fragment, w sposób oczywisty obraźliwy.

z tego, co widzę, to raczej popadasz użytkownikom przez protekcjonalny ton i pisanie banałów.

co do Artiego - chyba na urlopie nazbierało się rzeczy, którymi koniecznie chciał się z nami podzielić.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
mihumor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6204
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:14
Życiówka na 10k: 36:47
Życiówka w maratonie: 2:48:13
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

W pełni popieram walkę modów z obraźliwymi treściami i zamulaniem forum przez masową produkcję niczego nie wnoszących postów. Nie zgadzam się na politykę ciepłej wody w kranie.
Najszybsza kupa złomu w galaktyce

Blog: viewtopic.php?f=27&t=29814&start=345
Koment: viewtopic.php?f=28&t=29813&start=2880
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Moje 2 grosze do dyskusji kto, kogo przez co promuje: biorąc pod uwagę ubiór pana Tuska, to promuje on Polskę pokazując, że nie wszyscy jeszcze w niej zbaranieli i że mamy jeszcze jeszcze jakieś inne ambicje, niż zg....... przedstawicieli odmiennej myśli politycznej.
mam_platfusa pisze:5. Chciałbym zapytać bardziej doświadczone koleżanki i kolegów: jak często zdarza Wam się biegać w długich spodniach i w koszulce z długim rękawem gdy panuje słoneczna pogoda, a drzewa się zielenią?
Prawie nigdy ale kibicowałem kiedyś na wiosennym maratonie i ze dwóch całkiem szybkich biegaczy na 30. km biegło w czapce a było prawie +20 stopni C i słońce.
cichy70 pisze:Tylko jedno mnie dziwi,
czemu nie było Pani Kasi K. Z z mikrofonem.
A kto to jest Pani Kasia K. i dlaczego miała gdzieś być z mikrofonem? Pytam serio, bo nie jestem konsumentem infotainmentu i nie mam za bardzo pojęcia o czym piszesz.

@50latek: Głosowanie w wyborach na jedną partię polityczną, czy czym tam jest ten twór, to rzeczywiście dowód na poparcie 5 komitetów. Ale przynajmniej zagłosowałeś na swojego naturalnego reprezentanta, biorąc pod uwagę logikę formułowania myśli.
50latek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 901
Rejestracja: 18 wrz 2019, 21:23
Życiówka na 10k: 47:47
Życiówka w maratonie: - - -
Lokalizacja: wieś na Mazowszu

Nieprzeczytany post

Kangoor5 pisze:
@50latek: . Ale przynajmniej zagłosowałeś na swojego naturalnego reprezentanta, biorąc pod uwagę logikę formułowania myśli.
Zalecam więcej poczucia humoru i dystansu do swoich politycznych idoli. :-)
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Nie mam takowych.
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6499
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

mam_platfusa pisze:5. Chciałbym zapytać bardziej doświadczone koleżanki i kolegów: jak często zdarza Wam się biegać w długich spodniach i w koszulce z długim rękawem gdy panuje słoneczna pogoda, a drzewa się zielenią?
Mi często.
I co z tego?
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

ja również mam wrażenie, ze bez tego podpunktu byłoby dużo mocniej :D
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
mam_platfusa
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 189
Rejestracja: 06 lut 2015, 14:53
Życiówka na 10k: 3 dni
Życiówka w maratonie: 3 tygodnie
Lokalizacja: za rogiem

Nieprzeczytany post

beata pisze:
mam_platfusa pisze:5. Chciałbym zapytać bardziej doświadczone koleżanki i kolegów: jak często zdarza Wam się biegać w długich spodniach i w koszulce z długim rękawem gdy panuje słoneczna pogoda, a drzewa się zielenią?
Mi często.
I co z tego?
Mam wrażenie, że muszę znaleźć jakiegoś znachora zajmującego się termoregulacją organizmu.
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

beata pisze:
mam_platfusa pisze:5. Chciałbym zapytać bardziej doświadczone koleżanki i kolegów: jak często zdarza Wam się biegać w długich spodniach i w koszulce z długim rękawem gdy panuje słoneczna pogoda, a drzewa się zielenią?
Mi często.
I co z tego?
Qba Krause pisze:ja również mam wrażenie, ze bez tego podpunktu byłoby dużo mocniej :D
Mam wrażenie, że wcale nie. Bez tego punktu wciąż przypominało by to jedynie myśli kogoś, kto nie mogąc zrozumieć przekazu całości filmu, chce przynajmniej zaimponować wyłapaniem błędów reżyserskich lub montażowych.
Są nawet specjalne strony dla fanów takich analiz, np. www.moviemistakes.com Jestem pewien, że jakieś forum też się znajdzie ;-)
Awatar użytkownika
mihumor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6204
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:14
Życiówka na 10k: 36:47
Życiówka w maratonie: 2:48:13
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Pierdylion ludzi biega nawet latem w zimowych leginsach i w długim rękawie. By tak było wystarczy, że nie jest upalnie a tylko dosyć ciepło. Nie trzeba do tego specjalnego zmysłu obserwacyjnego a ktoś kto tego nie dostrzega to albo biega gdzieś gdzie nikt inny sie nie pojawia lub mierzy świat swoja miarą, Biegając rano w kwietniu czy we wrześniu nawet w słoneczne dni można naprawdę nieźle zmarznąć zaczynając na krótko. Ja często biegam wtedy nawet w rękawiczkach i nie jest to wcale dziwne.
Najszybsza kupa złomu w galaktyce

Blog: viewtopic.php?f=27&t=29814&start=345
Koment: viewtopic.php?f=28&t=29813&start=2880
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

może się też tak okazać, że ktoś zrozumiał przekaz całości, a jednak niektóre elementy wydały się na tyle zabawne, żeby je wyłapać i wskazać. mnie to bawi :)
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
mam_platfusa
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 189
Rejestracja: 06 lut 2015, 14:53
Życiówka na 10k: 3 dni
Życiówka w maratonie: 3 tygodnie
Lokalizacja: za rogiem

Nieprzeczytany post

mihumor pisze:Pierdylion ludzi biega nawet latem w zimowych leginsach i w długim rękawie. By tak było wystarczy, że nie jest upalnie a tylko dosyć ciepło. Nie trzeba do tego specjalnego zmysłu obserwacyjnego a ktoś kto tego nie dostrzega to albo biega gdzieś gdzie nikt inny sie nie pojawia
Moje samotnicze biegactwo po krzakach zostało w końcu rozpracowane.
ODPOWIEDZ