Stryd 2.0 (footpod)

Iwona
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 18 lip 2020, 21:20
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Tutaj widać o co mi chodzi.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
New Balance but biegowy
Iwona
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 18 lip 2020, 21:20
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Teraz to czytam o synchronizacji... może za szybko to robię. Najpierw synchronizuje zegarek z Polar flow. Potem stryda z telefonem. Może muszę zaczekać aż Polar prześlę na stryda? Przy kalibracji zrobiłam to zdecydowanie później i miałam wszystkie dane tzn prędkość wiatru i inne.
Slawcio
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1313
Rejestracja: 10 lip 2017, 06:06
Życiówka na 10k: 39:40
Życiówka w maratonie: 3:02:02
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Iwona pisze:Teraz to czytam o synchronizacji... może za szybko to robię. Najpierw synchronizuje zegarek z Polar flow. Potem stryda z telefonem. Może muszę zaczekać aż Polar prześlę na stryda? Przy kalibracji zrobiłam to zdecydowanie później i miałam wszystkie dane tzn prędkość wiatru i inne.
Dokładnie tak, musisz poczekać.

Zegarek wysyła swoje dane do Polar Flow.
Power Center ściąga te dane do siebie.
Jak już widzisz taki trening w Power Center (jak z twojego zdjęcia, bez ekstra danych) to robisz synchronizację Off-line stryda z telefonem.
Power Center łączy te dane w jeden trening.

Jeżeli zrobisz synchronizację off-line przed ściągnięciem treningu z Polar Flow, to w efekcie będziesz miała dwa treningi w Power Center i już tego nie połączysz automatem.

Osobiście olałem te dane ze stryda, nic one nie dają i do niczego nie są potrzebne. Bezsensowne wykresy, i nikt nie jest w stanie mi powiedzieć po co mam je mieć.
KISS (Keep It Simple, Stupid)
Awatar użytkownika
kuczi
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1809
Rejestracja: 20 maja 2014, 13:14
Życiówka na 10k: 41:20
Życiówka w maratonie: 3:30:12
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Taka ciekawostka :oczko: Trasa z atestem, 100 km

https://www.stryd.com/powercenter/runs/5653304823971840
Astraroth
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 480
Rejestracja: 16 mar 2015, 19:28
Życiówka na 10k: 51:10
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

kuczi pisze:Taka ciekawostka :oczko: Trasa z atestem, 100 km

https://www.stryd.com/powercenter/runs/5653304823971840
Przez prawie 9 h kręciłeś 1.5kilometrowe kółka non stop? Szacun, miałabym dość po max 2 h.
A dokładność pizdryczka rzeczywiście powala na kolana :hej: .
50latek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 901
Rejestracja: 18 wrz 2019, 21:23
Życiówka na 10k: 47:47
Życiówka w maratonie: - - -
Lokalizacja: wieś na Mazowszu

Nieprzeczytany post

Też ciekawostka dla mnie, dziś przed zawodami włączyłem bieganie w moim m430 m, stałem w grupie raczej dużo młodszych biegaczy i zegarek zapytał mnie czy połączyć ze Stryd czy Foodpad (nie pamiętam), widocznie ktoś koło mnie to miał. Pierwszy raz taki komunikat, a to moje 7-me zawody tego lata z m430 na ręku.
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8789
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

To nic dziwnego. Często tak bywa, nie tylko z footpod.

Wysłane z mojego SM-G950F .
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
Awatar użytkownika
kuczi
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1809
Rejestracja: 20 maja 2014, 13:14
Życiówka na 10k: 41:20
Życiówka w maratonie: 3:30:12
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Astraroth pisze:
kuczi pisze:Taka ciekawostka :oczko: Trasa z atestem, 100 km

https://www.stryd.com/powercenter/runs/5653304823971840
Przez prawie 9 h kręciłeś 1.5kilometrowe kółka non stop? Szacun, miałabym dość po max 2 h.
A dokładność pizdryczka rzeczywiście powala na kolana :hej: .
Taki urok Ultra na pętli :oczko:
Slawcio
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1313
Rejestracja: 10 lip 2017, 06:06
Życiówka na 10k: 39:40
Życiówka w maratonie: 3:02:02
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Info dla użytkowników Polara (możliwe że Suunto również ale nie sprawdzałem)

Generalnie ja nie używam Power Center, nie mam połączonych kont i nie łączę danych.
Ale z ciekawości wysłałem przed chwilą do Power Center plik FIT z Polara i jakie było moje zdziwienie że PC połączył trening z danymi które już tam miał z synchronizacji offline.
Wcześniej trzeba było najpierw wysłać plik Polara, a dopiero później robić synchronizację off-line.
Robiąc w złej kolejności miało się w PC, dwa treningi i nie dało się tego połączyć.
Wygląda na to że teraz już to nie ma znaczenia i PC łączy zawsze treningi.

Widzę również, że teraz w czasie łączenia treningów PC nie ingeruje w plik z zegarka. Wszystko zostaje po staremu, dodaje tylko swoje ekstra dane. Wcześniej podmieniał dane dotyczące wysokości, i o ile pamiętam to o nachyleniu.
Z minusów z tego co widzę, to wycina dane o temperaturze, o ile pamiętam wcześniej również to robił. Ale to ma małe znaczenie.

Dalej nie będę tego łączył, nie widzę żadnej możliwości wykorzystania tych danych. Ale jak ktoś to robi to ta zmiana jest na plus.
KISS (Keep It Simple, Stupid)
Awatar użytkownika
kuczi
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1809
Rejestracja: 20 maja 2014, 13:14
Życiówka na 10k: 41:20
Życiówka w maratonie: 3:30:12
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Cześć.
Stryd umarł. Wczoraj po treningu jak przeglądałem aktywność w GC zauważyłem że w połowie treningu wykresy się skończyły. Myślę sobie, może bateria padła ale nie, przecież niedawno ładowałem. Podłączyłem pod ładowarkę, dioda się świeci a więc ładuje i tyle. Łączenie z aplikacją czy zegarkiem nie przynosi rezultatu...
Śmietnik?
Astraroth
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 480
Rejestracja: 16 mar 2015, 19:28
Życiówka na 10k: 51:10
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

kuczi pisze:Cześć.
Stryd umarł. Wczoraj po treningu jak przeglądałem aktywność w GC zauważyłem że w połowie treningu wykresy się skończyły. Myślę sobie, może bateria padła ale nie, przecież niedawno ładowałem. Podłączyłem pod ładowarkę, dioda się świeci a więc ładuje i tyle. Łączenie z aplikacją czy zegarkiem nie przynosi rezultatu...
Śmietnik?
Napisz do Robjina (support stryda: support@stryd.com) . Opisz ile używałes i jak umarł. Oni bardzo lubią takie case'y analizować. Komuś z naszych na bank sprawili nowego w zamian za odesłanie do USA trupka :bum: . Tamten chyba umarł po półmaratonie po ulewie.
Awatar użytkownika
niuniek24w
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 480
Rejestracja: 06 cze 2015, 12:46
Życiówka na 10k: 38:39
Życiówka w maratonie: 3:06:36
Lokalizacja: Przemyśl

Nieprzeczytany post

Astraroth pisze:
kuczi pisze:Cześć.
Stryd umarł. Wczoraj po treningu jak przeglądałem aktywność w GC zauważyłem że w połowie treningu wykresy się skończyły. Myślę sobie, może bateria padła ale nie, przecież niedawno ładowałem. Podłączyłem pod ładowarkę, dioda się świeci a więc ładuje i tyle. Łączenie z aplikacją czy zegarkiem nie przynosi rezultatu...
Śmietnik?
Napisz do Robjina (support stryda: support@stryd.com) . Opisz ile używałes i jak umarł. Oni bardzo lubią takie case'y analizować. Komuś z naszych na bank sprawili nowego w zamian za odesłanie do USA trupka :bum: . Tamten chyba umarł po półmaratonie po ulewie.
Mi odesłali ale to nie była połówka a 10k. Wysłałem właśnie do Stanów na analizę a dostałem nówkę.
10 km - 38:39 -20.09.2020r.
Półmaraton - 1:28:29 - 07.04.2019r.
Maraton - 3:06:36 - 06.10.2019r.

"Bieganie dało mi odwagę by zaczynać, determinację aby wciąż próbować i duszę dziecka, aby mieć z tego wszystkiego zabawę po drodze."
Awatar użytkownika
kuczi
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1809
Rejestracja: 20 maja 2014, 13:14
Życiówka na 10k: 41:20
Życiówka w maratonie: 3:30:12
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Dzięki za info. Napiszę.
Działał ze 2 lata a może i dłużej.
Astraroth
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 480
Rejestracja: 16 mar 2015, 19:28
Życiówka na 10k: 51:10
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

niuniek24w pisze:
Mi odesłali ale to nie była połówka a 10k. Wysłałem właśnie do Stanów na analizę a dostałem nówkę.
Może i 10k, na pewno umarł był podczas zawodów po ulewie. Tak czy siak to miło z ich strony i ja na Twoim miejscu spróbowałabym.
Jak już jesteśmy w temacie odgrzebanym to pewnie z racji mojej aktywności i pytań do supportu dostałam zaproszenie do grupy testerów apki beta i sobie teraz marudze z innymi strydowcami na Slacku. :hejhej:
Awatar użytkownika
niuniek24w
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 480
Rejestracja: 06 cze 2015, 12:46
Życiówka na 10k: 38:39
Życiówka w maratonie: 3:06:36
Lokalizacja: Przemyśl

Nieprzeczytany post

Zgadza się. To były zawody w potężnej ulewie. Woda dosłownie płynęła ulicą. Dopiero w domu przy analizie zorientowałem się że Stryd chyba od 5 kilometra nie działał.
10 km - 38:39 -20.09.2020r.
Półmaraton - 1:28:29 - 07.04.2019r.
Maraton - 3:06:36 - 06.10.2019r.

"Bieganie dało mi odwagę by zaczynać, determinację aby wciąż próbować i duszę dziecka, aby mieć z tego wszystkiego zabawę po drodze."
ODPOWIEDZ