Polar M400

Awatar użytkownika
banan85
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1239
Rejestracja: 27 kwie 2014, 22:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: wielkopolska

Nieprzeczytany post

puchatek391 pisze:Wielkie dzięki a da się ustawić automatyczne okrężnie na 1km (dało by mi to wynik odcinkowy biegu)?, rozumiem że te wartości mogę ustawić na tych ekranach o których piszą w recenzjach i na każdym mieć inne wartości aby w razie potrzeby zmienić sobie ekran


dokladnie tak :)
New Balance but biegowy
puchatek391
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 585
Rejestracja: 28 sie 2014, 13:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

jeszcze raz wielkie dzięki, mam jeszcze jedno ostatnie już pytanko i nie zanudzam :chrap:

czy jest możliwość ustawienia powiadomień o utrzymywaniu biegu w jakimś tam zakresie tempa, np ustalam przedział że biegnę miedzy 5:00 a 5:20 min/km i mi pika jak za wolno lub za szybko?
mondpas
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 298
Rejestracja: 04 paź 2013, 18:22
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

SportKonsulting pisze:
running321 pisze:czemu w tym 'sklepie' SportKonsulting nie ma żadnych cen, ani normalnych opcji jak w innych sklepach internetowych? Zakupu dokonuje się poprzez formularz tak? Tak wstępnie za białą wersję m400 bez HR zapłacę 590zł? (...)
Wynika to z faktu, iż jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów Polar na Polskę, a nie sklepem internetowym. Sprzedaż indywidualną prowadzimy poprzez formularz (wysyłkowo) lub bezpośrednio w siedzibie firmy.
Szanowni Państwo.
Jeśli tak jest, to dlaczego w Państwa cenniku widnieją takie same ceny jak u każdego innego sprzedawcy?
Wyłączny dystrybutor, u którego zaopatrują się drobni dealerzy / sprzedawcy, którzy muszą jeszcze dołożyć do ceny swoją marżę, powinien mieć ceny niższe.
Jaka więc ma być to zachęta dla kupującego aby zegarek kupił właśnie u Was, wyłącznego dystrybutora ?

Czekałem na wersję białą trochę czasu, więc za chwilę będzie dostępna wszędzie w takiej samej cenie. Doliczając np. koszty wysyłki, bo nie wszyscy muszą mieszkają w Krakowie i mogą do Was podjechać, zegarek będzie dla mnie droższy.
A biorąc pod uwagę chęć zakupu np. dwóch sztuk, z żywym człowiekiem w sklepie mogę umówić się na niższą cenę :taktak:
Wasz cennik jest na to nieczuły. :hejhej:
Wpiszę tu swoje wyniki gdy:
5k będzie poniżej 1? minut
10k będzie poniżej 4? minut
21k będzie poniżej 1h i ?? minut
42k będzie poniżej 3h i ?? minut
Na razie takich wyników nie ma więc siedzę cicho.
Awatar użytkownika
Jaca_CH
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 678
Rejestracja: 16 paź 2013, 22:22
Życiówka na 10k: 41:57
Życiówka w maratonie: 3:28:03
Lokalizacja: Bytom

Nieprzeczytany post

mondpas pisze:Szanowni Państwo.
Jeśli tak jest, to dlaczego w Państwa cenniku widnieją takie same ceny jak u każdego innego sprzedawcy?
Wyłączny dystrybutor, u którego zaopatrują się drobni dealerzy / sprzedawcy, którzy muszą jeszcze dołożyć do ceny swoją marżę, powinien mieć ceny niższe.
Jaka więc ma być to zachęta dla kupującego aby zegarek kupił właśnie u Was, wyłącznego dystrybutora ?
Taka widać jest polityka firmy. Niekoniecznie musi im zależeć by jak najwięcej ludzi kupowało bezpośrednio u dystrybutora. Wręcz przeciwnie. Po to jest sieć sklepów, partnerów by końcowy klient tam kupował po "sugerowanej cenie detalicznej" a sklepy te mają określone ceny zakupu.
Analogicznie.... samochodu też nie kupujesz w, dajmy na to, "Honda Motor Poland" tylko w lokalnym ASO.
Awatar użytkownika
banan85
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1239
Rejestracja: 27 kwie 2014, 22:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: wielkopolska

Nieprzeczytany post

z tego co wiem na ten moment nie ma takeij mozliwośći...czy bedzie w przyszłosći tego nie wiem :)

puchatek391 pisze:jeszcze raz wielkie dzięki, mam jeszcze jedno ostatnie już pytanko i nie zanudzam :chrap:

czy jest możliwość ustawienia powiadomień o utrzymywaniu biegu w jakimś tam zakresie tempa, np ustalam przedział że biegnę miedzy 5:00 a 5:20 min/km i mi pika jak za wolno lub za szybko?
running321
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 35
Rejestracja: 21 sie 2011, 15:43
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ot Panowie widzieli ofertę sklepu fitness.shop.pl? M400 w krótce dostępny, ale ładna cena obecnie tam widnieje, ponieważ 530zł za wersję bez HR i 700zł z HR ;) (i dostawa gratis)
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8798
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

sportus.pl też tak miał na zachętę przy niedostępnym sprzęcie, ale jak tylko sprzęt zrobił się dostępny, to i cenę zmienili ;)
"chłit markłetingowy" :bum:
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
harlan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 665
Rejestracja: 15 lis 2014, 13:24
Życiówka na 10k: 36:27
Życiówka w maratonie: 2:49:35

Nieprzeczytany post

running321 pisze:Ot Panowie widzieli ofertę sklepu fitness.shop.pl? M400 w krótce dostępny, ale ładna cena obecnie tam widnieje, ponieważ 530zł za wersję bez HR i 700zł z HR ;) (i dostawa gratis)
Już jest 590 i 790, także super promocje na sprzęt który był i nadal jest niedostępny :)
running321
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 35
Rejestracja: 21 sie 2011, 15:43
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

No dobra, czyli ceny wszędzie są takie same. A jak to jest z gwarancją? Jeśli chce coś oddać na gwarancji to nie uczestniczy już w tym sklep, tylko ja bezpośrednio do Polara pisze tam, że mam problem? A dowodem gwarancji jest dowód zakupu czy tam jakaś faktura? Bo często też dostaje karty gwarancyjne w zestawach, ale są w ogóle puste, nic nie wypełnione...
Awatar użytkownika
banan85
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1239
Rejestracja: 27 kwie 2014, 22:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: wielkopolska

Nieprzeczytany post

Jak już wcześniej wspomnalem mi się udalo kupić tego polara z nadajnikiem za 700 zł.:)
Jęsli ktoś jest zainteresowany gdzie to PW
harlan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 665
Rejestracja: 15 lis 2014, 13:24
Życiówka na 10k: 36:27
Życiówka w maratonie: 2:49:35

Nieprzeczytany post

W polarze podstawą gwarancji jest posiadanie podbitej karty gwarancyjnej bądź dowodu zakupu(paragon, faktura) i reklamujesz albo w sklepie albo bezpośrednio u polara w sportkonsulting. Z tym, że jeśli kupisz zegarek nie z polskiej dystrybucji to sportkonsulting Ci tej gwarancji nie uzna i będziesz musiał reklamować tylko w tym sklepie którym zakupiłeś i naprawiany bedzie za granicą. Wiem, bo kontaktowałem się w tej kwestii z nimi i taką odpowiedź uzyskałem więc warto kupować w tych sklepach które poleca sportkonsulting na swojej stronce.
mondpas
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 298
Rejestracja: 04 paź 2013, 18:22
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Czyli w tych, ktore stosuja cennik sugerowany dystrybutora czyli 590 i 790 :)
Wpiszę tu swoje wyniki gdy:
5k będzie poniżej 1? minut
10k będzie poniżej 4? minut
21k będzie poniżej 1h i ?? minut
42k będzie poniżej 3h i ?? minut
Na razie takich wyników nie ma więc siedzę cicho.
running321
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 35
Rejestracja: 21 sie 2011, 15:43
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ps. W SportKonsulting z przedwpłatą jest jeszcze +15zł za dostawę :)
mondpas
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 298
Rejestracja: 04 paź 2013, 18:22
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ogolnie nie byloby problemu bo za trzy tygodnie bedzie chodzil gwiazdor tylko ze to ja nim bede a tu ciagle trzeba dokladac do budzetu :)

Pytanie do SportKonsulting: dlaczego zegarek V800 i M400 z Hr i bez w cenniku maja stawke Vat 8% ? Czy zegarki sa zaklasyfikowane jako sprzet medyczny i stad obnizona stawka vat? Prosze o podanie symbolu PKWiU przedmiotu.
Wpiszę tu swoje wyniki gdy:
5k będzie poniżej 1? minut
10k będzie poniżej 4? minut
21k będzie poniżej 1h i ?? minut
42k będzie poniżej 3h i ?? minut
Na razie takich wyników nie ma więc siedzę cicho.
running321
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 35
Rejestracja: 21 sie 2011, 15:43
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dobrą opcję podał mi banan85, bo przecież jeśli z gwarancją zwracam się bezpośrednio do Polara to trzeba szukać jak najtaniej :)
A różnica w cenie w m400 bez HR ze sposobem banana i w sklepie SportKonsulting to 74 zł :)
ODPOWIEDZ