[wątek wydzielony] Blokada i usunięcie użytkownika cichy70

W jakim kierunku zmierza bieganie.pl, pytania, pomoc, wyjaśnienia, pytania do Redakcji.
Świeżak
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 404
Rejestracja: 19 cze 2019, 18:13
Życiówka na 10k: 10k to za długo
Życiówka w maratonie: Pobiegnę po 40tce.

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze: 16 cze 2023, 14:31 Może to jakiś mój "memory leak" ;) a może "memory leak" Cichego ? @pawo ? A może @swierzak ? Możecie wrzucić jakieś screeny jeśli macie? świerzak ma chyba dostep do screenu moderacji gdzie coś też widać.
Był post, Adam go usunął o 23:14:
Obrazek
Jest to post o ID 1079379, nie ma już takiego w tamtym wątku. Nie mam uprawnień by go zobaczyć.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12808
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

PiotrSn pisze: 16 cze 2023, 15:09 Nie wiem, jak się tu likwiduje własne konto. @Adam Klein mógłbym prosić?
Też jakiś czas temu chciałem usunąć swoje konto, bo spóźniał mi się okres, ale samemu się nie da wyabortować. Zwłaszcza w PL. Dlatego zostaję i na razie sobie chwalę.
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13555
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

Świeżak pisze: 16 cze 2023, 15:11
Adam Klein pisze: 16 cze 2023, 14:31 Może to jakiś mój "memory leak" ;) a może "memory leak" Cichego ? @pawo ? A może @swierzak ? Możecie wrzucić jakieś screeny jeśli macie? świerzak ma chyba dostep do screenu moderacji gdzie coś też widać.
Był post, Adam go usunął o 23:14:
Obrazek
Jest to post o ID 1079379, nie ma już takiego w tamtym wątku. Nie mam uprawnień by go zobaczyć.
I dalej hejt?
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 4059
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

Rolli pisze: 16 cze 2023, 15:40 I dalej hejt?
:szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok:

Obrazek
Źródło: cichy
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4197
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

@artur_kozlowski
tak na krótko, bo trochę w niedoczasie dzisiaj.
zalogowałem się jako cichykot, żeby nie prosić ciagle kolegów o wstawianie odpowiedzi.
po pierwsze wnioskuję o zawieszenie konta Kleina i Pawo.
pewnie nic z tego nie będzie, ale jednak wnoszę.

Pod pozorem wyimaginowanych zarzutów ( odniosę się do tego później) klein zablokował mi konto przy poklasku Pawo, a następnie dziś cały dzień został tutaj odprawiony lincz i sąd nad moją osobą przy czynnym szczuciu i udziale dwóch osób które SA STRONĄ W TYM SPORZE i delikatnej pomocy moderatora Świeżaka, który jakże bezstronnie się wypowiedział o ostrzeżeniach które mi udzielił, notabene jednym i notabene tez tylko dlatego, że miałem mieć śmiałość inne zdanie.

Klein i Pawo cos tam potajemnie pokasowali, co nie wiadomo, ale wiadomo, ze to była kropla co przepełniła.
jednym słowem, było cos wywalone, może to ze nie chce mi się z wami gadać, a może jakiś post Kleina lub pawa, ale ja nie mam się czego wstydzić, bo mi nie włamał się akurat Johny Walker na koto i biore pełną odpowiedzialność za to co napisałem.

a nic nie uprawniało do takiej decyzji.

jestem na forum od 22 lat, znaczy byłem, nigdy do momentu jak świeżak bez dania racji dał mi ostrzeżenie ( wrócimy do tego ) nie słyszałem, żadnej skargi na siebie, nie dostałem bana, ostrzeżenia nic, a tu pozwalasz na regularny lincz na de mną, bez możliwości obrony.

pomijam już swój wiek, i że wychowywać to raczej ja a nie mnie.

a tu kto trwał się do bata napierdalał mnie po plecach.

no brawo.
z małej litery wszystko pisze faszysta.
zajebisty zarzut, szczególnie ze zasady ortograficzne mówią, że można.
( faszysta dopisek mój)
itd itd, same bla bla bla, bez żadnego konkretu.

dziękuję jednocześnie za niezablokowanie tematu, bo to byłaby najgorsza możliwa opcja.

@artur_kozlowski rola szefa portalu jest czasem trudna, ale czas cos postanowić.

ps
oczywiście pojawiło się bardzo dużo głosów rozsądnych bądz wyważonych dziękuję Panowie za to.

i jak zwykle najwiecej do powiedzenia tutaj maja Ci co najmniej maja do powiedzenia o bieganiu.
a zaistnieć jakoś trzeba.
Slawcio
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1488
Rejestracja: 10 lip 2017, 06:06
Życiówka na 10k: 36:14
Życiówka w maratonie: 2:46:06
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ehhh, szkoda. Mnie tam ostatnio cichy70 zaimponował, że potrafił się publicznie przyznać do zmiany poglądów, na temat biegania na strydową moc :D.

Jestem zdecydowanym przeciwnikiem banowania kogokolwiek za cokolwiek. Niech każdy sam sobie wystawia wizytówkę. Po to mam 4 litery między uszami, żebym to ja sam, wyrobił sobie poglądy na temat innych. Nie potrzeba mi tatusiowania.
Czas osiągnięty podczas zawodów jest wprost proporcjonalny do twojego zaangażowania.
Bieganie metodą startową. http://run.hancza.net/
Życiówki 2024 (M50): 5K-17:17, 10K-36:14, 21K-1:22:28, 42K-2:46:06
50latek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 901
Rejestracja: 18 wrz 2019, 21:23
Życiówka na 10k: 47:47
Życiówka w maratonie: - - -
Lokalizacja: wieś na Mazowszu

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze: 16 cze 2023, 14:31 Może to jakiś mój "memory leak" ;) a może "memory leak" Cichego ? @pawo ? A może @swierzak ? Możecie wrzucić jakieś screeny jeśli macie? świerzak ma chyba dostep do screenu moderacji gdzie coś też widać.
Ja bym tylko prosił, aby nie przekręcać nazw własnych użytkowników.
To jest Świeżak, a nie świerzak, czyli przez samo Ż i z wielkiej litery.
"Nick" pewnie od słowa świeży (choć może nie), a świeży w języku polskim piszemy przez samo Ż. Ale to akurat mniej ważne, bo oczywiście "nick" nie musi być słowem poprawnym ortograficznie.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12808
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Cichy jako cichykot, ok. Odświeżenie czy nowa jakość?
Żeby tak można było z ciałem i znowu 18lat na karku i problemy z kupieniem piwa bez dowodu. :hahaha:
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 4059
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

Niczego nie przekręcił, wklepał po prostu innego użytkownika. Tyko czy to jest takie ważne.
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4197
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

pamięć wróciła, był post do pawa, który został wykasowany w stylu, że owszem wykasowałem swoje wpisy z poprzedniej imby bo mądry głupiemu ustępuje i stwierdziłem, ze nie ma co robić obory bo to forum biegowe.
i cos w tym stylu, że jak widać niepotrzebnie.
zero bluzgu czy personalnych odnośników wykraczających poza wersal.

uffff
i tylko bana za to dali.
a mogli przecież zabić.

ale fakt zwracam honor post był.
tylko o z tego?
za ładna pogodę klein też będzie banował bo u niego akurat pada?
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12808
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Logo se zrób. Załóż bloga, albo coś. Zorientuj się w działach i tematach. Zanim zadasz pytanie o trening to przeczytaj najpierw podpiętą zakładkę z treningami. Ja tego nie zrobiłem dlatego tak błądzę. Ucz się na błędach innych użytkowników. Nie spamuj i takie tam.
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4197
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

@artur_kozlowski
tu przykład jak można !@#$% conajmniej parunastu moich znajomych z forum, bez żadnych konsekwencji, a do tego chodzić w glorii i chwale.
niektórym wolno.
a moje 22 lat pisaniny tutaj w czasach kiedy forum umierało też, to teraz można se w te gwiazdki wsadzić widzę.
pawo pisze: 23 mar 2023, 21:01
Adam Klein pisze: 23 mar 2023, 19:57 A tutaj Mentzen? Szef Konfederacji? Ja nie mam nawet do niego jakich zarzutów, tylko chodzi mi o to, że to wyglada jak deklaracja polityczna.
A ja mam i to bardzo. Pewnie ktoś to usunie ale muszę.
***** konfe i wszystkich nazioli, ***** po stokroć.
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4197
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

i jeszcze jedno, z powyższego wynika, że posty Pawo też zastały wycięte. jeżeli tak to dlaczego?
mówię oczywiście o dyskusji wieczornej, bo skoro odnosiłem się do wpisu Pawo, a nie widzę tego wpisu, logicznym się wydaje, że został usunięty. dlaczego?
nie pasował treścią do układanki?
50latek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 901
Rejestracja: 18 wrz 2019, 21:23
Życiówka na 10k: 47:47
Życiówka w maratonie: - - -
Lokalizacja: wieś na Mazowszu

Nieprzeczytany post

cichykot pisze: 16 cze 2023, 17:25 @artur_kozlowski
tu przykład jak można !@#$% conajmniej parunastu moich znajomych z forum, bez żadnych konsekwencji, a do tego chodzić w glorii i chwale.
niektórym wolno.
a moje 22 lat pisaniny tutaj w czasach kiedy forum umierało też, to teraz można se w te gwiazdki wsadzić widzę.
pawo pisze: 23 mar 2023, 21:01 A ja mam i to bardzo. Pewnie ktoś to usunie ale muszę.
***** konfe i wszystkich nazioli, ***** po stokroć.
Oj pewnie więcej niż parunastu, i nie nie tyko twoich znajomych. Bo statystycznie na forum jest zdecydowana nadreprezentacja płci brzydszej, w większości wiek piszących to pewnie 20-60 lat. To pokrywa się z nadreprezentacją tej grupy wyborców wśród elektoratu Konfederacji. Można więc przyjąć, że około 20-25% forumowiczów planujących brać udział w wyborach rozważa z różnych powodów glosowanie na tę partię. Jako, że niektórych polityka w ogóle nie obchodzi to przyjmijmy że te 16.66%, czyli co szósty forumowicz wg @pawo jest naziolem.
To na pewno więcej niż parunastu.
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4197
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

ja tylko pokazuje podwójne standardy pod rządami Kleina i przy przyzwoleniu moderacji.
ODPOWIEDZ