Komentarz do artykułu Można (na razie) biegać

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
Awatar użytkownika
jarjan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1665
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:56

Nieprzeczytany post

21km10km pisze:Nie mam, tak to oceniam. Pisałem już, najbardziej mi się skojarzyło "szczujnia" i tak nazywam tą telewizję. Szczują i tyle , szczuć czyli "podjudzać, podburzać" tak to oceniam. Tyle. :nienie:
To jeszcze, dla pełnego obrazu, napisz - jak oceniasz Kurwizję?, ... tyle! :) :)
Biegam, więc jestem. :)

pozdrawiam
Jarosław
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
marek301
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 678
Rejestracja: 14 mar 2007, 22:55

Nieprzeczytany post

21km10km pisze:Nie mam, tak to oceniam. Pisałem już, najbardziej mi się skojarzyło "szczujnia" i tak nazywam tą telewizję. Szczują i tyle , szczuć czyli "podjudzać, podburzać" tak to oceniam. Tyle. :nienie:
Wielki Szacun, że miałeś odwagę napisać to co myślisz! :usmiech:

Jak widać większość kolegów tutaj ma inne "preferencje" :hahaha:

Mnie to nie przeszkadza zupełnie,
szanuje każde poglądy i różne emanacje intelektu. :usmiech:

Szanujemy poglądy innych bo to normalka,
że każdy człowiek to inny metabolizm. :hejhej:

Należymy do Elity Biegaczy i zacznijmy się bardziej lubić,
bez względu na "wyznanie" które praktykujemy. :hahaha:
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Obrazek
Fenomen
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 362
Rejestracja: 22 lut 2020, 08:40
Życiówka na 10k: 42:00
Życiówka w maratonie: 3:28:00

Nieprzeczytany post

Kangoor5 pisze:
21km10km pisze:Ja też nie oglądam, chociaż siedzę w domu od ponad miesiąca to od rana tv wyłączony. Jedynie usłyszę coś jednym uchem jak żona przyjdzie i puści w domu tą szczujnię TVN. Naprawdę daleko mi do bycia wyborcom PiS ale z dwojga złego wolę TVP, bądź bardziej umiarkowaną "polszmatę".
Kogo na kogo szczuje ten TVN? Pytam bo polska scena infotainmentu jest mi obca.
Nie odrozniasz chyba fikcji od rzeczywistości. Trzeba zrozumiec, to co tam mowia to oni nie mowia / pokazuja prawdy, klamia, manipulują informacjami. I chcą abysmy widzieli / slyszeli to co oni chcą.

Np nie mowili o WHO ze mieli juz informacje 2-3 miesiace wcześniej, ze jest ten wirus, ze on wymknie sie na cały swiat.
Materiały Shivy tez są kasowane, ciekawe dlaczego, w tvp, tvn nie ma z nim wywiadów. Ciekawe dlaczego? PRAWDA?

Czemu w tv nie mowia, w jaki celu polska policja sie zbroi?

Wysłane z mojego DUK-L09 .
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Fenomen pisze:Nie odrozniasz chyba fikcji od rzeczywistości.
Zgadza się, to ja mam z tym największy problem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mossar
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1617
Rejestracja: 21 wrz 2019, 22:19

Nieprzeczytany post

I TVP i TVN manipulują na potęgę.

Ale TVP bardziej :D
Awatar użytkownika
Arasso
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 570
Rejestracja: 22 maja 2014, 17:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

A dostrzegacie różnicę pomiędzy telewizją PRYWATNĄ a telewizją PUBLICZNĄ... ba! Telewizją NARODOWĄ? Czy nie bardzo?
Jak ktoś nazywa TVN szczujnią i przyznaje ze woli oglądać TVP... no to sorry ale publicznie robi z siebie pośmiewisko.
Nie mam problemu z tym co wygaduje rydzyk w swoich mediach czy karnowscy w swoich szmatławcach, tak samo jak i niem mam problemu z tym że TVN nie kryje antypatii do obozu rządzącego. Prywatne media. Wolność słowa. Mają prawo. Ja mam swój rozum i oglądam oraz czytam rożne media. Myślę samodzielnie. Ale do kwy nędzy TVP opłacane jest z naszych pieniedzy!
"Life can pull you down but running will always lift you up."
Fenomen
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 362
Rejestracja: 22 lut 2020, 08:40
Życiówka na 10k: 42:00
Życiówka w maratonie: 3:28:00

Nieprzeczytany post

Arasso pisze:A dostrzegacie różnicę pomiędzy telewizją PRYWATNĄ a telewizją PUBLICZNĄ... ba! Telewizją NARODOWĄ? Czy nie bardzo?
Jak ktoś nazywa TVN szczujnią i przyznaje ze woli oglądać TVP... no to sorry ale publicznie robi z siebie pośmiewisko.
Nie mam problemu z tym co wygaduje rydzyk w swoich mediach czy karnowscy w swoich szmatławcach, tak samo jak i niem mam problemu z tym że TVN nie kryje antypatii do obozu rządzącego. Prywatne media. Wolność słowa. Mają prawo. Ja mam swój rozum i oglądam oraz czytam rożne media. Myślę samodzielnie. Ale do kwy nędzy TVP opłacane jest z naszych pieniedzy!
Tvp czy tvn czy polsat, naszaTV inne kanały w telewizji to wszystko to samo.

Wysłane z mojego DUK-L09 .
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Arasso pisze:TVN.....Prywatne media. Wolność słowa. Mają prawo. Ja mam swój rozum i oglądam oraz czytam rożne media. Myślę samodzielnie. Ale do kwy nędzy TVP opłacane jest z naszych pieniedzy!
Na szczęście są jeszcze prywatne media, ale kto wie co będzie dalej.
No nic, ja myślę, że to dobre podsumowanie tego wątku, który najwyższa pora zamknąć bo w kwestiach biegowych już się on nie rozwija. Dziękuję wszystkim dyskutantom. :)
Zablokowany