Idea "Nie Biegaj Sam"

scavenger
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 46
Rejestracja: 23 lip 2009, 17:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kowary, Zielona Góra

Nieprzeczytany post

Witam może nie jestm jakimś super doświadczonym biegaczem ale staram sie beigać reglularnie i troszkę znudziło mi sie bieganie w pojedynkę więc chętnie dołączę sie do owej akcji jestem z Zielonej Góry więc jeśli są jeszce jakieś chetne osby to jestem otwary na prpozycje
Jezus nadchodzi udawaj,że jesteś zajęty
New Balance but biegowy
karo
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 15 wrz 2009, 10:07

Nieprzeczytany post

Czesć,
ja biegam we Wrocławiu tak 60km/tydz. (okol. zoo, wyspy opatowickiej, stadionu olimpijskiego) i jakoś ciężko mi zmobilizować większą ekipę, więc chętnie wesprę incjatywę.

Pozdrawiam:)
Damonic
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 9
Rejestracja: 16 maja 2009, 16:43

Nieprzeczytany post

Karo ,bardzo chętnie spotkam się z Tobą na treningu w okolicach o których wspomniałeś. Marzy mi się wystartować w nadchodzącym biegu sylwestrowym w Trzebnicy. Może dasz mi jakieś instrukcje treningowe.
wielbiciel
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 25 paź 2009, 19:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: kwidzyn

Nieprzeczytany post

Czesc jest ktoś chętny do pobiegania w Kwidzynie to zapraszam.Ja mam świetną trasę na Miłosnej,piękne miejsce ,sam las zero ruchu motor.
Stal hartuje się w ogniu.
Awatar użytkownika
ArturS
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 819
Rejestracja: 24 wrz 2009, 08:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ktoś może chętny na wycieczkę biegową w Dąbrowie Górniczej? A dokładniej chodzi o zbiornik Pogoria IV + ewentualnie Pogoria II - tak żeby było z 20-30km. Przewidywane lekkie tempo z prędkością ok 5:40-6:00min/km. Na pewno będzie kilkanaście km asfaltu, trochę szutru i... nie wiem, nie biegłem tamtędy :hahaha: Pierwszy termin jaki mi się nasuwa to niedziela 1.11.2009, choć ze względu na święto może nie wypalić (będę robił wszystko żeby jednak się udało)
Awatar użytkownika
mariod
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 678
Rejestracja: 09 sty 2010, 17:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Polska

Nieprzeczytany post

Pytałeś mnie kiedyś Adam,jak ma się Olimp p.Adama Wonko.Otóż bardzo dobrze! Jest silna grupa około 20 biegaczy,która startuje reguralnie w różnych biegach.Raz w miesiącu jest wspólny trening.Ja nie należę do klubu,byłoby to dla mnie zbyt "sformalizowane" Ale sympatyzuje z nimi i też promuje bieganie.Pozdrawiam! Mariusz z Tomaszowa Maz.
nodam
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 7
Rejestracja: 13 sty 2010, 10:04
Życiówka na 10k: 52 min
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Piękna idea, tylko przyklasnąć. Biegamy w Szczecinku w kilku 30 - 50 latków od ponad 2 lat dla zdrowia, samopoczucia i satysfakcji. W poniedziałki i środy od 18.30 kóleczka między Darzborem a śluzą (ok. 15 km.), w soboty rano o 7.00 spod basenu dookoła Trzesiecka. Tempo ok 5,5 min/km. Zapraszamy wszystkich do wspólnego trudu.
Awatar użytkownika
Mariusz6430
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 151
Rejestracja: 15 sty 2010, 18:58
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Nysa

Nieprzeczytany post

u nas rok temu powstała akcja "nysa biega" spotykamy się w sobotę oraz niedzielę o godz. 10 na stawie "sekuta". Podczas tej akcji spotyka się mniej więcej 10 osób, dostosowujemy tempo do najsłabszego;) dodatkowo organizujemy zawody w którym liczy się przebiegnięcie trasy a nie wynik, każdy otrzymuje pamiątkowy medal, zachęcamy w ten sposób osoby do wspólnej rekreacji;) mam nadzieję że w większości miast powstanie powstaną tego typu akcje. http://koloteam.vel.pl/nowa_strona_137.htm.Osobiście do samotnego biegania zmusiłem się tylko raz, przebiegłem 10 km;)pozdrawiam
tomsyl
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2010, 13:14

Nieprzeczytany post

jestem z małego miasta i mało kto tu biega-STRZELNO KUJ-POMORSKIE
boczek-86
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 18 cze 2010, 20:12
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

moze i fajna idea zeby biegac z kims tylko co wtedy kiedy niema z kim?? ja zawsze biegam po pracy tj. o 23 koncze prace i w domu jestem tak 23.40 wiec tak o 23.50 ide biegac i tak biegam okolo 5 km w nocy. i powiem ze truno nawet jakieko kolwiek kumpla poprosic zeby z toba po biegal. a wiadomo ze rano sie dluzej spi bo na 15 znowu do pracy i powiem szczeze ze mi sie fajnie biega samemu:) w nocy pusto na ulicach i przede wszystkim chlodniej:) bo w dzien biegac to jest dramat w te upaly. pozdrawiam wszystkich biegajacych:)
Awatar użytkownika
exciter69
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2010, 15:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja biegam zawsze wojewodzkim parku kultury i wypoczynku w chorzowie/katowicach w poniedzalki, srody i piatki o godzinie 18tej. no chyba ze pogoda jest beznadziejna.
zaczynam od skrzyzowania aleii Zietka z droga prowadzącą do hipermarketu carrefour i biegne w strone zoo. zazwyczaj 2 petle (14km, spokojne tempo 5:45min/km).
chetnych zapraszam.
gg:4321920
Awatar użytkownika
goldie77
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 548
Rejestracja: 03 lis 2010, 11:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Łódź - Chojny-Kurczaki

Nieprzeczytany post

Ja biegam w Łodzi w tygodniu wieczorami na Stawach Jana - robię sobie pętelki. nie biegam szybko a wiem że w Łodzi sporo szybkich biegaczy jest - więc z nimi biegać nie dam rady. Oczywiście jak ktoś biega wolniej - z chęcią pobiegam z nim - dojadę jak trzeba gdzieś gdzie jest fajnie i można zrobić 4-5 km.
W weekend biegam w Arturówku.
PaniBogHalina
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2011, 13:20
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja swoją przygodę z bieganiem dopiero zaczynam, jednak chętnie pociągnęłabym ją w towarzystwie.
Są nikłe szanse, że na moim końcu Świata ktoś odwiedza forum, ale może jednak :).
Kłania się Dolny Śląsk - Bystrzyca Kłodzka :).
tadobra
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Radzymin

Nieprzeczytany post

jest ktoś chętny do biegania w Markach lub Warszawie? Bo sądzę że z tego miasta co ja jestem nie ma chętmnych tu--> Radzymin :)
adam16
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 27 lis 2007, 13:50
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Radzymin

Nieprzeczytany post

w Radzyminie trochę ludzi jednak biega:). Ja biegam w weekendy trasa po drogach leśnych spod Kościoła w Rejentówce nad Zalew Zegrzyński i z powrotem (ok. 15km).
ODPOWIEDZ