POLICE(41) - Stadion OSiR ul.Piaskowa 97. Sobota 9;30!

róża
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 35
Rejestracja: 19 sty 2013, 14:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam! No to się nie zrozumieliśmy! Oczywiście w BBL jest każdy kto biega, bo lubi (nawet sam). Mnie chodzilo o konkretną sobotę i zawodników sportowych - piłkarzy, którzy dzielnie biegali w ramach swojego treningu ( oczywiście też mogą być w akcji BBL, ale ich bieganie tego dnia nie miało takiego charakteru). Wspólnie biegało się też bardzo fajnie.Miejsca na stadionie starczy dla wszystkich! :usmiech:
New Balance but biegowy
hutnik
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 07 lut 2013, 08:21
Życiówka na 10k: 47:16
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam serdecznie,

Na forum jestem nową postacią.
Niemniej jednak od około 2 lat amatorsko sobie pobieguję m.in. po Puszczy Wkrzańskiej. Ostatnio trafiłem na posty, z których wynika, iż w niedalekich mi Policach są co tygodniowe treningi BBL. Z chęcią bym się wybrał na jeden z treningów, o ile mają one charakter otwarty?

Pozdrawiam,
róża
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 35
Rejestracja: 19 sty 2013, 14:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jasne,że otwarty! Spotykamy się w każdą sobotę na stadionie ul. Piaskowa o godzinie 9.30, najpierw rozgrzewka, potem biegamy ( każdy w swoim tempie), potem znowu gimnastyka a na koniec ( ok. 11.15-11.30) .... kawa w zaprzyjaźnionej kawiarence na ryneczku( nie obowiązkowa). Całość - inicjatywa i prowadzenie rodzeństwa Beatki i Zbyszka!
Zapraszamy! :usmiech:
pokrzywb
Wyga
Wyga
Posty: 51
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:40
Życiówka na 10k: 40:17
Życiówka w maratonie: 3:47

Nieprzeczytany post

Pani Różo;-) może zostanie Pani naszym menagerem ds. rozgłosu i dobrej reklamy?;-)
WItaj nowo przybyly sportowcu! ;-)
w zasadzie to nie taki nowy....:) rozumiem,ze Puszcze Wkrzańską już obiegałes i chciałbyś sie z nami tym podzielic, pobiegać i dobrze się porozciągać na stadionie...-to jak zawsze zaznaczam podstawa bez kontuzyjnego dlugoletniego biegania:)
zapraszamy w sobote na 9 30 - jedyny taki stadion, z jedyną tak świetną,ciągle sie powiększająca GRUPĄ:)
a tym czasem..........JEMY PĄCZKI, kto ile moze!;-)
a sportowcy..mogą ile tylko sie zmieści:)
trener BiegamBoLubie Police Beata
róża
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 35
Rejestracja: 19 sty 2013, 14:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A dlaczego ja myślałam,że my to pączki to nie ? :niewiem:
Jeszcze trochę dnia zostało, nadrobię!
Co do reklamy to robię co mogę i nawet obcych ludzi zaczepiam :usmiech:
A bieg kobiet w Berlinie jest 4 maja co mnie bardzo smuci, bo wtedy będę w górach ( nie biegać) :chlip:
hutnik
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 07 lut 2013, 08:21
Życiówka na 10k: 47:16
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam wszystkich ponownie,

Chciałbym tylko nadmienić, iż nazywanie mojej skromnej osoby sportowcem to...spore nadużycie :)
Póki co życzę wszystkim udanego (sportowego) piątku :)
i do zobaczenia w sobotę o 9.30

Pozdrawiam serdecznie,
pokrzywb
Wyga
Wyga
Posty: 51
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:40
Życiówka na 10k: 40:17
Życiówka w maratonie: 3:47

Nieprzeczytany post

Pani Różo! za ten nasz niemal codzienny wysliłek,pewnie ze pączke nam sie nalezy!;-) ponadto "tym,którzy chocby troche sie ruszaja" to na pewno bardziej niz wszystkim pozostałym leniuchom:)
jakos to spalimy.......:) dla mnie świeto,to świeto! po to jest,zeby z niego korzystac;)
w sb. mnie nie będzie,ale trening poprowadzi Brat,a ze nie bylo go ost.2 razy,to pewnie da Wam troche w kość;-)
do Hutnika: jak ktos biega prawie 2 lata..choć czasem jak "dzik" sam,po lesie...;-) to zdecydowanie otrzymuje mialo "sportowca" :)
pozdrawiam,
B.:)
trener BiegamBoLubie Police Beata
róża
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 35
Rejestracja: 19 sty 2013, 14:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Już się boję Zbyszka - "trenero-instruktora" : :oczko: A tak naprawdę jak są interwały to ja lajtowo! No co -niektórzy mogą mieć przywileje?
życzę Beatko odpoczynku, ale nieobecność nie zwalnia Cię od biegania -ma się rozumieć :usmiech:
pokrzywb
Wyga
Wyga
Posty: 51
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:40
Życiówka na 10k: 40:17
Życiówka w maratonie: 3:47

Nieprzeczytany post

Jak n amnie przystało..odpoczynek połączony z bieganiem...i to w niesamowitej nadmorskiej scenerii...;-) no a w niedziele..to nawet i bieg 15kilometrowy ze Świnoujścia do Herinsdorfu..i spowrotem!;-) super trasa..i zwiedzanie przy okazji;-)
ale powracając do NASZEJ fantastycznej grupy Biegowej w Policach..podsyłam link do zdjec;-)
https://plus.google.com/u/1/photos/1016 ... 1176724913
p.s. mam nadzieje,ze przywitaliscie też nowego "kolege sportowca"-Hutnika i zagości on częściej na naszych treningach!;-0
do zobaczenia w sobote!:-)
trener BiegamBoLubie Police Beata
róża
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 35
Rejestracja: 19 sty 2013, 14:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

To był widać super, nadmorski, dłuuuugi bieg!
Co do" Hutnika"przyznam,że nie odkryłam Go na biegu! :niewiem:
Zdjęcia niestety nie wyświetliły mi się ( nie wiem jak u innych,u mnie pojawia się informacja o błędzie).
pozdrawiam wszystkich biegających szybko, a także troszkę wolniej :oczko:
pokrzywb
Wyga
Wyga
Posty: 51
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:40
Życiówka na 10k: 40:17
Życiówka w maratonie: 3:47

Nieprzeczytany post

witam wszystkich :-) pamiętajmy ,że wiosna coraz bliżej..a co za tym idzie...będzie coraz cieplej co mni eniezmiernie CIESZY!;-)
PANI Różo ,dla informacji...w wiadomości prywatnej (tego forum )wysłalam, Pani dodatkowe info ad. zdjec.
pozdrawiam :)
do zobaczenia w sobote!:-)
trener BiegamBoLubie Police Beata
róża
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 35
Rejestracja: 19 sty 2013, 14:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

No właśnie w sobotę :chlip: nici ze wspólnego biegania, bo ... szkolenie zawodowe. Ale inni też wagarowali więc czuję się usprawiedliwiona :usmiech: za wiadomość o zdjęciach dziękuję i wszystkich pozdrawiam! gdyby ktoś nie zauważył to dzień dłuższy o całe 2 godziny!
hutnik
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 07 lut 2013, 08:21
Życiówka na 10k: 47:16
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam wszystkich,

W ubiegłą sobotę...ostatecznie się nie pojawiłem. Przejrzałem zdjęcia i uznałem tak: gdzie osoba z takim brzuchem jak ja na stadion chce się wybierać...
Może kiedyś się pojawię, jak już będę "sportowcem" :)

Pozdrawiam,
róża
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 35
Rejestracja: 19 sty 2013, 14:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Hutniku! Brzuchów biega tam więcej! Nie szukaj usprawiedliwienia dla sobotniego polegiwania w łóżeczku! :nienie: A ja melduję,że skoro mnie w sobotę nie będzie to dzisiaj "wykręciłam" 6 kółeczek po 400m, na stadionie z prędkością własną czyli 400 m w 4 minuty( a jaki jest rekord naszego stadionu?) Dla niezdecydowanych życzę odrobinę luzu! No i w Dzień Św. Walentego ściskam Wszystkich :usmiech:
Awatar użytkownika
meWho
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 15
Rejestracja: 15 wrz 2012, 11:44
Życiówka na 10k: 39,49
Życiówka w maratonie: 3:56,29

Nieprzeczytany post

róża pisze: "wykręciłam" 6 kółeczek po 400m, na stadionie z prędkością własną czyli 400 m w 4 minuty( a jaki jest rekord naszego stadionu?)
z tego co pamiętam to 400m w 4:02, więc nowy rekord należy na pewno do Pani.
ODPOWIEDZ