Bieganie na Podlasiu

Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Jurek Kuptel pisze: Ps. Kto będzie w Hajnówce na Półmaratonie 16.05.2009r.?
Pozdro...
Ja
New Balance but biegowy
Siekier83
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 09 lut 2009, 20:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Niebawem półmaraton Białystok-Dobrzyniewo Duże na być dodany do kalendarza na maratonachpolskich - oficjalna informacja od organizatora
mnich
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 21 mar 2009, 19:09

Nieprzeczytany post

Jak go dodadzą do kalendarza i będą jakieś informacje na jego temat to pobiegnę, namówię nawet kilku kolegów.
Siekier83
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 09 lut 2009, 20:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Białostocki półmaraton właśnie został dodany do kalendarza http://www.maratonypolskie.pl/mp_index. ... code=14178 Zapowiada się fajna impreza, wszystkich chętnych zapraszamy 6 czerwca do Białegostoku.
mnich
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 21 mar 2009, 19:09

Nieprzeczytany post

No to jak już mówiłem, będę na pewno ;)
Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

http://juwenalia.bialystok.pl/
Zakładka Maraton ulicami Białegostoku

23 maja (sobota) dystans 3 km.
Start - Ciepła
Meta Kampus PB
mnich
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 21 mar 2009, 19:09

Nieprzeczytany post

Tam też będę, tyle że nie wiem kto mierzył te 3 km bo tam tego więcej jest...
Siekier83
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 09 lut 2009, 20:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Wszystko fajnie, ale trzeba mieć talent żeby bieg na 3 km z hakiem nazywać maratonem. Profanacja.
mnich
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 21 mar 2009, 19:09

Nieprzeczytany post

Oj czego się tu czepiać organizatorów z naszego małego zadupia... Dobrze że w ogóle coś będzie...
Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Siekier83 pisze:Białostocki półmaraton właśnie został dodany do kalendarza http://www.maratonypolskie.pl/mp_index. ... code=14178 Zapowiada się fajna impreza, wszystkich chętnych zapraszamy 6 czerwca do Białegostoku.
Będzie ktoś w sobotę?
Ja się wybieram. Ciekawo co kryje się pod hasłem
Wszyscy zawodnicy startujący w Półmaratonie, goście i organizatorzy zaproszeni są przez komitet organizacyjny na EKO PARTY w plenerze po zakończeniu zawodów.
Jurek z Lasu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1374
Rejestracja: 08 maja 2009, 08:32

Nieprzeczytany post

lorak75 pisze:
Wszyscy zawodnicy startujący w Półmaratonie, goście i organizatorzy zaproszeni są przez komitet organizacyjny na EKO PARTY w plenerze po zakończeniu zawodów.
Kilka parasoli, darmowe piwo + grochówa + kiełbaska + itp. na starym stadionie w Dobrzyniewie - tak było rok temu. Ogólnie imprezka fajna była choć rok temu strasznie duszno było.

Do startujących pierwszy raz na tej trasie: Uważajcie z tempem - jest tam kilka fajnych górek. :hej:
Jurek z Lasu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1374
Rejestracja: 08 maja 2009, 08:32

Nieprzeczytany post

mnich pisze:Oj czego się tu czepiać organizatorów z naszego małego zadupia... Dobrze że w ogóle coś będzie...
To fakt. Przydałby się jakiś na początek półmaraton ulicami Białegostoku. Więcej ludzi dopingujących na trasie = lepsza zabawa i promocja biegania w regionie. Na półmaratonie do Dobrzyniewa człowiek czuje się trochę jak na treningu (samotność długodystansowca) :lalala:
Siekier83
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 09 lut 2009, 20:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

300 tysięcy ludzi to nie takie małe zadupie. Półmaraton Eko to niewątpliwie udana impreza, choć kameralna, trochę nie było promocji imprezy w internecie i pewnie dlatego liczba uczestników była mniejsza niż w tamtym roku. Impreza nawet nieźle zorganizowana, duża ilość punktów odżywczych na trasie (6), ładne medale, po biegu Eko party w plenerze. Gdyby lepiej wypromować imprezę i wydłużyć limit czasu do 3 godzin to pewnie padłby rekord frekwencji, bo biegaczy w Białymstoku przybywa z roku na rok. Macie rację, że przydałby się jakiś bieg ulicami miasta. Szkoda że MOSiR nie ma pomysłu na jakieś zawody. Za tydzień kolejny półmaraton w regionie - Półmaraton Mleczny w Korycinie. Zapisy na stronie www.maratonypolskie.pl. Info o biegu http://www.goksitkorycin.pl
Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Ja też dziś biegłem i było naprawdę fajnie. Rzeczywiście samotność długodystansowca była odczuwalna - co chyba zresztą polubiłem.

Punktów żywieniowych było naprawdę dużo, przez co miałem kolkę (nie mogłem odmówić sobie izotonika na każdym) :)

Problem był z rozgrzewką, bo najpierw była, potem 40 min w stojącym autokarze (zamiast startu honorowego). Jednak imprezę oceniam bardzo wysoko - naprawdę fajny bieg przez wsie i lasy (najfajniejszy moment, kiedy jakiś 5-o letni chłopiec próbował się ze mną zmierzyć i w ten sposób przebiegliśmy całą jego wieś :)

Impreza po biegu jak zwykle super.

Ogólnie polecam!
kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Witam! Jestem tu nowa, ale nie młoda :) Biegam co tydzień ze ścieżkami biegowymi Nike i to od nich 3 sezony temu złapałam bakcyla. Biegam również sama właśnie po "parku" Antoniuk- Jana Pawła II - Wierzbowa (obok Kręgu). Moja pętla ma ok. 1,8 km, a staram się 6-8 km jednorazowo zrobić. Półmaraton... Hm... może w przyszłym roku. Na razie mam za sobą Warsaw Human Rice w ubiegłym roku i rywalizację Nike Ona czy ON w tym. I ogromną zabawę z biegania...
ODPOWIEDZ