Poznań

Crocodil
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 584
Rejestracja: 02 wrz 2011, 10:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

yacool pisze:Dzisiaj na pętli inauguracja bosaka.

Obrazek
Czyli zakładamy drużynę "Czarne Stopy"? ;) Przyznaję że nie miałem jeszcze okazji pobiegać boso i nie mogę się doczekać :)

PS. A może by tak wszystkim szukającym odpowiednich butów polecić coś takiego zamiast "testu mokrej stopy"? :bum:

PS.2. Swoją drogą jeśli ktoś niewtajemniczony wejdzie w ten wątek i zobaczy na jednej stronie że poznańscy BBL-owcy biegają pod ziemią oraz boso po ziemi, może mieć niezłą zagwozdkę: Czy oni są pozytywnie zakręceni czy tylko zakręceni? :hej:
New Balance but biegowy
Rudaa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 465
Rejestracja: 04 cze 2011, 23:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Crocodil pisze:Przyznaję że nie miałem jeszcze okazji pobiegać boso i nie mogę się doczekać
Warto! Świetna zabawa, a do tego puszczają bóle - w przypadku Młodego i mnie - piszczele, które utrudniały nam dzisiejszy trening. Na bosaka było absolutnie rewelacyjnie :)
No i jest to świetny naturalny peeling stóp. Pod warunkiem, że się je potem doszoruje...;)
A widok Yacoola w roli drwala...mhm...bezcenny! ;)
Crocodil
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 584
Rejestracja: 02 wrz 2011, 10:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

ATGO pisze:
Crocodil pisze:Przyznaję że nie miałem jeszcze okazji pobiegać boso i nie mogę się doczekać
Warto! Świetna zabawa, a do tego puszczają bóle - w przypadku Młodego i mnie - piszczele, które utrudniały nam dzisiejszy trening. Na bosaka było absolutnie rewelacyjnie :)
No i jest to świetny naturalny peeling stóp. Pod warunkiem, że się je potem doszoruje...;)
A widok Yacoola w roli drwala...mhm...bezcenny! ;)
Z całą pewnością w tym roku spróbuję biegania na boso :) Nawet gdybym nie chciał to Jacek i tak nie pozwoliłby się nam z tego wymigać ;)

Chętnie zobaczyłbym jak Jacek "ciacha" ale niestety pora spotkań zupełnie mi nie pasuje (praca :echech: ).
Awatar użytkownika
Dorotka Gonitwa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 346
Rejestracja: 23 wrz 2009, 17:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: z kalkulatora

Nieprzeczytany post

Yacoolowi tak spodobała się praca drwala, że popołudniu poszedł na drugą zmianę. Prosta wygląda jakby przeryły ja dziki.
barbarasarbab

Nieprzeczytany post

witajcie
zagaję pytanie prosto z Vogue'a: w co ubieracie się na sobotnią dyszkę? Bo ma być ładna i wiosenna pogoda?!
Na moją żółtą sukienkę to za zimno... ale legginsy i różowa bluza? Agato też startujesz w różowej Kalenji? Będziemy biegły "bliźniaczo"?

I nie mogę się doczekać jak Was zobaczę...
Plus pyt" kto jedzie na 10km do Łodzi na 15.04?

Serdeczności Ewa
Crocodil
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 584
Rejestracja: 02 wrz 2011, 10:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

bajbakowna pisze:witajcie
zagaję pytanie prosto z Vogue'a: w co ubieracie się na sobotnią dyszkę? Bo ma być ładna i wiosenna pogoda?!
Na moją żółtą sukienkę to za zimno... ale legginsy i różowa bluza? Agato też startujesz w różowej Kalenji? Będziemy biegły "bliźniaczo"?
Cześć :) Ja nie startuję w sobotę i myślę że w ogólności faceci raczej nie przywiązują do tego specjalnie uwagi ale czytałem ostatnio że Paniom dobrze dobrany strój potrafi pomóc w poprawianiu życiówek: klik ;)
Rudaa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 465
Rejestracja: 04 cze 2011, 23:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

bajbakowna pisze:Agato też startujesz w różowej Kalenji? Będziemy biegły "bliźniaczo"?
Ewa, nie startuję i niestety nie będzie mnie nawet w Poznaniu w tym czasie, by Wam kibicować.
Będę się dokształcać w tym czasie w WIŚLE.
Trzymam za Wszystkich kciuki! Powodzenia i dobrej zabawy! :)
Ostatnio zmieniony 14 mar 2012, 15:54 przez Rudaa, łącznie zmieniany 1 raz.
woodstock
Wyga
Wyga
Posty: 52
Rejestracja: 12 mar 2008, 00:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

Ewo, jadę na 10 km do Łodzi 15.04.

i też nigdy nie wiem co mam na siebie włożyć :)
barbarasarbab

Nieprzeczytany post

Robercie to nie żarty, wrócimy do tematu garderoby na starty na osobności ;-) zagaję przy najbliższej okazji ws. 15.04
;-*

E.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12725
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

W najbliższą sobotę oficjalnie ruszamy z nowym sezonem BBL. Termin wypada w dniu startu Maniackiej dziesiątki, dlatego zajęć na stadionie nie będzie.
Przypominam, że w sobotę będę nad Maltą około 10:30 w znanym miejscu.
Awatar użytkownika
P@weł
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1587
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

Na Maniackiej chyba zjawię się w charakterze paparazzi, bo znajomi startują..Póki co, po ostatnich, a moich pierwszych zajęciach znów mnie dopadło - zatoki zabetonowane, ale jutro wypada szczęśliwie zaplanowana przez NFZ (przed 6 tygodniami!) wizyta u laryngologa...Swoją drogą, nigdy nie miałem problemu z zatokami, zaczęło się w grudniu, gdy pobiegłem pierwszy raz..Ścięło..Potem tydzień po ozdrowieniu druga próba..i drugi raz...Teraz była ostrożniejsza przerwa, zaczęło się fajnie i ...znów...Organizm mnie sabotuje, ale ja sie nie poddam tak łatwo...Na BBLu też będę, a to dlatego, że nas Yacool podpuszczał, że juz nie przyjdziemy... :hej:
P@weł...

Relacje na moim foto-blogu Życie w biegu :)

Forumowy blog
Blogowe komentarze
Endo czyli moja aktywność
Fotki z życia wzięte

Cele 2016: 88kg i dobrze się bieganiem bawić...
Awatar użytkownika
już tu byłam
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 692
Rejestracja: 04 sty 2012, 17:01
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

maxthebest pisze:Na Maniackiej chyba zjawię się w charakterze paparazzi, bo znajomi startują..Póki co, po ostatnich, a moich pierwszych zajęciach znów mnie dopadło - zatoki zabetonowane, ale jutro wypada szczęśliwie zaplanowana przez NFZ (przed 6 tygodniami!) wizyta u laryngologa...Swoją drogą, nigdy nie miałem problemu z zatokami, zaczęło się w grudniu, gdy pobiegłem pierwszy raz..Ścięło..Potem tydzień po ozdrowieniu druga próba..i drugi raz...Teraz była ostrożniejsza przerwa, zaczęło się fajnie i ...znów...Organizm mnie sabotuje, ale ja sie nie poddam tak łatwo...Na BBLu też będę, a to dlatego, że nas Yacool podpuszczał, że juz nie przyjdziemy... :hej:
na zatoki 3 miesiące beznabiałowej diety. zero mleka krowiego, jogurtów, twarogów. sprawdzone na sobie, po takich zapaleniach zatok i takich bólach, że po ścianach chodziłam. to nie jest czary mary. nabiał powoduje wydzielanie się patologicznego śluzu. (też biała mąka, cukier tak działa). Nadmiar wydzieliny gromadzi się w zatokach, węzłach chłonnych, gardle, oskrzelach, gruczołach.
wcześniej przerobiłam kilka pod rząd antybiotyków. plus przerobiłam sinienie oczodołów, sztywnienie z bólu szczęki, karku, o chodzeniu zimą po uczelni w okularach przeciwsłonecznych niczym detektyw Rutkowski nie wspomnę, bo światło dzienne to w ogóle nie do przejścia.
dopiero odstawienie nabiału na długi czas, pomogło bardzo. bez leczenia już potem farmakologicznego. w ogóle odeszły przeziębienia.
zatem po tym przydługim gadaniu - polecam i współczuję :)
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
nie piszę, ale biegam ;)
Awatar użytkownika
Nadi
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 46
Rejestracja: 06 mar 2011, 09:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Poważnie jutro nie ma treningu? No bez jaj :(
"Sam talent nie wystarczy, silny charakter
Liczy się nakład pracy, nie trenowanie na raty
Bo nie tacy się przeliczyli
W jednej chwili talenty przekreślili"
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12725
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jutro wiele osób wystartuje nad Maltą. Ci, którzy chcieli rozpocząć przygodę z bieganiem podczas inauguracji sezonu BBL, będą mieli szansę doświadczyć atmosfery zawodów i mentalnego wsparcia trenera. Poza tym w trakcie rywalizacji, będzie szansa na przeprowadzenie treningu dla niestartujących.
-------------------------------------------------

Niektórzy z nas są dziś po wykładzie dotyczącym zdrowego odżywiania. Jeśli ktoś jest zainteresowany tą tematyką i chciałby przestudiować poruszane zagadnienia, to mogę udostępnić książkę pt. Dieta życia, w której znajdziecie najważniejsze informacje.
Rudaa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 465
Rejestracja: 04 cze 2011, 23:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

yacool pisze: w trakcie rywalizacji, będzie szansa na przeprowadzenie treningu dla niestartujących.
Dobry plan! Bo szkoda by było spędzić sobotę jedynie na oglądaniu biegających :)

Dziękuję wszystkim przybyłym na dzisiejszy wykład - mam nadzieję, że usłyszeliście na nim coś co przyda Wam się w dalszym funkcjonowaniu.

Powodzenia jutro!
ODPOWIEDZ