Poznań

Awatar użytkownika
klosiu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3196
Rejestracja: 05 lis 2006, 18:03
Życiówka na 10k: 43:40
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

ATGO --> ja raczej z perspektywy zawodnika patrzę, tak akurat zaglądałem do wątku, bo byłem ciekawy jakie będą relacje z GP, w którym startowałem. Też niby jestem pokrzywdzony, bo brutto jestem z 10 pozycji za Qbą, a czas netto 2s lepszy ;). Ale dla mnie nie ma to znaczenia, bo przecież nie ścigam się o czołowe lokaty.
Natomiast czasy netto i brutto przerobiłem na maratonach mtb, i sytuacje takie jak opisał kulawy pies faktycznie się zdarzają, więcej, są częste. Trochę zagięcia się na starcie i można spokojnie kontrolować wyścig, biegnąc sobie za zawodnikiem który wystartował wcześniej, a który w tym momencie nie ma szansy na reakcję, bo nie wie że nominalnie jesteśmy przed nim. Takie sytuacje przetestowałem, i z jednej, i z drugiej strony, tak że jestem za czasem brutto. To ostatecznie jest sprawiedliwsze.

yacool też ma trochę racji, bo początek trasy GP jest ciasny. No ale nic nie jest idealne, to jest wyścig, żeby walczyć o czołowe lokaty trochę trzeba się porozpychać. Umiejętność walki za wszelką cenę to też cecha zwyciezców ;).
The faster you are, the slower life goes by.
New Balance but biegowy
Rudaa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 465
Rejestracja: 04 cze 2011, 23:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

klosiu pisze: Ale dla mnie nie ma to znaczenia, bo przecież nie ścigam się o czołowe lokaty.
Ja w tym sezonie też nie, zaczęłam przygodę z bieganiem raptem pół roku temu ( i zajmowanie 8-ego miejsca w mojej kategorii wiekowej daje mi sporą satysfakcję), ale przy pewnych założeniach treningowych, które właśnie pod okiem yacoola poczyniłam, w przyszłym roku chcę powalczyć o podium.
Ale wtedy obiorę na pewno inną taktykę na starcie :) Chyba, że się zmieni regulamin zawodów.
klosiu pisze:yacool też ma trochę racji, bo początek trasy GP jest ciasny
Z pewnością Organizator biegu ma wykupioną polisę OC imprez masowych (..?..), więc jak ktoś kiedyś przestawi słupki, to polisa pokryje koszty leczenia - wtedy tylko szkoda kontuzjowanego zawodnika i jego bolączek, bo nie tak łatwo dostać się dziś do ortopedy...i innych specjalistów.
No, ale bądźmy dobrej myśli! Trasa jaka jest każdy widzi. ;)
I skoro do tej pory nikt nie stratował słupków, to czemu w przyszłości miałoby być inaczej. Tu by się przydał ktoś dobry z rachunku prawdopodobieństwa...;)
klosiu pisze:Umiejętność walki za wszelką cenę to też cecha zwyciezców

To trochę zabrzmiało jak: po trupach do celu...Ale powyżej uzgodniliśmy, że to nie Agatha Christy i trupami nie będziemy rzucać..;)
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12513
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jutro jak zwykle zajęcia o 9:30. Po zajęciach mega siła dla wytrwałych.
Za tydzień oficjalnie BBL nie ma, natomiast nieoficjalnie jestem o 9:30 na stadionie. Chętnych zapraszam na wigilijne katowanie. Celem spotkania będzie nauczanie szacunku dla karpia.
31 grudnia w ramach zajęć zapraszam na bieg sylwestrowy. Link. Spotykamy się o godzinie 11:30 pod balkonem Romeo na Malcie przy hangarach.
Kilka szczegółów:
Bieg Główny.
Start godz. 12.05 -dystans - 10,8 km (dwie pętle wokół jeziora Malta)
Bieg Popularny.
Start godz. 12.00 –dystans - 5,4 km (jedna pętla wokół jeziora Malta).

http://online.datasport.pl/zapisy/porta ... zawody=348
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12513
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Dzisiaj było parę nowych wygibasów. Aż się pogubiłem.
Zaskoczyła mnie frekwencja, bardzo się cieszę, bo pogoda nie nastrajała do wyjścia z domu.
Widzę też progres i poprawę ruchu podczas grzybów.
----------------------------------------------------

Tym, z którymi nie spotkam się już za tydzień, życzę Wesołych Świąt i luzu przy stole wigilijnym. Wtedy więcej można sobie na talerzyk zapodać i w rytmie przekładać bigosik z sernikiem albo w dwutakcie szyneczkę z przyklaskiem na cztery pierniki. Koniecznie z puknięciem w środku i na wydechu.
A w Nowym Roku życzę satysfakcjonujących życiówek, bo w końcu z tych sobotnich niebiegań wypada coś nabiegać.
----------------------------------------------------

We wtorek i piątek treningi na pętli w lesie, na 9:00. Proszę zabrać jakieś nożyki i kominiarki, bo będziemy wycinać choinki w szybkim tempie.
Awatar użytkownika
Sandi9
Wyga
Wyga
Posty: 82
Rejestracja: 24 cze 2011, 19:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

A ja przez te wygibasy zapomniałam o zakrętkach, skrzętnie zbieranych przez dwa tygodnie!
pain is only temporary,
pride is forever.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12513
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Też zapomniałem o tych zakrętkach, bo zakręcony dziś byłem.
A tak właściwie to po co je zbieramy?
Rudaa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 465
Rejestracja: 04 cze 2011, 23:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

W związku z pojedynczymi nieśmiałymi głosami "na tak" odnośnie pomysłu stworzenia i zgłoszenia drużyny BBL w GP ( startowania i walki o drużynowe podium w barwach BBL Poznań) ponawiam pytanie:

Kto chce dołączyć?

Na tą chwilę zdeklarowali się, by dzielnie reprezentować grupę i udowodnić skuteczność autorskich wysiłków trenerskich yacoola:
1. Robert Sz.
2. Mariusz
3. Agata

Czekam na Wasze zgłoszenia na forum lub na priv do piątku 23.12 do północy - wtedy wyślę maila zgłoszeniowego.
Chcąc nie chcąc przyjmuję tym samym rolę naszego kapitana, jeśli komuś zależy na tej funkcji proszę o info - odstąpię :)

Myślę, że możemy przyjąć do swoich szeregów także indywidualistów, którzy sporadycznie się pojawiają na BBL, ale jak już są to robią pozytywne zamieszanie, niemniej jednak dobrze biegają i mogą zwiększyć nasze szanse w ogólnej klasyfikacji ( Quentino, Kulawy - dołączycie? ).
Awatar użytkownika
Dorotka Gonitwa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 346
Rejestracja: 23 wrz 2009, 17:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: z kalkulatora

Nieprzeczytany post

Jakie nieśmiałe głosy. Ja głośno wołam tak. Wchodzę do drużyny BBL. Jak tylko wyleczę kontuzję to zapierdalam ku chwałe Yacoola i BBL. Proszę mnie więc zapisać.
Rudaa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 465
Rejestracja: 04 cze 2011, 23:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

4. Łukasz ( system rejestracji smsowej ;) )
5. Aldona ( liczyłam na kobiece wsparcie ;) )
xbartekx
Wyga
Wyga
Posty: 68
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:36
Życiówka w maratonie: 3:14:01

Nieprzeczytany post

No to ja też się zgłaszam jeśli można ;)
Crocodil
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 584
Rejestracja: 02 wrz 2011, 10:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

yacool pisze:A tak właściwie to po co je zbieramy?
Ponieważ poprosił nas o to trener :bum:
ATGO pisze:Kto chce dołączyć?
Zgłaszam chęć przystąpienia do drużyny BBL Poznań :) I chociaż obawiam się, że nie będę w stanie polepszyć jej klasyfikacji to także chętnie "pozapierdalam ku chwale Yacoola" :hejhej:
Rudaa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 465
Rejestracja: 04 cze 2011, 23:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Potwierdzam kolejne przyjęcia do Drużyny:
6. xbartekx
7. Crocodil

Czuję się trochę jak bukmacher :)
Rudaa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 465
Rejestracja: 04 cze 2011, 23:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Słuchajcie, a może ustanowimy inną niż BBL Poznań nazwę dla naszej Drużyny?
np: Zapieralający ku chwale yacoola!

ten wątek często tu się przewija.. ;)
Tylko wtedy się na maksa spinamy, żeby potem nie było siary, jak zabraknie dla nas miejsca na pudle...bo trener gotów nas jeszcze wykreślić z listy swoich podopiecznych..;)
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12513
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

proponuję nazwę CIA: Cobry I Ajronmeny.
Awatar użytkownika
Dorotka Gonitwa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 346
Rejestracja: 23 wrz 2009, 17:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: z kalkulatora

Nieprzeczytany post

Zostawmy BBL. Beznadziejny Brak Luzu.
ODPOWIEDZ