Najlepsze Centrum dla Biegaczy w Europie

Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Raul7
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3630
Rejestracja: 30 wrz 2009, 10:48
Życiówka na 10k: Trójka z przodu :P
Życiówka w maratonie: Trójka z przodu...
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Nieprzeczytany post

Robi wrażenie!
col
Wyga
Wyga
Posty: 63
Rejestracja: 03 sie 2010, 09:26
Życiówka na 10k: będzie 27.03.2011
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Dąbrowice
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jak hamownia dla tuningowców aut razem z torem wyścigowym. :ble:
Ludzie dzielą się na tych, co kochają bieganie i tych, co jeszcze nie wiedzą, że kochają bieganie.
Awatar użytkownika
javai
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1435
Rejestracja: 17 lis 2009, 15:50
Życiówka na 10k: 0:49:29
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Orzeszku...
To jest poziom usług!
Po co ja biegam?
Awatar użytkownika
Raul7
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3630
Rejestracja: 30 wrz 2009, 10:48
Życiówka na 10k: Trójka z przodu :P
Życiówka w maratonie: Trójka z przodu...
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Nieprzeczytany post

W Polsce raczej czegoś takiego sie nie doczekamy...
Awatar użytkownika
javai
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1435
Rejestracja: 17 lis 2009, 15:50
Życiówka na 10k: 0:49:29
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Za mały rynek i grupa docelowa jeszcze.
Może za parę(naście) lat, może w Wawie.
Tam lokalizację mają świetną centrum miasta przy parku, usługa przebieralni itp. dla parkowych biegaczy.
Po co ja biegam?
Awatar użytkownika
JuLLaSS
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 16
Rejestracja: 09 kwie 2008, 18:12
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Ochota

Nieprzeczytany post

Otwiera w marcu, czy juz otworzyl?
Bo na stronie http://www.asics.nl/amsterdamstore/ wyglada jakby byl juz otwarty?
Musze kiedys podjechac i zobaczyc, bo akurat za jakis miesiac bede potrzebowal nowej pary butow. Moze doradziliby mi cos nowego, bo 6 par Asicsow Stratusow pod rzad mnie juz znudzilo :>.
42.195 km - 2:55:54 | 21.097 km - 1:23:08 | 10 km - 37:19 | 9.87 km (Kabaty) - 37:10 | 5 km - 17:56 | 12 min - 3386 m
Biegamy z Ochotą! http://biegamyzochota.pl/
Awatar użytkownika
Eddie
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1570
Rejestracja: 04 cze 2007, 21:02
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Musze kiedys podjechac i zobaczyc, bo akurat za jakis miesiac bede potrzebowal nowej pary butow. Moze doradziliby mi cos nowego, bo 6 par Asicsow Stratusow pod rzad mnie juz znudzilo :>.
No ale po co Ci inne ? Jeśli dobrze Ci się sprawowały poprzednie to po co zmieniać ? Lepsze jest wrogiem dobrego :) Czasami nie warto eksperymentować zwłaszcza jeśli wszystko jest ok.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Mi się najbardziej podoba - to że to jest tak blisko fajnego parku, że tam są te wszystkie szafki, prysznice itp itd - takie naturalne biegowe centrum.
W informacjach które do nas przysłali napisali, że od marca - ale może w marcu maja mieć jakieś "Grand Opening".
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12424
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Fredzio pisze:(...) takie naturalne biegowe centrum.
Wolę sztuczną sawannę.
A' propos myślisz jeszcze o tej wyprawie po pory suche i deszczowe, czy kupiłeś już dwie pary w centrum handlowym?...
Awatar użytkownika
ErgoJanek
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 196
Rejestracja: 24 lut 2010, 14:36
Życiówka na 10k: 38:52
Życiówka w maratonie: 3h28

Nieprzeczytany post

Raul7 pisze:W Polsce raczej czegoś takiego sie nie doczekamy...
Panowie, może nieskromnie powiem, ale to Centrum dla Biegaczy Asicsa przypomina mi w koncepcji nasze Centrum Biegowe ERGO! Nawet nazwą jesteśmy podobni! A co do zawartości sklepu to w ERGO mamy te same elementy!

Asics Flagship Store, Amsterdam:
1. Foot ID
2. Asics Running LAB
3. Asics Running Club
4. Performance Products
5. Run Better Area

Centrum Biegowe ERGO, Warszawa:

Ad. 1. Asics Foot ID (z reguły co miesiąc - teraz np. w czwartek i piątek - są wolne miejsca)
Ad. 2. ErgoLAB, w którym też robimy wideoanalizę, co w połączeniu z Foot ID daje najlepszy możliwy standard doboru butów w POLSCE! W Amsteradamie oferowana analiza biomechanicza jest bardziej zaawansowana, ale jak tylko nasz biegowy rynek będzie tak rozwinięty/dojrzały jak w Holandii to będziemy rozszerzać tę sekcję sklepu. Na chwilę obecną osobom z widocznymi dysfunkcjami biomechaniczymi, które chcą się dogłębnie zanalizować (medycznie) polecamy Centrum Diagnostyki Funkcjonalnej w Carolina Medical Center (mają taki sprzęt jak na wideo Asicsa).
Ad. 3. ErgoTreningi - spotykamy się co wtorek o 19:15 na wspólne bieganie. Po wspólnej rozgrzewce, na Nowy Mieście dzilimy się na dwie grupy dostosowując prędkość i długość biegu do potrzeb uczestników. Grupa lubiąca podbiegi robi trasę ok. 10km z 4 podbiegami i zbiegami, a druga grupa biegnie po płaskim wzdłuż Wisły robiąc około 8km.
Ad. 4. Mamy w sklepie produkty "performance" nie tylko Asicsa, ale Nike, Brooks, Salomon, Icebreaker... tu nawet mamy przewagę nad Flagstorem Asics'a! :)
Ad. 5. Fachową obsługę w sklepie zapeniają profesjonalni "doradcy klienta". Kilka opini znajdziecie też na forum bieganie.pl.
6. ErgoSpotkania - czyli comiesięczne wykłady dla biegaczy. W marcu gościem będzie Marek Tronina (o kulisach pół/maratonów warszawskich), w kwietniu Wojtek Staszewski (coś dla biegąjących o stażu biegowym krótszym niż 3 lata), a luty jeszcze ustalamy.

Wicej o wizji naszego Centrum Biegowego w tescie z bieganie.pl - tutaj.
tylut
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 203
Rejestracja: 10 maja 2010, 10:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Chrzanów/Oslo

Nieprzeczytany post

Hej,
ja tam popatrzylem na godziny otwarcia tego running club. Dla kogo to jest? Dla niepracujacych rencistow?
Ja nigdy nie koncze przed 18'ta a raczej przed 19'ta, o studenty "nieroby" ;) to moze moga sie zalapac :)

TYlut
Awatar użytkownika
Gife
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5842
Rejestracja: 27 lut 2010, 18:48
Życiówka na 10k: 34:04
Życiówka w maratonie: 2:42:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jako iż w Holandii często bywam, napewno z ciekawości tam zerknę :)
w tym parku już byłem, ale bez butów i czasu na trening..Jakby zrobili taki park w każdym większym mieście, komfort biegania byłby świetny :lalala:
Early Hardcore 4 Life!
Lech Poznań Fanatic
PB: 5000m - 16'27" (nieof.); 10 km - 34'04"; 21,097 km - 1h15'55" 42,195 km - 2h42'10"
Komentarze,Blog
Garmin Connect
ODPOWIEDZ