Reebok SF Chase

Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Wojtek W
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 516
Rejestracja: 24 lis 2007, 19:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Trochę jestem zawiedziony. To fajne buty są i fajnie się w nich biega i takie są zadziorne że gryzą rywalki. A jakieś szczegóły, detale to nie łaska?
Awatar użytkownika
kapan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 891
Rejestracja: 01 paź 2007, 18:24
Życiówka na 10k: 38:51
Życiówka w maratonie: 2:59:29

Nieprzeczytany post

Ojej powiem szczerze, że miałam dosyć pisania o systemach, bo to nie systemy biegają. Chciałam raczej oddać charakter tych butów. Ponieważ test nigdy nie będzie obiektywny, postanowiłam raz napisać tekst całkowicie subiektywny mówiący o tym, że mnie ambitną amatorkę 50 kg, 160 cm wzrostu te buty niosą. Są takie buty z tej miłej kategorii butów treningowo-startowych, które się zakłada na nogi i czuje się, ze niosą. Inne niby ok, ale czegoś brakuje...Nie spotkałam się z butami renomowanych firm, o których bym powiedziała, że są do niczego.
Awatar użytkownika
mimik
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4097
Rejestracja: 16 maja 2009, 19:42
Życiówka na 10k: 38:56
Życiówka w maratonie: 03:44:08
Lokalizacja: okolice wrocławia

Nieprzeczytany post

Jestem trochę zachęcony do kupna tego buta, zwłaszcza ze względu na aktualną cenę. Potrzebuje czegoś dynamicznego, ale w miarę uniwersalnego. Mam kilka pytań

- jak ten but sprawuję się np. na takich typowych long run'ach 20-25km? biegam w mizuno wave tempest, które są dosyć sztywne i wszystko jest ok
- taki but nadaje się na typowe treningi? średnio biegam 50-70km tygodniowo, dadzą radę? w mizuno zrobiłem ponad 1700km i jeszcze są dobre..
- wyczytałem, że dobrze stabilizuje, ale czy to jest but dla stopy z tendencją do pronacji?
- w mizuno dobrze leży mi stopa, do jakiego buta można porównać te reeboki jeśli chodzi o profil stopy?
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

mimik pisze: - wyczytałem, że dobrze stabilizuje, ale czy to jest but dla stopy z tendencją do pronacji?
Nie, odpowiednikiem jest model Attack. Żałuję, że w nim nie biegałem bo wyglądał bardzo zachęcająco.
Tutaj znajdziesz tekst z którym się identyfikuję, to jest naprawdę przemyślany but.
http://bieganie.pl/?show=1&cat=115&id=1776

Chase to jego niestabilizujący odpowiednik.
Awatar użytkownika
mimik
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4097
Rejestracja: 16 maja 2009, 19:42
Życiówka na 10k: 38:56
Życiówka w maratonie: 03:44:08
Lokalizacja: okolice wrocławia

Nieprzeczytany post

Dzięki Adam

Fajne buciory, właśnie czegoś takiego szukam, w tym stylu.. Spróbuje poszukać swojego rozmiaru, może się uda.. :) Na reerun na stronie jak na złość nie mają 8mki/ 26cm .. spróbuję się ich zapytać o ten rozmiar..
ODPOWIEDZ