Adidas Pulp Fiction - TUNING

Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12413
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Trafiła się gratka kulinarna Zenkowi ale bokiem mu wyszła, a właściwie górą, bo Zenek uczulony jest na owoce morza i inne suszi. Tragedia wielka, gdyż w świecie celebracji, w dobrym tonie uchodzi taka wyszukana strawa. No ale doktor nie trawi i koniec.
Po wstępnych oględzinach pacjenta, nic nie wskazywało na to, że operacja przerodzi się w chorobę morską i walkę z potworami jakich nawet Julek Verne by nie wymyślił. W hełmie i z maską na pysku, jak kapitan Nemo w Nautilusie, Zenon eksplorował przepastne trzewia materii.
ObrazekObrazek
Ogromne małże, ośmiornice i kałamarnice większe i cięższe od całego zenka, budziły grozę w podróżniku. Spotkanie oko w oko rodziło dreszcz. Hart ducha, determinacja i chirurgiczna stal wbijana w cielsko lewiatana, nadawały ton dramaturgii.

Przed/po
Obrazek

Soczyste treści i twarda chityna. Wokół tryskający tran, smród rozkładu i cofka w gardle. Trudno o bardziej wyczerpującą operację...
ObrazekObrazek

Na koniec ulga mlekiem, po zaognionym wymiocinami przełyku.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 30 maja 2012, 11:29 przez yacool, łącznie zmieniany 2 razy.
New Balance but biegowy
Rudaa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 465
Rejestracja: 04 cze 2011, 23:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Arcy-Ręko-Dzieło!
Jestem ciekawa jak po tuningu wyglądałyby moje stare adidasy..ale obawiam się o ciężką niestrawność dr Zenka podczas kolejnej operacji. Do tego jeśli zapija to mlekiem, to może długo w zdrowiu nie pociągnąć...
Awatar użytkownika
fotman
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1738
Rejestracja: 25 wrz 2008, 15:43
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Gdańsk

Nieprzeczytany post

Właśnie przerobiłem odrobinkę moje stare Response. Wyszło nieźle- pierwsze testy już za mną.
Mam tylko stracha przed usuwaniem usztywnień z zapiętka.
Jak się do tego zabrać? W Responsach usztywnienia są przyklejone do dwóch warstw materiału- do mat. zewnętrznego i do wewnętrznej wyściółki, ponadto chyba są wszyte w podeszwę.
Usztywnieie już oderwałem od materiałów, ale dziadostwo dalej nie daje się wyciągnąć... :grr: :grr: :grr:
Czy jedyny sposób to cięcie pokazane TUTAJ?
W tym wątku chyba nie było tego cięcia? Czy coś przegapiłem?

EDIT
Yes, yes, yes!!!
Po dwóch i pół godzinach walki wyrwałem przeklęte usztywnienia. :hej:
Cały się spociłem. Cholerna niemiecka dokładność: wszyte, sklejone...
Chociaż, zaraz, zaraz- niemiecka??? Zaprojektował buty Polak, wyprodukował Chińczyk. Tylko kapitał z Niemiec.
Nie lubię człapać kilometrów. Wystarczy 400m.
'anything over 400m, I take a taxi' Jimson Lee www.speedendurance.com
O MOIM TRENINGU
KOMENTARZE NA TEMAT MOJEGO TRENINGU
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12413
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Witam po drugiej stronie mocy.
Stąd się lepiej ogląda...
ODPOWIEDZ