Komentarz do artykułu Nike Alphafly - rewolucja czy marketing?

NiedzielnyBiegacz91
Wyga
Wyga
Posty: 112
Rejestracja: 13 sty 2020, 19:50
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

w sklepie biegacza online dostępny 40, 40 2/3, 41 1/3, 42, 42 2/3, 45 1/3. nie wiem jaki Seba ma rozmiar w adidasie. do tego jeśli zamówicie 25.10 między północą a 5:00 to dostaniecie rabat 30% no i możliwość zwrotu gdyby rozmiar nie był okej. w sklepie stacjonarnym natomiast będzie dzisiaj od 20 do północy 40% więc sprawdźcie czy w poznańskim sklepiebiegacza ich nie mają w odpowiednim rozmiarze to wyjdzie wtedy za 510zl para
New Balance but biegowy
Ryszard N.
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2244
Rejestracja: 15 maja 2010, 23:49

Nieprzeczytany post

Yacool, z dostępnością szału nie ma na sklepbiegacza.pl jest trochę rozmiarów. Mojego akurat nie ma ale ja mam dosyć popularny.
Awatar użytkownika
Logadin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3271
Rejestracja: 20 kwie 2013, 14:07
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Zniżka na SB obejmuje ten model? Mi się wydawało, że aadizero Adios Pro jest wyjęty.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12396
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Seba jest na kwarantannie, a ja mam aktualnie warsztaty biegowe, więc opcja ze sklepem stacjonarnym odpada.
Ryszard, zamówimy te adidasy w necie. Będzie szybka akcja. Zgrajmy się na pw. Jeżeli jesteście ciekawi takiego testu porównawczego, wesprzyjcie nas na patronajcie (jesteśmy tam od jakiegoś czasu pod nazwą RunningMachine lub poprzez forum.
Ryszard N.
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2244
Rejestracja: 15 maja 2010, 23:49

Nieprzeczytany post

Yacool, powtórz wiadomość. Folder jest przepełniony i nie odczytałem. Zwolniłem miejsce.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12396
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Seba mi pisze, że ten model nie obejmuje promocja, czyli trzeba wydać 849 złotych. Ryszard dorzuca 500. Zostaje 349. Dorzucicie resztę?
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12396
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Wątku adidasów ciąg dalszy. Wskoczyło kolejne 200 złotych od jednego z forumowiczów. Na liczniku jest już 700. Dziękujemy.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12396
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

No i po sprawie. To była błyskawiczna akcja. Na liczniku 849 złotych. Seba zamawia buty. Jak tylko skończy mu się kwarantanna, to nagramy jakiś materiał z treningu. Dziękuję bardzo również w imieniu Sebastiana.
Ryszard N.
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2244
Rejestracja: 15 maja 2010, 23:49

Nieprzeczytany post

Gdy tymczasem na rynek wchodzi kolejny model,...
Saucony Endorphin Pro,...
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13294
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

Ryszard N. pisze:Gdy tymczasem na rynek wchodzi kolejny model,...
Saucony Endorphin Pro,...
Przecież ten but jest juz od 6 miesięcy na rynku i u mnie w klubie biega w nich pare osób.

Nie dochodzą do "jakości" Nike ale sa duzo więcej wytrzymałe.
Ryszard N.
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2244
Rejestracja: 15 maja 2010, 23:49

Nieprzeczytany post

W Polsce te buty debiutują. Wiem, że były już oferowane od kilku miesięcy ale na naszym rynku oficjalny debiut mają obecnie.
kkkrzysiek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lut 2017, 09:29
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Z nimi to był problem w ogóle, chyba tylko w USA i z opóźnieniem w UK były przez jakiś czas dostępne. Później nawet tam bardzo długo były, o ile w ogóle tylko w dziwacznych rozmiarach. Zdaje się, że pod koniec lata znów zaczęły się pojawiać. Cena w polskim sklepie, bez promocji, to 800 zł, co jest moim zdaniem bardzo miłym zaskoczeniem, bo bałem się raczej strzału 950-1000 zł (może to zasługa dość korzystnego kursu USD/PLN?). Na razie mam w czym biegać, ale się zastanowię nad prezentem pod choinkę. Jak będą wciąż dostępne na początku grudnia, może kupię.

Rolli, twoi zawodnicy mają Endorphin Pro czy Speed? Bo kiedy mówisz o tym, że są dużo bardziej wytrzymałe, to zaczynam podejrzewać, że mają Speed (bardzo fajny but, który od jakiegoś czasu ujeżdżam). Z obejrzanych porównań tych dwóch modeli właśnie to mocno zapamiętałem - Speed mają mieć sporo większą wytrzymałość, choćby ze względu na grubszą cholewkę i ogólnie trochę masywniejszą konstrukcję (i większą wagę).
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13294
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

kkkrzysiek pisze: Rolli, twoi zawodnicy mają Endorphin Pro czy Speed?
Endorphin Pro.
MatiR
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1442
Rejestracja: 12 lip 2017, 22:48
Życiówka na 10k: -
Życiówka w maratonie: -

Nieprzeczytany post

Jak idą testy adidasów z płytką :usmiech: ?
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12396
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Na razie Seba zrobił kilka luźnych biegów. Ja też sobie przymierzyłem przy okazji. Mamy parę spostrzeżeń. Muszę to zebrać w jakiś materiał.
ODPOWIEDZ