kapolo - komantarze

Komentarze do blogów treningowych, komentujcie w tym dziale w nie w blogach

Moderator: infernal

Awatar użytkownika
cafe
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 587
Rejestracja: 06 paź 2009, 11:52
Życiówka na 10k: 00:58
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: za LAS-kiem ;-)

Nieprzeczytany post

Witaj serdecznie :-)

Jak na "osiadły" tryb życia to chyba nie jest z Tobą tak źle. Waga w normie, a wyniki biegowe,
jak na kompletnego amatora też całkiem poprawne. Teraz pozostaje trzymać się planu, regularnie
trenować, a przed oczami mieć upragniony cel :-) Powodzenia !

Na jaki wynik celujesz w debiutanckim maratonie ? Konkretnie 4 godziny ?
Nie ma rzeczy niemożliwych ... są tylko takie, których nie pragniemy zbyt mocno ...
blog
komentarze
Obrazek
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
wolf1971
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1815
Rejestracja: 18 sty 2011, 09:43
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Piastów>Łódź>Płońsk

Nieprzeczytany post

I tak trzymaj! Wpadniesz w bieganie jak śliwka w kompot :hahaha: Powodzenia!
kapolo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 744
Rejestracja: 30 wrz 2011, 13:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Maków

Nieprzeczytany post

Witajcie!

@ Cafe
Tak jak napisałaś jestem kompletnym amatorem i trudno mi przewidzieć jaki wynik będę w stanie osiągnąć po roku treningów. Od jakiegoś czasu oprócz treningów chłonę też wiedzę z forum. Wcześniej nigdy nie interesowałem się bieganiem. Poruszam się więc trochę po omacku w planach treningowych, dietach itp. Myślę, że systematyczny trening umożliwi mi pobiegnięcie poniżej 4 godzin, ale na dzień dzisiejszy nie znam sowich możliwości i może z czasem trzeba będzie zmienić ten cel. Obecnie poszukuję jakiegoś ciekawego planu treningowego, który będę realizował po skończeniu 6 tygodni pumy.
Niska waga natomiast wynika z perturbacji zdrowotnych, mam nadzieję, że dzieki bieganiu nabiorę trochę masy. Co ciekawe, póki co trening temu sprzyja.
@wolf1971
Myślę, że juz troszkę wpadłem.
pardita
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2236
Rejestracja: 04 lut 2011, 19:48
Życiówka na 10k: 55:43.00
Życiówka w maratonie: półmaraton 01:58:41
Lokalizacja: Sosnowiec/Nottingham

Nieprzeczytany post

Kapolo,

biegaj, chlopaku, biegaj!
Szybciej sie wkrecisz niz to zauwazysz - mi wlasnie stuknela moja biegowa rocznica ;)
A Zoltar7 jak zobaczy Twoja wage, to zzielenieje z zadrosci.

Bedziem sledzic poczynania ;)
LadyE
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3883
Rejestracja: 28 lut 2010, 19:33

Nieprzeczytany post

czesc Kapolo :)
ja tez zaczynalam od planu 10-tygodniowego. wierz mi 4 treningi w tygodniu to naprawde duzo. teraz tak tego moze nie czujesz ale stopniowo zaczniejsz zwiekszac kilometraz to nogi same dadza o sobie znac - jak sobie przypomne to ja w tym planie jezdzilam na niemal ciaglych zakwasach :hahaha:
powodzenia w realizacji celow ;)

trzymaj sie :)
Awatar użytkownika
piotrekzkrakowa
Wyga
Wyga
Posty: 132
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witaj,

Chętnie oddam Ci swoje 5 kg :). A z takimi warunkami na wiosnę zrobisz > 3 km w teście Coopera. Tylko nie przestawaj biegać. I nie daj się za bardzo ponieść entuzjazmowi. Jeśli chcesz więcej to fajnie ale nie przesadzaj z szybkim zwiększaniem obciążeń treningowych.
Z doświadczenia wiem, że najszybciej rośnie ambicja tylko ciało czasem nie nadąża :)

ukłony i uśmiechy
ukłony i uśmiechy

JADĄC ROWEREM Obrazek BIEGNĄC Obrazek [komentarze] [blog]
kapolo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 744
Rejestracja: 30 wrz 2011, 13:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Maków

Nieprzeczytany post

Dzięki Piotrek za mile słowa.
Te 3000m wydaje mi sie tak odległe, że ledwo dostrzegalne. Póki co czekam na postepy i się niecierpliwię. Pogoda sprzyja bieganiu, więc motywacji nie brakuję. W deszcz tez juz mi sie zdarzało biegać. Jedyne co negatywnie wpływa na motywacje to delikatne zakwasy. Martwi mnie trochę ból gardła, które wczoraj zdarłem na meczu.
Te 5 kilo chetnie bym wziął.
Serdeczności
Awatar użytkownika
cafe
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 587
Rejestracja: 06 paź 2009, 11:52
Życiówka na 10k: 00:58
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: za LAS-kiem ;-)

Nieprzeczytany post

kapolo pisze:
Z tych myśli wyrwał mnie biegnący z naprzeciwka biegacz, który pozdrowił mnie gestem ręki. Fajne. Pozdrawiam serdecznie biegacza z lazurowej. Pomyślałem, że to tak jakby motocyklista pozdrowił prowadzącego skuter. Ośmielony kilkaset metrów dalej pozdrowiłem ręką dwie Panie, dodałem jeszcze swój uśmiech nr 2. Niestety nie podziałało więc , nie było wzajemności, pobiegłem dalej


Któregoś razu, Córcia, która towarzyszyła mi w treningu ( jadąc na rowerze) powiedziała, że w zasadzie
powinnam biegać z jedną ręką uniesioną w górze ;-) ( od częstego pozdrawiania biegaczy ). Tylko na stadionie
każdy biega zapatrzony we własne myśli :-(
Nie ma rzeczy niemożliwych ... są tylko takie, których nie pragniemy zbyt mocno ...
blog
komentarze
Obrazek
Awatar użytkownika
piotrekzkrakowa
Wyga
Wyga
Posty: 132
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

cafe pisze: Któregoś razu, Córcia, która towarzyszyła mi w treningu ( jadąc na rowerze) powiedziała, że w zasadzie
powinnam biegać z jedną ręką uniesioną w górze ;-)
W zasadzie to co drugi krok trochę unosisz rękę, więc wystarczy wypracować odpowiednie ułożenie dłoni :).
Przyszło mi jeszcze go głowy, że rękawiczki do biegania mogłyby mieć od wewnętrznej strony dłoni umieszczony uśmiech

Obrazek

ukłony i uśmiechy
ukłony i uśmiechy

JADĄC ROWEREM Obrazek BIEGNĄC Obrazek [komentarze] [blog]
Awatar użytkownika
cafe
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 587
Rejestracja: 06 paź 2009, 11:52
Życiówka na 10k: 00:58
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: za LAS-kiem ;-)

Nieprzeczytany post

piotrekzkrakowa pisze: Przyszło mi jeszcze go głowy, że rękawiczki do biegania mogłyby mieć od wewnętrznej strony dłoni umieszczony uśmiech
Genialne w swojej prostocie i gwarantuję, że każdy kto zobaczyłby taką buźkę - nie pozostałby obojętny :-)
Obśmiałam się do monitora na widok samego rysunku :-)
Nie ma rzeczy niemożliwych ... są tylko takie, których nie pragniemy zbyt mocno ...
blog
komentarze
Obrazek
LadyE
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3883
Rejestracja: 28 lut 2010, 19:33

Nieprzeczytany post

piotrekzkrakowa pisze:Przyszło mi jeszcze go głowy, że rękawiczki do biegania mogłyby mieć od wewnętrznej strony dłoni umieszczony uśmiech

Obrazek
swietny pomysl, szczegolnie teraz kiedy slonca powoli coraz mniej i ludziska maja takie ponure miny :taktak:
zastanawiam sie wlasnie z czego mozna by taka buzke zrobic. co to za folia 3M :niewiem:
Awatar użytkownika
piotrekzkrakowa
Wyga
Wyga
Posty: 132
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Heh, może trochę mnie poniosło z tą folią. :) 3M produkuje materiały odblaskowe (m.in. takie na aplikacje odblaskowe na butach do biegania itp.)

ukłony i uśmiechy
ukłony i uśmiechy

JADĄC ROWEREM Obrazek BIEGNĄC Obrazek [komentarze] [blog]
Awatar użytkownika
cafe
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 587
Rejestracja: 06 paź 2009, 11:52
Życiówka na 10k: 00:58
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: za LAS-kiem ;-)

Nieprzeczytany post

Ostatnio "naprasowałam" taką wklejkę na bluzkę (znalazłam w starej książce ;-) ) i Córcia
poinformowała mnie, że na allegro jest więcej takich cudów :-) Może i odblaskowe się znajdą.
Nie ma rzeczy niemożliwych ... są tylko takie, których nie pragniemy zbyt mocno ...
blog
komentarze
Obrazek
Awatar użytkownika
Alexia
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1296
Rejestracja: 02 lip 2008, 12:16
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

piotrekzkrakowa pisze: W zasadzie to co drugi krok trochę unosisz rękę, więc wystarczy wypracować odpowiednie ułożenie dłoni :).
Przyszło mi jeszcze go głowy, że rękawiczki do biegania mogłyby mieć od wewnętrznej strony dłoni umieszczony uśmiech

Obrazek

ukłony i uśmiechy
Cudne!
Wykorzystam ten pomysł! mogę?W wolnej chwili, jakiegoś zimowego wieczora zrobię to :).
"Ja biegnę beztrosko, bieg biorę za żart
Lecz ci co żartują zostają gdzieś w tyle."

Blog treningowy

Obrazek
Awatar użytkownika
strasb
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4779
Rejestracja: 01 sie 2010, 11:25
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Lozanna

Nieprzeczytany post

Ale super pomysł na rozproszenie jesiennej szarugi!
ODPOWIEDZ