maksio97 - komentarze

Komentarze do blogów treningowych, komentujcie w tym dziale w nie w blogach

Moderator: infernal

maksio97
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 433
Rejestracja: 07 lut 2009, 18:12
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

BLOG

Proszę o rady i słowa zachęty :)
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
pawelkolejarz
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 179
Rejestracja: 22 cze 2012, 09:00
Życiówka na 10k: 42:00
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Cześć. Widzę, że urazy Cię nie omijają. Złamany kciuk, później ręka. Mimo to dalej biegasz, więc super. Rozumiem, że cel dalej jest taki sam. 3:20/3:30/1km? Myślisz też o jakimś starcie na 5/10km. Czy nastawiasz się konkretnie na ten dystans? W każdym razie życzę Ci powodzenia, wytrwałości i wesołych świąt. Pozdrawiam.

Zapomniałbym. No i jak poszły Ci te próbne testy z Operonu?
maksio97
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 433
Rejestracja: 07 lut 2009, 18:12
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

W maju pobiegłem w Biegu Ursynowa, 25:30/5 km. Ale teraz chciałbym się skupić na małych dystansach, tak żeby mieć dobrą podstawę dla wyników na 5/10 km.
Nie obchodzę Bożego Narodzenia, ale i tak dzięki za życzenia :)

Testy dobrze mi poszły. Z polskiego 90% (dzięki rozprawce), z historii trochę gorzej, za to z matmy i angielskiego podstawowego 100%. Reszta to trochę powyżej 90%. A tobie?
BLOG KOMENTARZE
Obrazek
1 KM 3:16 5 KM 20:51
Awatar użytkownika
pawelkolejarz
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 179
Rejestracja: 22 cze 2012, 09:00
Życiówka na 10k: 42:00
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jak nie świąt, to wesołego końca roku :)

Bez szału w porównaniu do Twoich wyników. Z matmy 27/30, z polskiego straciłem gdzieś 3 punkty, z Historii i WOSU tylko 21/30, z angielskiego z podstawy coś ok. 30/40, a z rozszerzenia 35/40.
maksio97
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 433
Rejestracja: 07 lut 2009, 18:12
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

No, ale i tak nieźle. Powyżej przeciętnej :) Coś ci ten poziom podstawowy z angielskiego nie wyszedł. A historia była dość trudna.
Mile spędzonego czasu z rodziną życzę ci w takim razie :)
BLOG KOMENTARZE
Obrazek
1 KM 3:16 5 KM 20:51
danio25
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 358
Rejestracja: 10 paź 2010, 20:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rydułtowy woj.Śląskie

Nieprzeczytany post

Kurde ;) z tego co czytam to Ci gratuluje, że dajesz rady wstawać rano i biegać ;) dla mnie to wielki problem by pogodzić bieganie rankiem i następnie szkoła..

Heh.. nie jesteś sam, ja mam podobne problemy co do robienia ćwiczonek w domu ale jakoś daję radę ;)
maksio97
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 433
Rejestracja: 07 lut 2009, 18:12
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Raz w tygodniu daję radę, ale to wtedy, gdy idę na 9.40. Wstaję wtedy zwykle przed szóstą, wychodzę tak o 6.40 i jakoś się to wszystko domyka. A do szkoły mam rzut beretem :)
Widzę, że ty też nieźle pracujesz. Z półmaratonem w maju nie będziesz miał problemu, tylko staraj się wysypiać ;) Znam ten ból głowy od niewyspania. Jedynym lekarstwem na to jest pójście spać lub... wyjście pobiegać.
BLOG KOMENTARZE
Obrazek
1 KM 3:16 5 KM 20:51
danio25
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 358
Rejestracja: 10 paź 2010, 20:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rydułtowy woj.Śląskie

Nieprzeczytany post

Ja mam 2 razy na 9:45 lecz autobusem dojeżdżam do szkoły i to tak nie za bardzo by mi się kalkulowało, trochę za mało czasu, chyba, że na prawdę szybko bym wstał, a w to wątpię ;p

Gratulacje tysiaka ;) już całkiem ładny dystans przebiegnięty, no to już pewnie kolejny tysiak do końca roku jak nie wcześniej.
15km planujesz za tydzień, ja mam zaplanowane 90' ile przebiegnę to wyjdzie w praniu ^^

Pozdrówki i powodzenia ;)
maksio97
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 433
Rejestracja: 07 lut 2009, 18:12
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Te 15 km to takie luźne plany, typu "a może". Jak wyjdzie - to zależy od warunków, samopoczucia i ograniczeń czasowych ;)
A co do rannego wstawania, to wszystko kwestia chęci. Ważne, żeby wcześnie pójść spać.
BLOG KOMENTARZE
Obrazek
1 KM 3:16 5 KM 20:51
danio25
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 358
Rejestracja: 10 paź 2010, 20:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rydułtowy woj.Śląskie

Nieprzeczytany post

Jednak, póki szkoła to sobie daruje bieganie rankiem, czasem zbyt późno kończę szkołę by się ogarnąć i iść szybko spać.

Heh.. biegać na bosaka, you are mad? ;d
maksio97
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 433
Rejestracja: 07 lut 2009, 18:12
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Nie, I'm crazy :P To jest jednak niesamowite doświadczenie. Jutro idę biegać rano. Ile wyjdzie - to się zobaczy.
BLOG KOMENTARZE
Obrazek
1 KM 3:16 5 KM 20:51
danio25
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 358
Rejestracja: 10 paź 2010, 20:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rydułtowy woj.Śląskie

Nieprzeczytany post

Ja może dopiero za rok spróbuje na bosaka ;d widziałem, że dziś Ci się udało 15km pobiegnąć, dobra robota ;) a cóż, mi też wymaga coś dziś pobiegać, może też jakieś 15km, chociaż dziś słabsza forma..
maksio97
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 433
Rejestracja: 07 lut 2009, 18:12
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Wiosna, lato, jesień - to świetne pory, żeby znaleźć kawałek trawy bez szkieł i innych złych rzeczy i spróbować przebiegnąć się boso. W zimę jest już ciężej. I jak z tym bieganiem twoim wczorajszym? :)
BLOG KOMENTARZE
Obrazek
1 KM 3:16 5 KM 20:51
danio25
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 358
Rejestracja: 10 paź 2010, 20:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rydułtowy woj.Śląskie

Nieprzeczytany post

Mieszkam w mieście i tutaj mam 0 biegowych ścieżek w terenie wszystko po asfalcie ;( a tak bym sobie chciał pobiegać w lesie ;< jeszcze nigdy nie miałem takowej okazji..

Hmm.. bieganie było ;p tylko, że nie skończone i kontuzji się nabawiłem ;( przepraszam, że z takim opóźnieniem odpisuje ;<
Awatar użytkownika
miszcz95
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 231
Rejestracja: 26 mar 2012, 20:38
Życiówka na 10k: 00:48:20
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Koło

Nieprzeczytany post

Podziwiam za bieganie rano :taktak: Też miałem taki zamiar dzisiaj. Zasnąłem gdzieś przed 22 i ustawiłem budzik na 5 rano. Tyle z tego wyszło, że przed chwilą wstałem, włączyłem kompa a biegać pójdę wieczorem jak zwykle :bum:
ODPOWIEDZ