komentarze do 20:45

Komentarze do blogów treningowych, komentujcie w tym dziale w nie w blogach

Moderator: infernal

Roch
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 163
Rejestracja: 25 mar 2017, 16:13
Życiówka na 10k: 47:35
Życiówka w maratonie: 3:48:18
Lokalizacja: OBERSCHLESIEN

Nieprzeczytany post

Gratulacje wyniku na Wingsie.
Masz rację, że bieg nie nadaje się na bicie oficjalnych rekordów. W tym roku szczególnie upał na początku ostudził moje zapędy na 6 km.

Jako etatowy uczestnik tej imprezy od 6 lat muszę napisać, że jest to bieg, z którego czerpię mnóstwo pozytywnych emocji.
Nawet moja narzeczona, zaczęła w nim uczestniczyć, kiedy postanowiła mi pokibicować, gdy sam startowałem w biegu flagowym.
Niech przeto ten, komu się zdaje, że stoi, baczy, aby nie upadł.1 Kor 10,12


blog: https://bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=27&t=61154
komentarze: https://bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=28&t=61155
New Balance but biegowy
canis lupus
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 47
Rejestracja: 24 sie 2023, 18:08
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

@Roch dzięki. No to prawdziwy weteran wingsów z Ciebie. U mnie też żona najpierw kibicowała a teraz ze mną startuje. Ale jak jej chcę ułożyć trening to się broni bo ona biega po swojemu i koniec gadania. I tak to wygląda.
Awatar użytkownika
Mossar
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1602
Rejestracja: 21 wrz 2019, 22:19

Nieprzeczytany post

No trzeba trzeba. Musisz pobić moje 21:27, żebyśmy potem razem wylądowali na 20:xx ;)

A co do szybkości, ja też zatęskniłem. Jutro chyba robię sprinty pod górkę, żeby się odmulić.
canis lupus
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 47
Rejestracja: 24 sie 2023, 18:08
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

No tak, docisnę akcenty trochę i gdzieś na zawody się wkręcę. Ten mój ostatni bieg wcale nie był jakiś rewelacyjny a czas był całkiem spoko więc jak najbardziej w zasięgu mam Twój wynik. Ale faktycznie zamula takie truchtanie i potem jakoś się organizm przestawia i trudno się rozpędzić. Dzisiaj pierwsza przebieżka to 4'06 mi weszła. Na szczęście później się to jakoś odblokowało.
Awatar użytkownika
Mossar
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1602
Rejestracja: 21 wrz 2019, 22:19

Nieprzeczytany post

Ja myślę, że i Ty i ja jesteśmy już w miarę na to sub21. Kwestia dobrego dnia, może jakiejś fajniejszej trasy ;)
ODPOWIEDZ