gdzie kupujecie ubrania do biegania?

Dziewczyny - to nasze miejsce.

Moderator: beata

jolka
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 14 lip 2009, 16:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mińsk Maz

Nieprzeczytany post

Dziewczyny, przede mną pierwsza zima biegowa, dlatego proszę o informację, gdzie kupujecie ubrania do biegania. I czym się kierujecie w wyborze?
Ja do tej pory bardzo różnie, ale staram się nie wydawać zbyt dużo, więc zaopatrywałam się w Decathlonie. Ostatnio zimno mi mimo getrów i oddychającej bielizny do kostek. Wybrałam się do Decathlon w Reducie w Waszawie, a tam nic do kupienia dla kobiet. Dla mężczyzn były i ocieplane bluzy i ciepłe gerty, a dla nas - pusto :ech:
Gdzie zaopatrujecie się? I co wkładacie do biegania, gdy poniżej zera? Chodzi mi o dole partie ciała.

Z góry dzięki za porady.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Beauty&Beast
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1158
Rejestracja: 11 wrz 2007, 09:07
Życiówka na 10k: 00:45:29
Życiówka w maratonie: 3:42:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

W Decathlonie. W męskiej części stoiska ;-)
Leginsy Kalenjii Defuz czy jak im tam wersja 1000 i 2000. W trzaskający mróz (poniżej -15) zakładam pod nie jeszcze cienkie legginsy.
A na górę to różnie - koszulka z długim, t-shirt + cienka kurtka (na razie). Potem - albo grubsza kurtka, albo na koszulkę z dlugim cieplejsza bluza i kurtka.
jolka
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 14 lip 2009, 16:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mińsk Maz

Nieprzeczytany post

Wielkie dzięki za inspirację. Stałam przed tymi męskimi getrami, ściskałam je sprawdzałam, jakie są ciepłe, ale nie wpadałam na to, by je przymierzyć! Siła stereotypu: męskie - nie dla mnie. :hej:
Awatar użytkownika
Bladooka
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 10 paź 2009, 15:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Hej,
ja podobnie,
z zazdrością patrzyłam na różnorodność męskiej odzieży i.. tylko jeden rodzaj getrów dla kobiet.. :)
następnym razem bez oporów poszukam czegoś w odpowiednim rozmiarze 'niezeswojego' działu ;)
imagination is more important than knowledge
Midi
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 290
Rejestracja: 30 mar 2009, 21:44
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zmienna
Kontakt:

Nieprzeczytany post

W Tchibo niedawno była kolekcja biegowa i wciąż widuję pojedyncze sztuki. Co prawda akurat damskie spodnie jakieś nędzne w tym roku (nie legginsy, tylko takie "powiewające"), ale niedrogie i bardzo przyzwoite bluzy.
Poza tym, jeśli jest z Wwy, polecam wycieczkę do outletów - Piaseczno albo Ursus. Spory wybór, oczywiście dla mężczyzn większy :echech: ale i tak można niedrogo bardzo porządne rzeczy trafić.
bella
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 21
Rejestracja: 03 paź 2009, 00:31

Nieprzeczytany post

Outlety są dobrym rozwiązaniem, za grosze można kupić fajne ciuchy, ale warto też mieć coś z normalnego sklepu. Ja ostatnio kupiłam kurtkę na newbalance.pl. Wiecie jak się fajnie w niej biega? Ciepło, wygodnie, jednym słowem - wow :)
Awatar użytkownika
Eddie
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1570
Rejestracja: 04 cze 2007, 21:02
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ja kupuję zazwyczaj na expo przed jakimś maratonem lub półmaratonem :)
Midi
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 290
Rejestracja: 30 mar 2009, 21:44
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zmienna
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Edi pisze:Ja kupuję zazwyczaj na expo przed jakimś maratonem lub półmaratonem :)
No tak, ale jak Jolka chce ciuchy na zimę, to na expo raczej się nie da :)
nestea21
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 26
Rejestracja: 29 lis 2009, 16:58

Nieprzeczytany post

No to pozostaje jeszcze caly szereg sklepów internetowych. Może jeszcze zalapiesz się na jakies ciekawe wyprzedaze w Intersporcie, choć mam wrażenie, że raczej o tej porze roku wielki wybór mają tylko narciarze:)
anik79
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 11
Rejestracja: 28 sie 2008, 09:46

Nieprzeczytany post

hej, mam pytanie odnośnie ubrań do biegania Tchibo. Właśnie pojawiła sie nowa kolekcja na www.tchibo.pl. Czy można je obejrzeć gdzieś "na żywo" w W-wie?????
If one does not know to which port one is sailing, no wind is favourable (Seneca)
Awatar użytkownika
Ulaa
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 05 lis 2008, 13:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wiem, że w Centrum Handlowym Targówek jest ich sklep, więc może tam.
Midi
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 290
Rejestracja: 30 mar 2009, 21:44
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zmienna
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ta nowa kolekcja sportowa ma być od 24 lutego we wszystkich sklepach stacjonarnych.
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6499
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

Raz tylko próbowała przymierzyć coś z Tchibo, i niestety stwierdziłam, ze to nie moja rozmiarówka - wszystko dużo za duże. Zatem już nie próbuję. Poza tym jakoś nie najlepiej mi się ta marka kojarzy - mało profesjonalnie.

Ubrania biegowe, jeżeli już muszę, to kupuję albo w Outlecie w sklepach firm sportowych, na wyprzedażach, albo - i dotyczy to bluz i koszulek - w sklepach turystycznych - nie są to rzeczy tanie, ale sprawdzone i naprawdę dobre, poza tym odpowiada mi ich kolorystyka, kroje i rozmiary - zawsze mają coś bardzo małego. .
No, a po trzecie, przydają się w górach czy na rowerze.
bulbon
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 42
Rejestracja: 07 lut 2010, 20:26
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Hej,
w Wawie znam sklepy Tchibo w Galerii Mokotów, Factory w Ursusie i stoisko w Realu przy al.Krakowskiej. Powodzenia w poszukiwaniach :)
anik79
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 11
Rejestracja: 28 sie 2008, 09:46

Nieprzeczytany post

Wielkie dzieki za odpowiedzi odnosnie stoisk Tchibo w W-wie.
Ja tez preferuje ubrania specjalistyczne znanych marek dedykowane biegaczom, ale z checia przekonam sie "na wlasnej skorze" jakiej jakosci sa ubrania Tchibo. Pozdrawiam!!
If one does not know to which port one is sailing, no wind is favourable (Seneca)
ODPOWIEDZ