KREM Z OCHRONĄ UV DO TWARZY

Dziewczyny - to nasze miejsce.

Moderator: beata

LadyE
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3883
Rejestracja: 28 lut 2010, 19:33

Nieprzeczytany post

oh ja bym powiedziala ze NUXE takie juz po prostu sa ;)

mam co prawda inny ich krem ale powiem jedno, zaden sie do tego nie umywa. kolosalna roznica. odpowiada mi w nim wszystko: konsystencja, zapach, efekt. cudo nie krem ;) niestety cena odpowiednio wysoka :trup:
New Balance but biegowy
bianka
Wyga
Wyga
Posty: 73
Rejestracja: 13 sty 2012, 18:11
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

i jak tam dziewczyny wasze kremy sie sprawdzaja? mialyscie okazje wyprobowac jakies? moze slonce teraz nie jest zbyt intensywne, buahahaha, ale czasem niesmialo cos tam przez chmury sie przedrze. W lutym z totalnej glupoty tak sie zalatwilam ze mi bylo glupio ludziom sie pokazac, srodek zimy a ja strzaskana na mahon.. niczym po godzinnych seansach w solarium :orany: Mam sucha cere wiec rano przed bieganiem musze jakis krem nawilzajacy nalozyc, niestety wszystkie normalne kremy maja maksymalnie faktor 15 a to za malo i efekt byl tragiczny. W szafce znalazlam jakis krem z lata, dla dzieci, faktor 50... lo matko.. jakbym sie smalcem wysmarowala! Przy moim b.intensywnym poceniu sie taki krem odpada.
Dajcie znac czy juz ktorys wam przypadl do gustu
pozdrawiam
Awatar użytkownika
kachita
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6639
Rejestracja: 22 maja 2011, 19:26
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

NUXE wchłania się błyskawicznie i w związku z tym nada się nawet, jak twarz się poci (czyli w moim przypadku super ;) ). Na razie testowałam raz, i to wieczorem, więc nie jestem w stanie powiedzieć nic więcej. W mocno słoneczne dni zakładam dodatkowo czapeczkę z daszkiem, żeby w oczy nie świeciło, więc twarz też jest trochę osłonięta.
[url=http://www.bieganie.pl/forum/viewtopic. ... ead#unread]Wyznania kobiety szurającej[/url] || [url=http://bieganie.pl/forum/viewtopic.php? ... ead#unread]Komentarze[/url]

[color=#BF0080][size=85]A minute on the lips, a lifetime on the hips.[/size][/color]
Awatar użytkownika
Księżna
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3089
Rejestracja: 01 lis 2011, 23:29
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: ...karocą po drogach mknę

Nieprzeczytany post

Ja niestety jestem beznadziejnym przypadkiem... kupiłam... kilka razy nawet użyłam... ale kilka to za mało... już mi wylazły pierwsze wiosenne przebarwienia.
Cóż... :bum:

A mam iwostin. Używa się jak każdego innego aptecznego.
bianka
Wyga
Wyga
Posty: 73
Rejestracja: 13 sty 2012, 18:11
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Czapke z daszkiem zakladam za kazdym razem, glownie po to zeby mi pot nie ciekl po twarzy bo ja jestem beznadziejnym przypadkiem jezeli chodzi o pocenie sie.. zawsze jestem totalnie mokra.. nie wiem skad sie tyle tego we mnie bierze... zeby to tak tluszcz sie wytapial to byloby swietnie :hahaha:
dzieki za rady, zobacze co tutaj jest do dostania Iwostin czy Nuxe czy jeszcze jakies inne cuda

pozdrawiam!
Awatar użytkownika
charm
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1929
Rejestracja: 28 sty 2014, 15:25
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: silesia
Kontakt:

Nieprzeczytany post

kasia1979 pisze:Co o tym myślicie?
że jest to nieudolna próba reklamy......


Wysłane z Tapatalka :)
aszczerbik
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2017, 15:54
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ja polecam La Roche. Wszystkie ich kremy są super. Właśnie nie tylko nawilżają, ale dają też ochronę.
selvert
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 11
Rejestracja: 28 mar 2024, 12:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A czy reaplikujecie krem w trakcie dnia?
oriste
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 5
Rejestracja: 27 mar 2024, 10:49
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wydaje mi się że trzeba do tego podejsc racjonalnie. Dużo zależy od trybu życia. Ja w zwykle dni robocze raczej siedzę w pomieszczeniach więc nie reaplikuje. Jeżeli wychodze w weekend to aplikuje przed wyjściem. A jeżeli spędzam cały dzień na dworze to zazwyczaj bez makijazu więc bez problemu mogę reaplikowac.
Jeśli mogę polecić odpowiedni kosmetyk na twarz, poleciłabym zerknać sobie na kremy od Selvert https://sklep.kosmoprof.pl/pl/menu/filt ... j-196.html
ODPOWIEDZ