Spalacze tłuszczu.

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
Tomcio:)
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 50
Rejestracja: 27 gru 2009, 14:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam!

Przeglądałem forum w poszukiwaniu odpowiedzi, jednak nic jednoznacznego nie znalazłem...
Co myślicie o używaniu "Spalaczy tłuszczu" jako dodatek do regularnych treningów?
Czy ma ktoś może jakieś doświadczenia w tej kwestii? Jakich produktów używacie/używaliście?
Czy one faktycznie działają?

Pozdrawiam,
Tomcio:)
Pozdrawiam :)
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
glodny1988
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 282
Rejestracja: 19 lip 2008, 22:04
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Nieprzeczytany post

Jesli działaja to tylko na zasadzie placebo.Opieraja sie one glownie na l-karnitynie cytat z wiki- Mimo, że L-karnityna jest sprzedawana jako spalacz tłuszczu, nie ma naukowych dowodów na to, że faktycznie jest nim.Po drugie organizm nie przyswaja l-karnityny z zewnatrz.Jesli zalezy ci na zrzuceniu wagi to tak jak mówi J.Skarzynski tylko wysilek fizyczny i odpoiwiednia dieta-proste.Lepiej słuchać ludzi którzy sie na tym znaja niz sprzedawców.
kacperek29
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 15
Rejestracja: 23 kwie 2009, 23:05
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kielce

Nieprzeczytany post

Co sądzicie o takim spalaczu (na razie bez nazwy).

Opis:
Powoduje rozpad tłuszczu aż na 3 sposoby:
- Podnosi dostępność tłuszczy jako źródła energii
- Działa hamująco na produkcje i magazynowanie tłuszczu
- Transportuje tłuszcz do mięśni, by mógł zostać użyty jako energia
Skład:
witamina B6 22 mg
comprising of green tea extract
l-phenylalanine
l-tyrozyna
kofeina (290mg)
cayenne pepper
ginger powder
kelp
theobromine HCL
?
test:

Obrazek
Awatar użytkownika
F@E
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2302
Rejestracja: 16 paź 2009, 17:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: TG

Nieprzeczytany post

Dymatize Dyma-Burn xtreme takie same dno jak inne, do tych suplementów mam dystans dużo jest wypadków rozregulowana serducha, spalacze to nie spalacze tylko "podwyższacze" termo-genezy i ogólnie metabolizmu, co za tym idzie tętna i takich tam innych, ja nie jestem przekonany że te preparaty cokolwiek pomagają nie szkodząc, z tym że ten burner to szajs podpowiada mi to skład i cena...

pozdro

ps. główne składniki to kofeina i Theobromine HCL to dwa alkaloidy, kelp to algi, green tea to zielona herbata, dwa aminokwasy, witamina b6, pieprz i imbir...
"Wizja bez działania jest marzeniem, działanie bez wizji jest koszmarem"
00jan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 826
Rejestracja: 26 sie 2009, 00:18
Życiówka na 10k: 40:14
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

Co sądzisz o produkcie aqua slim?
Awatar użytkownika
ContactLost
Wyga
Wyga
Posty: 74
Rejestracja: 24 mar 2010, 17:36
Życiówka na 10k: 58:01
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A nie wystarczy wam po prostu pół godziny przed treningiem wypić czerwonej herbaty?

http://www.eherbata.pl/gatunkiherbat/czerwona
2. Amerykanie nazywają Pu-Erh "niszczycielem tłuszczu". Nazwa ta dokładnie określa działanie Pu-Erh. Badania prowadzone z kolei w paryskiej klinice niezbicie dowodzą, że 88% pacjentów pijących regularnie tę herbatę w ciągu miesiąca straciło 3,2-10,8 kg. Interesujące jest to, że utrata wagi nastąpiła przy normalnym sposobie odżywiania. Jednak znacznie ważniejszy jest fakt, że spadek wagi się utrzymywał. Można więc tu mówić niejako o naturalnym sposobie odchudzania. Czerwona herbata atakuje bowiem jedynie zbędne pokłady tłuszczu w naszym organizmie.
about.me
Biegam po Szczecinie (Gumieńce) 5 - 15km, 5:45 - 6:30 min/km, jeśli masz ochotę na wspólne biegi to pisz maila :)
@: majkel.w@gmail.com
Awatar użytkownika
Aia
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 46
Rejestracja: 24 sty 2010, 20:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

ContactLost pisze:A nie wystarczy wam po prostu pół godziny przed treningiem wypić czerwonej herbaty?

http://www.eherbata.pl/gatunkiherbat/czerwona
2. Amerykanie nazywają Pu-Erh "niszczycielem tłuszczu". Nazwa ta dokładnie określa działanie Pu-Erh. Badania prowadzone z kolei w paryskiej klinice niezbicie dowodzą, że 88% pacjentów pijących regularnie tę herbatę w ciągu miesiąca straciło 3,2-10,8 kg. Interesujące jest to, że utrata wagi nastąpiła przy normalnym sposobie odżywiania. Jednak znacznie ważniejszy jest fakt, że spadek wagi się utrzymywał. Można więc tu mówić niejako o naturalnym sposobie odchudzania. Czerwona herbata atakuje bowiem jedynie zbędne pokłady tłuszczu w naszym organizmie.
Urocze :)
Piję Pu-Erh od bardzo dawna, bo ją lubię i jest generalnie "zdrowsza" od czarnej, ale jakoś opisanych wyżej dobrodziejstw z tego tytułu nie zaznałam :tonieja: Nie chcę nikogo urazić, ale badania amerykańskich ekspertów nader często nie spełniają naukowych standardów i nijak się mają do rzeczywistości. Tak też chyba jest i w tym przypadku. Dobry marketing, jaki jest robiony tej herbacie od kilku bez mała lat przyczynił się do tego, że faktycznie zaczęła się pojawiać i w polskim przemyśle zielarskim jako doskonały "odchudzacz". Włożyłabym to jednak między bajki ;). Samo jej picie na pewno nas nie wyszczupli. Co innego włączenie jej do zdrowej, zbilansowanej diety, w tej konfiguracji może zdziałać cuda ;)
Kto dogoni psa, kto dogoni psa...:)
Awatar użytkownika
Svolken
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2270
Rejestracja: 29 sie 2009, 15:48
Życiówka na 10k: 46:08
Życiówka w maratonie: 3:51:50
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Też tak uważam, bo zieloną i czerwoną piję w miarę regularnie i cudów ni ma :)
Awatar użytkownika
ContactLost
Wyga
Wyga
Posty: 74
Rejestracja: 24 mar 2010, 17:36
Życiówka na 10k: 58:01
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wiadomo, że samą herbatą cudów nie uczynisz i wiadomo też, że to lekko naciągane ale mimo wszystko pewne fakty potwierdzają to co tam napisane. Np. ja zanim zacząłem biegać piłem 4 filiżanki pu-erh dziennie i przez miesiąc ubyło mi około 2kg nie zmieniając w ogóle trybu życia. Teraz pije ją trochę rzadziej bo biegam i przerzuciłem się częściowo na mleko ;) ale mimo wszystko odczułem jej działanie na własnej skórze.
about.me
Biegam po Szczecinie (Gumieńce) 5 - 15km, 5:45 - 6:30 min/km, jeśli masz ochotę na wspólne biegi to pisz maila :)
@: majkel.w@gmail.com
Awatar użytkownika
Svolken
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2270
Rejestracja: 29 sie 2009, 15:48
Życiówka na 10k: 46:08
Życiówka w maratonie: 3:51:50
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

A może przy 4 filiżanek mniej jadłeś? Rozumiem, że skrzętnie zapisywałeś jadłospis przed i po? ;)
Awatar użytkownika
F@E
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2302
Rejestracja: 16 paź 2009, 17:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: TG

Nieprzeczytany post

00jan pisze:Co sądzisz o produkcie aqua slim?
Masz kaskę to kupuj, drenaż kieszeni jest potrzebny do utrzymania równowagi na rynku, ktoś sprzedaje ktoś kupuje i wszyscy mają się dobrze :D ^_^
"Wizja bez działania jest marzeniem, działanie bez wizji jest koszmarem"
Awatar użytkownika
trinity
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 185
Rejestracja: 24 paź 2008, 04:15

Nieprzeczytany post

U mnie w pracy wiele dziewczyn używa Aqua Slim i chudnie. Kilkanaście osób straciło po kilka kilogramów.
Nawet jeśli to zbiorowa halucynacja to mi się podoba i zaczęłam stosować kilka dni temu.
kacperek29
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 15
Rejestracja: 23 kwie 2009, 23:05
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kielce

Nieprzeczytany post

Co sądzicie o Olimp CLA z Zieloną Herbatą + L-Karnityna?
U mnie w pracy koleżanki tego używały ale ciężko powiedzieć jakie były efekty.
test:

Obrazek
ruh hożuf
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 710
Rejestracja: 26 gru 2007, 09:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

trinity pisze:U mnie w pracy wiele dziewczyn używa Aqua Slim i chudnie. Kilkanaście osób straciło po kilka kilogramów.
Nawet jeśli to zbiorowa halucynacja to mi się podoba i zaczęłam stosować kilka dni temu.
Pytanie co będzie jak przestaną to używać. Całe życie tego się nie da brać, a oszukiwany organizm prędzej czy później się o swoje upomni.
Awatar użytkownika
F@E
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2302
Rejestracja: 16 paź 2009, 17:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: TG

Nieprzeczytany post

ruh hożuf pisze:
trinity pisze:U mnie w pracy wiele dziewczyn używa Aqua Slim i chudnie. Kilkanaście osób straciło po kilka kilogramów.
Nawet jeśli to zbiorowa halucynacja to mi się podoba i zaczęłam stosować kilka dni temu.
Pytanie co będzie jak przestaną to używać. Całe życie tego się nie da brać, a oszukiwany organizm prędzej czy później się o swoje upomni.
he he dobrze to ująłeś, układ nerwowy autonomiczny ma swoje zadania i one dążą do równowagi, nie da się ich oszukać niestety, nie mamy nad tym kontroli, jeżeli takową byśmy mieli nie przeżylibyśmy nawet miesiąca...
"Wizja bez działania jest marzeniem, działanie bez wizji jest koszmarem"
ODPOWIEDZ