Trans Gran Canaria 128km

Dla biegowych górali wyżynnych i nizinnych!
rufuz

Nieprzeczytany post

Zbliza sie moj najwiekszy projekt biegowy w nastepnym sezonie Trans Gran Canaria 128km - 22 lutego. Zapewne ktos z forumowiczow bral juz udzial w tej imprezie. Bede wdzieczny za wszelkie info.

http://www.transgrancanaria.net/en/
New Balance but biegowy
rufuz

Nieprzeczytany post

Juz sie zapisalem na TGC.
w poprzedni weekend "polecialem" w ramach treningu Lubeck Marathon. Poszlo bardzo fajnie, jestem zadowolony. Teraz zaczynam przygotowania pod TGC. Duzo mocnych krossow i dluuuuugich podbiegow. Musze tez zaopatrzyc sie w badzo dobre kijki biegowe. Kupie tez spodenki z mocowaniami do kijkow. W przyszlym miesiacu jeszcze pustynny maraton w Izraelu.

Obrazek

Szukam bardzo dobrych jak najlzejszych kijkow do ultra. Moze ma ktos jakies namiary. Z gory dzieki.
Awatar użytkownika
Logadin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3265
Rejestracja: 20 kwie 2013, 14:07
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Ja jak już biegam to biorę ze soba Black Diamond Z-Pole Distance. Mam też Gabel Mont Blank - kupiłem kiedyś jako pierwsyz wybór. Ale jak chcesz klasę top to jednak BD.
rufuz

Nieprzeczytany post

Dzieki za info.
Black Diamond Z-Pole Distance wyjdzie 360g na pare, po zlozeniu maja ok 40 cm, wiec bedzie ok.
Dobrze sie je trzyma ?
Awatar użytkownika
Logadin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3265
Rejestracja: 20 kwie 2013, 14:07
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Yup. Wygodne rączki mają. Możesz też jeszcze zerknąć na kije od Kamila Leśniaka jeżeli chcesz rodzimy biznes wspierać -> Deadly Sins. Będą sprawdzać się tak samo dobrze jak BD.
JK1
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 23
Rejestracja: 05 lis 2014, 09:34
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Logadin pisze:Yup. Wygodne rączki mają. Możesz też jeszcze zerknąć na kije od Kamila Leśniaka jeżeli chcesz rodzimy biznes wspierać -> Deadly Sins. Będą sprawdzać się tak samo dobrze jak BD.
Kupiłem te kije (Deadly Sins) i są ok. Ale miałem okazję z nich korzystać dopiero kilka razy.
rufuz

Nieprzeczytany post

Powoli dopiam wyjazd na TGC. Wlasciwie zostal tylko bilet lotniczy no i oczywiscie terningi :ble:
Biegl ktos moze w TGC ? Bede wdzieczny za wszelkie info.
rufuz

Nieprzeczytany post

przygotowjac sie do Eilat Desert Marathon (za trzy tygodnie) "zazebiam" powoli trening do TGC tzn. robie mocne krossy i dodatkowo raz w tygodniu mega mocny rower - szosa z podjazdami.
rufuz

Nieprzeczytany post

Po pustynnym maratonie w Izraelu treningi juz tylko pod TGC. Calkiem niedawno jeden dzien treningu biegowego zastapilem mocnym rowerem i czuje, ze mam wieksza moc w nogach :ble: Za chwile wlacze do treningow kijki. Kupilem "Black Diamond Distance Z". Teraz w okresie swiat zrobie sobie dluzszy trening w trialu tak ok 55km poprzedzony bardzo wczesna pobudka tak ok 3 nad ranem. Jakby nie bylo TGC to caly dzien i cala noc :oczko:
rufuz

Nieprzeczytany post

dzis zrobilem pierwszy "nocny" lesny cross. Aaaaaale fajnie. Niby ta sama trasa ale zupelnie inaczej :ble: Plus byl taki ze nie bylo MTBowcow :hahaha: Teraz jak najwiecej treningow bede robil kiedy bedzie ciemno bo na TGC prawdziwa walka bedzie wlasnie w nocy kiedy w nogach bedzie juz "paredziesiat" kilometrow :ble:
rufuz

Nieprzeczytany post

Dzis po wczesnej pobudce o 5 rano, 57km w tempie ultra. Wlasciwie to mialem dzis "poleciec" 62km ale nie bylem dzis w szcytowej formie wiec zrobilem nieco krotsza koncowke. Pojde jeszcze dzis na jakas odnowe - solanke a jutro rower w tempie "oszczednosciowym" :ble:
rufuz

Nieprzeczytany post

Zostalo 3 tygodnie. Jestem gotowy :ble: To bedzie test dla mnie :oczko: Jak ukoncza TGC w zadowalajacym czasie to zrealizuje nastepny duzy projekt :oczko: Ale najpierw TGC.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

A co to jest zadowalający czas ? :)
rufuz

Nieprzeczytany post

zadowalajacy to bedzie jesli zmieszcze sie w 24 godzinach :ble: Trudno mi powiedziec bo mam na koncie jedynie dwa typowe gorskie ultra na dystansie 85km. Powyzej setki w gorach jeszcze nie "lecialem" :ble: TGC to bedzie taki "maly" rekonesans czy gorskie ultra powyzej 100km "leza" mi czy tez nie :ble: Wlasciwie to moj debiut na dystansie powyzej 100km w gorach. Nie biegalem tez jeszcze ultra z kijkami.
Pojutrze wylot. Troche malo przeznaczylem na aklimatyzacje, 3-4 dni przed startem, ale wiecej absolutnie nie dalem rady wygospodarowac.
W tym samym czasie odbywa sie tez "360 Gran Canaria" - 260km w trybie samowystarczalnym, caly "majdan" trzeba miec ze soba :orany: :orany:
rufuz

Nieprzeczytany post

Dzis start. Musialem kupic kijki bo moje zostawilem na lotnisku po kontroli bagazu podrecznego. Cale szczescie ze w decathlonie mieli carbonowe Black Diamond 130cm.
Zablokowany