Jacek Ksiąszkiewicz – czy istnieje ładne bieganie?

Biegowe "citius, altius, fortius": miejsce dla tych którzy chca biegac dalej i szybciej.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12805
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Dzień świstaka...
To by też tłumaczyło algorytmy garmina, który zdaje się opierać na Danielsie. Skoro autorytet uważa, że uderzenia są złe, to tak musi być. Daniels niestety wpisuje się w tradycje, wierzenia i przesądy, które utrudniają rozwój biomechaniki biegu. U nas mamy takich speców jak Babiarz, Chmara, Idzi i Urbaś. Zwłaszcza ten ostatni jest moim ulubieńcem. Swoje dorzuca też Kszczot. Dzięki niemu nauczyłem się wyciszać dźwięk podczas DL i sobie chwalę. Lepiej się ogląda.
New Balance but biegowy
mimi
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 423
Rejestracja: 29 sie 2019, 11:36

Nieprzeczytany post

Żeby obronić nasze experymenty poza ciekawymi doświadczeniami nowatorskimi, to przydałoby się jeszcze potwierdzić wzrost naszym możliwości biegowych na zawodach.
Ja wiem ze potrzeba czasu, ale jakieś przebłyski to mogłyby się już pojawiać. Ja planuje w weekend zawody, co wyjdzie? Zobaczymy. Miło byłoby usłyszeć, że ktoś zrobił PB albo chociaż jakieś SB.
Ewentualnie jak Jakob jakieś PB po drodze (niekoniecznie z całego dystansu).

Sebastian startował głównie 5000m, 10000/10km i przełaje (jeszcze jakieś 1500m i trojka przy prowadzeniu Gosa.. A jest ktoś, kto sprawdzał po takich cwiczenia ch jakbbiega np. półmaraton?

A właśnie, wiadomo jak u Gosa? Pozbył się już efektów kontuzji?

MP w przełajach juz tuz tuz. Będą jakieś powołania do kadry?
Natomiast MP na 5km już w tym roku poza Warszawą... 1000zl do zgarnięcia, może wystarczy na buty komuś.
----------------------------------------------------------
1440miles
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12805
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jak zrobisz pb, to będzie potwierdzenie metody?
ODPOWIEDZ