Teksty przechodniów podczas biegu

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
billycorgan
Wyga
Wyga
Posty: 66
Rejestracja: 08 sty 2010, 22:34

Nieprzeczytany post

na wczorajszym długim wybieganiu - 7 okrążeń po 4,5km - przebiegając po raz kolejny obok budki z piwem przeprowadziłem taki oto dialog z dwoma pijącymi jegomościami:

Pijaczek nr 1: "Panie, ile kilometrów już przebiegłeś?"
Ja: "dwadzieścia pięć"
Pijaczek nr 1: "O ku.wa!"
Pijaczek nr 2: "Pie.doli! To jest niemożliwe!"
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
mszary
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 630
Rejestracja: 27 wrz 2010, 07:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Witkowo Drugie

Nieprzeczytany post

ja_arek pisze:Dzisiaj mijałem pieska, młodego goldena. Podbiegł i ... nie, nie chciał mnie ugryźć... jego punktem honoru było położyć się pod moimi nogami, brzuchem do góry żeby go pogłaskać. Bestia ta paraliżowała mnie w ten sposób przez prawie 0,5 km zanim dała sobie spokój i zawróciła.
Sorki, trochę nie na temat, bo nic nie powiedział w tym czasie :spoko:
jak szczekał albo skamlał to twój post na temat :hahaha:
misia
Wyga
Wyga
Posty: 60
Rejestracja: 26 sie 2010, 20:29
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

(Jestem sama sobie winna wiem) wzięłam jako kobieta sie rozumie udział w Ogólnopolskim BIegu Mężczyzn w pewnej miejscowości. Tłum gapiów:
- o patrzcie jeszcze jeden biegnie.

Na treningu koło rzeki... podjeżdża samochodem do mnie wędkarz i spuszcza okno :
-a co pani tak ucieka bo się mnie boi?
Grupy społecznościowe wędkarzy górą poprostu :ble: Jeden z nich ukradł mojej mamie na treningu bidon z izotonikiem.
Bieganie jest jak medytacja.
Awatar użytkownika
Bawareczka
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1341
Rejestracja: 04 paź 2010, 21:18
Życiówka na 10k: 59'47''
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

super watek, dawno sie tak nie usmialam. Tu gdzie trenuje nikt nie komentuje, bo tu takich wariatow wiecej ale jak jestesmy w odwiedzinach u moich rodzicow rodzicow to roznie bywa. Przy bieganiu tylko wszyscy sie na nas gapili a jeden mlodzian prawie do rzeczki wpadl ale jak kilka lat temu wyszlismy z kijami trenowac Nordic Walking to dopiero sie dzialo, sniegu, nie ma zgubilismy narty, po co nam te kije jak tu psow nie ma....
Awatar użytkownika
td0
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 610
Rejestracja: 15 wrz 2009, 20:15

Nieprzeczytany post

Z maratonu we Wrocławiu:
"Żeby Cię, kur**, kolka chwyciła. Ty tu sobie biegasz, a ja muszę na piechotę zapierdal**, zamiast podjechać autobusem."
:) Tomek
volumepl
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 19
Rejestracja: 19 maja 2010, 10:33
Życiówka na 10k: 44:37
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Klasa razem z nauczycielem z zakresu 1-3 ze wskazaniem na trzecią klasę. Zbliżam się do grupy, dziewczynka krzyczy "Uwaga, biegacz!". 5 minut później widzę gości zmierzających gdzieś w celu konsumpcji złocistego trunku. Słyszę pytanie: "Kolego, chcesz się napić?"
Obrazek
bobkriz
Wyga
Wyga
Posty: 67
Rejestracja: 30 wrz 2010, 11:25
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

td0 pisze:Z maratonu we Wrocławiu:
"Żeby Cię, kur**, kolka chwyciła. Ty tu sobie biegasz, a ja muszę na piechotę zapierdal**, zamiast podjechać autobusem."
:hej:
Dobre, heheh, no i nie można tutaj wygłaszającemu opinię odmówić odrobiny racji.
Awatar użytkownika
Raul7
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3630
Rejestracja: 30 wrz 2009, 10:48
Życiówka na 10k: Trójka z przodu :P
Życiówka w maratonie: Trójka z przodu...
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Nieprzeczytany post

Wczoraj: już chyba 6 czy 7 kontuzja w tym roku. i słyszę gościa grubego, patrzącego na moje spuchnięta kolano; NO I NICH MI KTOŚ POWIE ŻE SPORT TO ZDROWIE!
Aniad1312
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4291
Rejestracja: 18 kwie 2010, 21:03

Nieprzeczytany post

Wracam z Areny, po odbiorze numeru startowego na jutrzejszy maraton. Przechodzę obok pary, ok 50lat. Pani do pana: "Widzisz, idź się zapisz na maraton, może z pół metra byś ubiegł..." :hahaha:
kamyczak
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 28
Rejestracja: 19 lip 2010, 03:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja wam autentycznie zazdroszczę, bo ja przez 7 miesięcy słyszałam tylko miłe raczej "dzieńdobry" w paru językach co prawda, ale i tak nic to ciekawego :lalala:
MaMa DzIęCiOłA
Awatar użytkownika
Adam Ko.
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 258
Rejestracja: 21 lip 2010, 16:28
Życiówka na 10k: 43:15
Życiówka w maratonie: 3:58:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Dzisiaj, od robotnika, pracującego przy budowie drogi: "Wziąłby @#$%^ pojeździł z taczką, to by mu się odechciało biegać". Naprawdę mi przykro, że musiał pracować w sobotę od białego rana.
Gorąca prośba o pomoc w badaniu do pracy magisterskiej. Tematyka biegowa: viewtopic.php?f=1&t=37461

Blog treningowy
Obrazek
Browser
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 433
Rejestracja: 16 mar 2008, 20:50
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

HAHAHAHA KU*** dajcie mi pasy na krzesło bo już 2 razy spadłem.


Ja swoich tekstów nie pamiętam, latam z muzą w uszach, ale super tak poczytać :D

Browser
gg 3305061
tomekpyt
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 11
Rejestracja: 30 gru 2009, 13:39
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Głogów

Nieprzeczytany post

a mój ulubiony tekst ...." niech się Pan nie boi, on tylko się chce pobawić". Pozdrawiam wszystkich właścicieli piesków :)
tp
Awatar użytkownika
mszary
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 630
Rejestracja: 27 wrz 2010, 07:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Witkowo Drugie

Nieprzeczytany post

tomekpyt pisze:a mój ulubiony tekst ...." niech się Pan nie boi, on tylko się chce pobawić". Pozdrawiam wszystkich właścicieli piesków :)
i to właśnie jest najgorsze w sumie, bo jeden chce się pobawić ale drugi poleci za tobą i cię pogryzie tylko dlatego, że biegniesz... Pełno ludzi puszcza swoje psy w parkach gdzie ludzie biegaja, a przepisy sa takie, że właściciel psa w miejscach publicznych nie może tak puszczać psa. Pies musi być na smyczy i/lub w kagańcu. Jak jest inaczej, to można zawiadamiać policję lub straż miejską i za to dają mandaty.
Awatar użytkownika
Bawareczka
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1341
Rejestracja: 04 paź 2010, 21:18
Życiówka na 10k: 59'47''
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

mszary pisze:
tomekpyt pisze:a mój ulubiony tekst ...." niech się Pan nie boi, on tylko się chce pobawić". Pozdrawiam wszystkich właścicieli piesków :)
i to właśnie jest najgorsze w sumie, bo jeden chce się pobawić ale drugi poleci za tobą i cię pogryzie tylko dlatego, że biegniesz... Pełno ludzi puszcza swoje psy w parkach gdzie ludzie biegaja, a przepisy sa takie, że właściciel psa w miejscach publicznych nie może tak puszczać psa. Pies musi być na smyczy i/lub w kagańcu. Jak jest inaczej, to można zawiadamiać policję lub straż miejską i za to dają mandaty.
sprobuj znalezc policjanta, ktory podejdzie do panci z psem, ktory moze pogryzc :hej: taka byla odpowiedz znajomego policjanta dlatego nikt nie dostaje mandatu. To jest poprostu kolejny martwy przepis
ODPOWIEDZ