ASICS GEL-TRABUCO 11 - najbardziej kompleksowa ochrona na biegowym szlaku

Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1726
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

ASICS GEL-TRABUCO 11 to kolejna odsłona trailowego buta z japońskiej stajni ASICS. Zapraszamy na test:
https://bieganie.pl/sprzet/asics-gel-tr ... ym-szlaku/
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
weuek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1525
Rejestracja: 07 paź 2022, 16:56
Życiówka na 10k: 42
Życiówka w maratonie: 3:55
Lokalizacja: Podkarpacie

Nieprzeczytany post

"Na uwagę zasługuje fakt, iż w przedniej części obuwia znajdziemy dużo miejsca na palce."

Obrazek

Gdzie to miejsce? Ja nie widzę. Palce muszą tu być tradycyjnie ściśnięte, jak we wszystkich butach Asics.

Buty z miejscem na palce to wygladają tak:
Obrazek

Zatem ochrona jest raczej mierna niż kompleksowa, bo podstawowego komfortu brak.
Nie umiem biegać, ale bardzo lubię. W szkole nigdy nie ukończyłem biegu na 1km, a w 2023. roku przebiegłem 3714 km. Nie robię planów i jest mi z tym dobrze.
Awatar użytkownika
Sikor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4921
Rejestracja: 31 lip 2015, 15:36
Życiówka na 10k: 40:35
Życiówka w maratonie: 3:13:29
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Sorry, ale juz nie moge. Znowu pierdzielisz. Wyraznie widac, ze nie sa spiczaste i podpasuja ogromnej wiekszosci bez problemu.
Sa buty, ktore rzeczywiscie sa zbyt spiczaste (sam takie mialem - > Salming Distance),, ale takich jest coraz mniej.
To, ze but nie ma okszatlu dokladne3go obrysu stopy nie swiadzcy, ze bedzie uciskal, bo jest na tyle zaokraglony, ze zostawi po prostu wiecej miejsca: u jednego mniej, u innego wiecej, ale zostawi.
To co piszesz bylo prawda ogolna, gedyby buty do biegania kupowalo sie na styk na dlugosc, ale sam pisales, ze kupujesz 1cm dluzsze (ja tez) i wtedy opisywany przez Ciebie problem wystepuje bardzo rzadko.
Jezeli Ty masz taki straszny problem, z wszystkimi butymi (poza Altrami, Topo i Merrel Rubato), to przyjmij w koncu, ze to jest niestety dla Ciebie problem jednostkowy, a nie ogolny.
Wiecej na ten temat juz nie napisze, ale bede wdzieczny, jezeli troche zluzujesz ze swoja slabu uzasadniona krucjata :bleble:
Awatar użytkownika
weuek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1525
Rejestracja: 07 paź 2022, 16:56
Życiówka na 10k: 42
Życiówka w maratonie: 3:55
Lokalizacja: Podkarpacie

Nieprzeczytany post

Tak, jednostkowy, wszak tylko dla mnie takie produkują.
Sikor pisze: 17 mar 2023, 11:23 To, ze but nie ma okszatlu dokladne3go obrysu stopy nie swiadzcy, ze bedzie uciskal, bo jest na tyle zaokraglony, ze zostawi po prostu wiecej miejsca: u jednego mniej, u innego wiecej, ale zostawi.
A u kolejnego nic. No i dlaczego ma nie mieć kształtu obrysu stopy? Po co ma inny kształt? Przecież jest dla stopy. To jest właśnie paradoks.
Ostatnio zmieniony 17 mar 2023, 15:21 przez weuek, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie umiem biegać, ale bardzo lubię. W szkole nigdy nie ukończyłem biegu na 1km, a w 2023. roku przebiegłem 3714 km. Nie robię planów i jest mi z tym dobrze.
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8732
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Ja bym się przyczepił do stwierdzenia, że są lekkie.
Hoka Speedgoat 5 w rozmiarze 45 1/3 waży 300g i to jak na but trailowy, jest but lekki.
But Altra Olympus 4 rozmiar 46 waży 364 g i to już jest dla mnie but ciężki.
Te Asics podobnie wypadają jak Opympusy.
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
Awatar użytkownika
weuek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1525
Rejestracja: 07 paź 2022, 16:56
Życiówka na 10k: 42
Życiówka w maratonie: 3:55
Lokalizacja: Podkarpacie

Nieprzeczytany post

A co miał napisać? Trzeba było tak, żeby wyszły same pozytywy, wszak "recenzja zlecona przez markę ASICS", a nie że sam sobie niezależnie kupił za własne pieniądze.

Ludzie są leniwi, to sobie nie porównają, tylko zapamiętają, że lekkie, wygodne, przestronne, szybkie i inne "słodkie pierdy, jak tu ktoś niedawno trafnie stwierdził.
Nie umiem biegać, ale bardzo lubię. W szkole nigdy nie ukończyłem biegu na 1km, a w 2023. roku przebiegłem 3714 km. Nie robię planów i jest mi z tym dobrze.
Awatar użytkownika
Sikor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4921
Rejestracja: 31 lip 2015, 15:36
Życiówka na 10k: 40:35
Życiówka w maratonie: 3:13:29
Kontakt:

Nieprzeczytany post

weuek pisze: 17 mar 2023, 11:31 A u kolejnego nic. No i dlaczego ma nie mieć kształtu obrysu stopy? Po co ma inny kształt? Przecież jest dla stopy. To jest właśnie paradoks.
Nie, zaden paradoks. Nie ma jednego, ogolnego kszatltu stopy, jak sam wczesniej zauwazyles.
Odpowiednio zaokraglony (duzy promien) i w miare szeroki profil pasuje ogromnej wiekszosci uzytkownikow.
Z wiatrakami nie warto walczyc, szkoda zdrowia.
Awatar użytkownika
weuek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1525
Rejestracja: 07 paź 2022, 16:56
Życiówka na 10k: 42
Życiówka w maratonie: 3:55
Lokalizacja: Podkarpacie

Nieprzeczytany post

Załóż, panie, ten czepek...
Nie umiem biegać, ale bardzo lubię. W szkole nigdy nie ukończyłem biegu na 1km, a w 2023. roku przebiegłem 3714 km. Nie robię planów i jest mi z tym dobrze.
ODPOWIEDZ